אוקי. רעיון!!!

אוקי. רעיון!!!

היות שזהו בית חדש ואנו כנראה עומדים להיחשף לעוד כמה זוגות שלא שמעו על פורומים לחתונות דוגמת זה או אחרים אולי כדאי להתפקד (במידת האפשר וכמובן בדרך החשיפה שאתם מוצאים לנכון?) ולדוגמא: אתי אלבכרי נשואה לאיציק, נישאתי ב-12 לספטמבר 1991 במלון דן תל אביב, על השיער:שוקי זיקרי, שמלה: יובל רביד, מוזיקה: בחופה: מירל רזניק ולהקת הכלייזמרים שלו, בחתונה: גד ביטון וזהו בינתיים מה עוד רוצים לדעת?

sariteran

New member
מי אנחנו?

הי! שרית וערן, בני 26 מנס ציונה. עומדים להתחתן ב- 12.9.01 ב``דרך ארץ`` בהרצליה. קייטרינג-שישקו, תקליטן- רביד מ``מוזיקה פלוס``, מעצבת-ניבה, הרכב ג`אז לקבלת הפנים- JAZZIZ, צלמים-PRESS, שמלה - שמלת ערב של גרשון ברם, שירותי בר- בולה בר וזהו - מה שכחתי??? מזל טוב לכולם!

אתי@

New member
אני אתי@ של רונן B-)

מתחתנים ב - 10/10 ב``בלוודר``. DJ - חנן דרוב המדרוב צילום - סיגל שגב שמלה - עמנואל ואם לא נתחיל לסגור עוד כמה פרטים בהקדם, מצבנו יהיה רע ומר... B-(

*שיר

New member
וגם אנחנו...

מתחתנים ביום ששי בצהרים, 14/9 באגדת דשא ח-ת-ו-נ-ה ר-פ-ו-ר-מ-י-ת!!!! רב - מיכאל בוידן, בית דניאל DJ - עופר בר (או אורן) פלסטלינה צילום - תמי פורת שמלה - טל בק (נקווה) או יאיר ז`רמון (המקסים אך היקר מדי בשבילי 8-( )

הילית*

New member
ועכשיו אני

אנחנו מתחתנים ב- 20/8 בגן האמנים. על השמלה יאיר ז`רמון המקסים (עכשיו דיברתי איתו...) על המוסיקה- עמית קורן מאינפיניטי על הצילום- סיגל שגב והצוות שלה רב- מוטי שראל מבנין שלם וזהו (אני חושבת שכדאי שנזדרז...)

סטארי1

New member
אז הנה, חשיפה מחדש

סטארי, 23, מתחתנת עם ג`ונס,27, ב-10.8 בגן האירועים רמת רחל (ירושלים). השמלה נתפרת בקומודה, להקה אורחת עניין-אחר, שיער/איפור עוד אין, צלם כנראה יוסי זליגר, ירח דבש: אירלנד (ולונדון כמובן). אה, ולמי שעוד לא יודע: אנחנו דוסים

נועה ורועי- הזוג המוזר... ;-)

נועה 30, רועי 24 (כן זו לא טעות, הוא יותר קטן ממני) מתחתנים ב 7.10.01 בירוק על המים. מוסיקה: ארז משבלול. צילום: אילן לורנצי. שמלה: קומודה הגדולות מכולם!!! מאפרת לא אחרת אתי אלבכרי הרב אזרי מבית דניאל- חתונה רפורמית! אה... וב 17.9 חתונה בקפריסין (וכנראה תהייה לי מאפרת צמודה ;-) סתם) זהו בנתיים

למעלה