אוקי-מנהלים-תיכנסו בבקשה!

Mitzz Petel

New member
חחח צודק :)

אי אפשר לסגור אתר או משחק רשת בגלל אנשים שזה לא מתאים להם. אתם רוצים לשחק שחקו לפי חוקי המשחק, לא יכולים אז לא \= אני לא מזלזלת אבל אי אפשר לעצור דברים כאלה.

hilehman

New member
זה לא צריך להיות כזה מסובך..

אני לא יודע איך הם סופרים... אבל בסך שלא יספרו את התאריך של 12באוגוסט מבחינת כמה שירים עשו- ושיודיעו את זה לכולם כדי שאנשים לא ישקיעו ויתברר שזה לא נחשב.. ומפתח של חביתוש-(אין לך איזה קיצור?) -תודה- אבל יש רק עוד 2-3 טקסים אז שלפחות בהם יהיה סיכוי.... ורק צריך להודיע- ואפשר מתי שסטפרים להוריד את מה שעשו בתאריך של שבת.. תודה!

אז מה הוחלט? נכון מפתוש?../images/Emo54.gif

בוא נעשה שירשור הצעות! חחחחחחחח נציף את הפורום בהצעות! נריב על זה, ואז אתה תמחק! כייייייייייייף

DoRiNuS sMiNiA

New member
קל לך לדבר ../images/Emo9.gif

אבל יש כאלה שבשבילם זה ממש יעיל. וזה גם ממש לא אותו דבר :)

MineraL

New member
פחחח כמה דבילי

יש לי אח בצבא, הוא כבר המון זמן לא חזר הביתה. אז בואו נפסיק את המלחמה ונשלח את כל החיילים הביתה, כדי שגם הם יוכלו להנות מהחיים

../images/Emo13.gif

אני מסכימה איתך.אני באופן אישי לא דתייה, ולפי דעתי שתבקשו עוד כסף או עוד הטבות אוטומטית זה לא פייר. אבל זה לא משנה לי אם יתחילו לספור למצעד מיום ראשון או מיום חמישיכי זה משאיר את המשחק שיוויוני. אם אפשר להתחשב בכולם בלי ,שזה יפגע בשאר אז זה סבבה מבחינתי

MikeY fReAk

New member
מנהלים,../images/Emo79.gif

אני הייתי בוחרת לעשות משהו בנידון, כי המדדים ירדו לכם-וגם המעריציםP: המף>< אני שומרת שבת אבל לודעת, אין פיתרון לזה. כשאתה שומר שבת אתה מוותר על דברים-ומי שלא שומר שבת בוחר להישאר איתם... זאת כאילו "הבעיה" שלנו. כמו שתטוס לחו"ל ויהיה לך קשה להשיג אוכל כשר..אף אחד לא יתחיל לאכול כשר בשבילך.. אני לא רואה דרך שזה יהיה הוגן לשני הצדדים, ואין טעם להתחיל לחפור כי ממש עודמעט נגמר המשחק-ולא ברור אם הוא ימשיך..

שימו לב, בשירשור זה נמחקו הודעות.

ההודעות שנמחקו הביעו זילזול או פגיעה ברגשות/שימוש בצורת התנסחות שלא מתאימה לפורום. בנוסף, אם עד עתה רק מחקתי הודעות מזלזלות/פוגעות אני גם מתחיל לחסום לתקופות קצרות. לפני שאתם לוחצים על "שלח", תספרו עד 10. אני לא רוצה למחוק את כל השירשור הזה, אבל אם ימשיכו להיות קרבות על הנושא הוא יימחק.

hilehman

New member
../images/Emo190.gifאל תמחק...../images/Emo13.gif

מי שחושב שלא צריך להתחשב בדתיים או דברים כאלה- אפשר להגיד את זה בצורה יותר יפה- ואתם לא חייבים להגיב ... מי שרוצה להגיב-מוזמן אבל לא צריך לתקוף/לקלל... אני בקשתי משו מהמנהלים... ככה מה שבאמת ישנה זה מה שהם יחליטו ולא שמישהו יכתוב כמה שהרעיון הז מטומטם כי זה לא יעזור וז-ה לא מה ישנה את ההחלטה של המנהלים.... אני לא מבין למה צריל להיות למישהו בעיה עם זה שיתחילו לדוגמא לספור מיום ראשון...? זה לא מפריע-וזה יותר פייר... תודה

תראוו

קבעוו מראש את הדברים וככה לא תאבדו זמן ולא תתלוננו פיתרון לכל מי שלא יכול על המחשב ביום מסוים או שעה מסוימת ביום שישי בבוקר תקבעו חזרות מהשעה עד השעה אחרי זה הופעות ותקבעו גם ליום שבתת בבוקר ובערב אתם יכולים להיות על המחשב כנ"ל לגבי אלה שלא נוגעים ביום ראשון מקווה שעזרתי

dinp

New member
אתה עושה צחוק

ההורים שלי גרושים ורק בסופי שבוע שאני אצל אבא שלי אני יכול לשחק!!!!!!!

למעלה