אושושואים ואושושואיות יקרים שלי

גם אני6

New member
אושושואים ואושושואיות יקרים שלי

(הביטוי לא נכתב בלעג) מה מושך אתכן בגברים? מבחינת לבוש? מבחינת סגנון(נניח חליפות, משקפיים, משקפי שמש. או להיפך- טרנינגים ונטולי תוספים למניהם(טבעות, צמידים, חגורות, עגילים, קעקועים) נעליים אלגנטיות יכולות לדחות, קרוקס יכולות למשוך. נעלי ספורט או אולסטארס.. לא יודעת.. מה מושך לכן את העין ועושה קליק? חיצונית.. שיער ארוך/קצר/קרחת? מוחלק/חלק/תלתלים/בקבוקים? הממ.. גילוח- כן או לא? שריריים, רזים, מלאים? כנל גברים- מה מושך אתכן בנשים? במה נשים(ונשים היום) מושכות אתכן? למה נשים היום? מפני שנשים היום הרבה פעמים זה חזה חשוף, מוגדשי, עקבים, ציפורניים מודבקות, שיער "מלאכותי", ועוד כל מיניתוספים והדבקות. הכל צעקני מאוד, בולט, מוגדש ומובלט מאוד. ומוגדל(בקצת יותר משקל תשעים) מאוד.

סנדלי שורש זה סקסי

מה מושך אותי בגבר? פעם הייתי אומרת שעיניים כחולות. תכל'ס- היום זה מה זה לא משנה לי. הייתי מאוהבת בקוף. מבחינת לבוש? סנדלי שורש ודגמ"ח. חולצה מכופתרת זה ממש סבבה, רק שלא תיראה אובר אלגנטית כמו של עארסים (או של השוק ברג'ר, איפה שהמרצה שלי לכימיה אורגנית קונה את החולצות שלו). קרוקס זה סתם. כבר אמרתי מה דעתי על הנעלה...אבל מעל הכל- אין כמו להסתובב יחפים. חליפות? תלוי על מי ובאילו נסיבות. בואו נגיד שבחתונה שלי אני אשמח אם בעלי לא יחנק בחליפה (שעלתה 3000 ש"ח וגם ככה חוזרת לחנות, ומי יודע כמה חתנים הזיעו בה, וכתבו את השם של אהובתם בזיעה), אלא יסתפק בחולצה לבנה נושמת ומכנס בהיר (וכן...אני יודעת שזה נראה כמו בגדי שבת. זה עדיין יותר יפה בעיניי כי זה נוח). שיער: כל אחד ומה שמתאים לו. אני לא סובלת בנים עם שיער ארוך שהוא נראה כמו ראסטה אחת גדולה כי הם לא הסתרקו יובלות. קרחת (אבל לגמרי...כזו שמטפחים) זה סקסי. וואי. זה מה זה משתנה מגבר לגבר. יש כאלה שייראו רע בכל תספורת, ומה אז אני אגיד? גילוח: לא קריטי לי. העיקר שהזיפים לא ביום הזה שאני מרגישה כאילו אני מנשקת נייר זכוכית וכל הפה שלי אדום, כאילו יש לי אלרגיה למזונות. מבנה גוף: שחיפים
ספורט זה מבורך בעיניי. אבל לא בא לי לצאת עם כאלה שכל חולצה כבר צמודה עליהם מרב שהם מנופחים ושריריים. כתפיים רחבות זה חמד ("טרפז") אבל לא הכרחי. ובגלל שאני מבשלת ואופה הרבה- אני מאוד הייתי שמחה עם כל מה שהם אוכלים לא היה מתבטא רק בכרס, אחרת דברים מסויימים היו מסתבכים. ואם בא לך לדעת מה דעתי על נשים? שלא יתאפרו כבד מדי. אני לא שוללת איפור. גם מישהי שהיא יפה באופן טבעי יכולה להיות עוד יותר יפה עם קצת עזרה. אבל אני מדגישה: ק-צ-ת. עקבים זה נורא בעיניי אם הם מוגזמים (אני אפילו על נמוכים לא יכולה ללכת. פיזית הרגל שלי לא מסוגלת להגיע לפוינט), ואם הבחורה נראית כמו גמל כשהיא מנסה ללכת איתם (בעיקר במדרכות מחורצות). מחשוף/מכנסון- אני בעצמי, למרות שנתברכתי ברגליים ממש רזות (זו גנטיקה!! הכל עולה אצלנו לכרס בירה. אני אוכלת כמו שצריך. תודה על הדאגה)- אני לא אסתובב במכנס קצרצר, אלא אם כן אני עם טייץ למטה. זה זנותי ומגעיל בעיניי עם כל התחת בחוץ. אני חייבת לציין שבקיץ האחרון נשברתי, כי בחיים לא היה חם ככה, אז מדי פעם באתי עם מכנס קצר. אבל דאגתי להסתיר את זה עם של או משהו כזה. במסיבות- זו כבר סביבה אחרת, אז פחות מטריד אותי לראות בנות לבושות ככה. אבל בלימודים? באתן ללמוד ולא לדגמן את הרגליים שלכן (ול-50% מהן יש חבר שלא יודע כמה הן מוציאות לכל הגברים את העיניים). צבעים צעקניים- זה מבורך בעיניי. אפור ושחור זה משעמם. אז לי יש מעיל ורוד שמוסיף קצת צבע. מה יש?

Thumpers

New member
חסכת לי עבודה....

מילה במילה, לגבי הגברים. חוץ ממבנה גוף. אני אוהבת אותם שמנמנים כאלו, שלא נראים כאילו מרעיבים את עצמם. שרירים לא מפריעים לי - אבל שלא יראה כאילו הם הולכים להתפרץ כמו the Hulk, כל שנייה - כי זה מבחיל. (וקצת מלחיץ)

גם אני6

New member
טוב, כאן אנחנו חלוקות

יש לי חולשה לזיפים:) אני לא אוהבת "מלוקקים" למרות שלגמרי מכירה את תסמונת הפה האדום(פה? פה, סנתר ובכלל זה נראה כאילו יש לי פטרייה קשה בעור הפנים) וגמאני לא אוהבת סטרואידים מהלכים על שתיים, אבל יותר מזה לא אנשי עצמות. יש בחורים שהם מאוד "שלדיים" כאלה ואלה לרוב גם רובוטיים מאוד במגע. ואני אוהבת מגע
אבל טבעי. כזה זורם, חם, מהלב, בטוח בעצמו. מבנה bony (לא רזים אלא גרמיים) בד"כ בהוויה שלהם זזים רובוטי.

אני יודעת שאני זן נדיר

כשזה קשור למבנה גוף. לא נורא. פחות תחרות
ואני מכירה כמה וכמה גרמיים שהם לא רובוטים. הייתי משדכת לך אותם, אבל לא מגיע להם. שירקבו לבד.

Thumpers

New member
את לא זן נדיר...

עד לפני כמה שנים גם אני הייתי ככה. אבל אז הבנתי שאנשים רזים הם אנשים טובים פחות.

ועכשיו אני לבד בעניין

אני לא יודעת מה הכוונה ב"טובים פחות"...דווקא בנושא הזה אין לי תלונות לגביהם. אבל זה פשוט חלומי גבר שאוכל כל מה שאת מכינה ותמיד יש לו מקום למשהו חדש. בא לי להכין קנלוני עכשיו

Thumpers

New member
חחחח

איזה... פולניה :) אגב, התכוונתי (בהומור, אנשים, בהומור) לכך שהם אנשים פחות טובים - לא לשום דבר אחר... :p

elcool

New member
בניגוד למה שבטח חושבים

בתור אחד שיצא מתוכנית שמתמקדת במראה כל כך... אין לי טעם אחיד בנשים
כלומר... אני אוהבאת האשה טבעית - עם איפור מינימאלי בלבד, בלי ניתוחים או תוספות, או צביעת שיער. לא מעשנת. בגדים פשוטים... למרות שבגדים אפשר להחליף. ושיער ארוך. וזהו. חוץ מזה אין לי העדפה לצבע עור, גובה, מבנה...

matanbil

New member
אתה לא היחיד

המראה הטבעי זה מה שרבים אוהבים וכן, לך תסביר לבנות לקצץ ת'שיער לא משפר ת'מראה שלהן

גם אני6

New member
מתן, אבל יש אנשים(כמו חלק מה"חנונים", לא?)

שחיים פשוט איך שבא להם- מפני שככה בא להם. כי ככה הם רוצים, כי ככה זה מרגיש להם וטוב להם. חלק- כי ככה פשוט בא להם. חלק כי זה באמת מה שמרגיש להם בפנים. יש מי שתגלח את השיער כי היום היא קמה וסתם בא לה. סתם. בא לה. דחף. או היום היא רוצה להוריד את כ(וווווו)ל זה מעליה. ויש מי שתגלח את כל שערותיה מעליה כי היא אוהבת את זה, וכי היא מרגישה שזה יפה. או כי רע לה. או כי היא רוצה להיראות בוצ'. אז.. אתה יכול כמובן להסביר לבנות שזה לא משפר את המראה, אם הרבה מאוד לא עושות את זה בשביל למוא חן בעיניך. הרבה עושות את זה בשביל בדיוק ההיפך, אגב. וחלק כי ככה. וטוב שכך- מפני שלעצור את עצמך מלעשות משהו בגלל ש"זה לא משפר" מראה בעיני אחרים? סבבה, תודה על חוות הדיעה. חוות הדיעה העצמית עיקרית במקרה הזה, נראה לי.

או, שאלה מעניינת לשעת בוקר מוקדמת...

הדבר הראשון שימשוך לי את העין בגבר זה העיניים. יש לי חולשה מאוד מאוד רצינית לעיניים בהירות. אחרי העיניים עגיל בגבה, גם זה עושה איתי סוג של קליק :) ולבסוף אני מאוד אשמח לראות את הבחור בחליפה שלמה, כולל עניבה [ובלי טעויות של חוסר מכפלת במכנס,חולצה לא מגוהצת, וכו'...]. ואני מעדיפה אותם רזים ועם שרירים מינימליים. חוק בל יעבור אצלי זה שיניים... לא אהיה מסוגלת להיות עם מישהו שמזלזל בשיניים שלו...

גם אני6

New member
:) פירסינג, אסתטיקה ומכנסיים-

אני מאוד אוהבת גזרה נמוכה אצל גברים(וחולת פדלפונים) וממש, אבל ממש לא מבינה גזרה גבוהה. (גם אצל נשים). ומכנסי סקיני אצל גברים זה בכלל נוראי.. פירסינג, במיוחד בגבה זה אחד הדברים שיגרמו לי לחייך כאשר אני קוראת את ההודעה שלך על הבוקר:)

הממ..

גברים צריכים ללכת עם גזרות ישרות, וזהו. לעיתים פדלפון יכול לעבור גם כן, אבל הוא גם יכול להיות אסון. אז עדיף גזרה ישרה :) ואני איתך לגבי גזרות גבוהות. לא יפה, לא מחמיא.

In Red

New member
טעמי בגברים

קצת שונה כנראה. שיער ארוך וזקנקן/זקן קצר ממש עושים לי את זה. עגיל באוזן ו/או קעקועים גם יתקבלו בברכה. סטייל אני בלהקת רוק או שהייתי ויקינג מתישהו XD. ואני אוהבת יותר מלאים. בסגנון לבוש, אלגנטי זה אחלה(אבל בלי פפיונים). למרות שגם רגיל זה אחלה =]

stagadish2

New member
הממ.

עור בהיר, שיער ארוך וזקן. לבוש מרושל. פירסינג - איכס, זה עושה לי אסוציאציות לאימו קידס בדיזינגוף סנטר. קעקועים - אין לי בעיה, א- בל, קעקועים של כל מיני משפטי חכמה\ מילות קסם\ קללות בסינית זה חתיכת טרן אוף.

למעלה