אורגזמה

6tuti6

New member
אורגזמה

לד"ר שלום! אני בת 42 ובשנה האחרונה גיליתי שאני מגיעה לאורגזמה שמלווה בפליטה של המון נוזלים ובכמויות אדירות.עד כדי כך שהמיטה רטובה ואפשר לסחוט את הסדינים. האם זה מצב נורמאלי ? אודה לתשובה .

בהחלט נורמאלי

לכ 10% מהנשים יש תופעה כמו שאת מתארת. אין שום בעיה עם זה מעבר לעניין הנוחות שגם אותו ניתן לפתור. שימוש במגבת שסופגת היטב יכול לעזור. כמו כן שיתפתי פעם כאן בפורום שבזמנו היה לי קשר עם אישה שהייתה לה את התופעה שאת מתארת והפתרון שמצאנו היה שימוש בשניי מיטות, אחת לעשיית אהבה והשניה לשינה. שימשיך לך בכייף

אולי את קצת מגזימה? כי אני מניחה שגם אם יש לך

אורגזמה עם שפיכה נשית היא לא גורמת להרטבה כל כך משמעותית כמו שאת מתארת. היא יכולה להיות בסדרי גודל של אורגזמה גברית שהיא כתכולת כף. ולכן אם את מתארת שהמיטה מתרטבת לגמרי יתכן ואת מאבדת שתן תוך כדי האורגזמה. אז אם יש לך ספק כדאי שתתיעצי דרך קופת החולים שלך עם פיזיוטרפיסטית מומחית לשרירי האגן והיא תעזור לך לשלוט טוב יותר.

היא לאו דווקא מגזימה

אני מקווה שאת בוטחת בשיתוף שלי, יש נשים שיש להם שפיכה מאוד רבה הרבהההה יותר מזו של גבר כשהוא גומר וזה בהחלט יכול להרטיב את המיטה כהוגן ולא מדובר בשתן! לי היה קשר עם אישה כזו והשפיכה הנ"ל הייתה מטרד מסוים אך התגברנו עליו.

מקבלת ובכל זאת לא בטוח שהשואלת היא כמו הנסיון

שלך ולכן הפניתי אותה לבדיקה בכדי להיות בטוחה שאין כאן תופעה אחרת שהיא הרבה יותר שכיחה במיוחד בשנות בשנות ה-40

6tuti6

New member
תודה לכם על ההתייחסות ../images/Emo13.gif

אז ככה אני אישה די פעילה ספורטיבית ונמרצת..... ואני פשוט לא חוויתי "סקס" מדהים מזה שאני חווה כיום. יש לי פרטנר טוב לסקס. אני די נהנית מהכל , ואגב החומר שיוצא מגופי דיי שמנוני - ממש כמו שמן סיכה. אז שוב תודה לכם על הכל.

kiaora

New member
ממש לאו דווקא

כמות השפיכה הנשית יכולה להיות גדולה בהרבה מאשר באורגזמה גברית. בהרבה. מנסיון.

למעלה