אותה גברת בשינוי אדרת

מצב
הנושא נעול.
שבת שלום גם לך ../images/Emo24.gif

תתחדשו!
סוף סוף לא אהיה כאן לבד בשבתות.
שבת שלום גם לך

היי, זו אני הפלפלת החדשה ולא מלח לשם שינוי חפשתי אינפורמציה לגבי היסטורוסקופיה, כולם מדברים על ניתוחית ולא אבחנתית, אני מבינה שיש הבדל בניהם לא? עד שאני אבין, אני כבר אהיה אחרי הבדיקה הזו. שבת שלום , פלפל

סביון1

New member
שבת שלום פילפלת וברוכה הבאה!!

שבת שלום גם לך

היי, זו אני הפלפלת החדשה ולא מלח לשם שינוי חפשתי אינפורמציה לגבי היסטורוסקופיה, כולם מדברים על ניתוחית ולא אבחנתית, אני מבינה שיש הבדל בניהם לא? עד שאני אבין, אני כבר אהיה אחרי הבדיקה הזו. שבת שלום , פלפל
תתחדשו על המחשב. אני מאד מאד שמחה שנוכל סוף סוף לקרוא גם אותך כאן בפורום. בקשר להיסטרוסקופיה, ההבדל בין אבחנתית לניתוחית כשמו כן הוא: באבחנתית רק מסתכלים ברחם כדי לבדוק שהכל בסדר. בניתוחית גם עושים פעולות כירורגיות. אבחנתית עושים בד"כ בלי הרדמה, ניתוחית עושים בהרדמה מלאה. לפעמים, עושים היסטרוסקופיה אבחנתית כבר בהרדמה, על מנת שבמקרה שימצא ממצא כלשהו, יוכלו במקום לבצע את הפעולה הכירורגית הנדרשת כדי להסיר אותו. בעקרון, היסטרוסקופיה אבחנתית הוא הליך שבו מחדירים גז לרחם כדי לנפח אותה (כן, ממש כמו בלון) ואז מחדירים סיב אופטי לרחם ומתבוננים פנימה. ככה אפשר לאתר בעיות כמו הידבקויות, ציסטות, מיומות ושאר מריעין בישין. הכל נעשה דרך הנרתיק כך שלא "חותכים" כלום. ועכשיו לשאלת מיליון הדולר - האם זה כואב? אז זהו, שכל אחת מרגישה אחרת. יש כאלה שמאד כואב להן ויש כאלה שפחות כואב להן ויש כאלה שבכלל לא כואב להן. אם את מאד חוששת אז אולי אפשר לבקש הרדמה בכל זאת. חוץ מזה אפשר לקחת משכך כאבים לפני ההליך. אם יש לך עוד שאלות את מוזמנת לשאול. מתי הבדיקה? סביון

שבת שלום סביון ../images/Emo24.gif

תתחדשו על המחשב. אני מאד מאד שמחה שנוכל סוף סוף לקרוא גם אותך כאן בפורום. בקשר להיסטרוסקופיה, ההבדל בין אבחנתית לניתוחית כשמו כן הוא: באבחנתית רק מסתכלים ברחם כדי לבדוק שהכל בסדר. בניתוחית גם עושים פעולות כירורגיות. אבחנתית עושים בד"כ בלי הרדמה, ניתוחית עושים בהרדמה מלאה. לפעמים, עושים היסטרוסקופיה אבחנתית כבר בהרדמה, על מנת שבמקרה שימצא ממצא כלשהו, יוכלו במקום לבצע את הפעולה הכירורגית הנדרשת כדי להסיר אותו. בעקרון, היסטרוסקופיה אבחנתית הוא הליך שבו מחדירים גז לרחם כדי לנפח אותה (כן, ממש כמו בלון) ואז מחדירים סיב אופטי לרחם ומתבוננים פנימה. ככה אפשר לאתר בעיות כמו הידבקויות, ציסטות, מיומות ושאר מריעין בישין. הכל נעשה דרך הנרתיק כך שלא "חותכים" כלום. ועכשיו לשאלת מיליון הדולר - האם זה כואב? אז זהו, שכל אחת מרגישה אחרת. יש כאלה שמאד כואב להן ויש כאלה שפחות כואב להן ויש כאלה שבכלל לא כואב להן. אם את מאד חוששת אז אולי אפשר לבקש הרדמה בכל זאת. חוץ מזה אפשר לקחת משכך כאבים לפני ההליך. אם יש לך עוד שאלות את מוזמנת לשאול. מתי הבדיקה? סביון
שבת שלום סביון

קודם כל שמעתי וקראתי את מה שעברת, אין לי הרבה מה להוסיף על מה שנאמר רק שאני מבינה אותך מאוד מאוד, עברתי שתי חויות כאלו בזמן של שנתיים. כך שאני מבינה את ההרגשה. תודה על האינפו' לגבי ההיסטרו, אני רוצה להוסיף שהרופא מבקש שבזמן ההיסטרו, יקחו לי דוגמית מהרירית. עדיין אין לי תאריך, בגלל אי הבנה וחוסר ידע של הרופא שהיה אמור לעשות לי את הפרוצדורה הזו. (יש לי בעיה שלא קשורה לפוריות, הדורשת הכנה מראש) בקיצור יום ראשון, הרופא שלי מוציא בקשה חדשה להיסטרו בבית חולים כרמל. הרבה כח ואופטימיות , עד כמה שניתן פעם הבאה (בקרוב) מוצלחת יותר. פילפלת

שיר5520

New member
נשמע טוב ללכת לישון ב-18:00, אבל

האש
ובמים

אבל נראה לי ששיר הלכה לישון היום בשעה 18:00
אצלנו אין דברים כאלה. אנחנו בדר"כ עוברים כל הסופ"ש מאירוע לאירוע - הורים, חנוכת בית, ימי הולדת, מפגשים חברתיים למיניהם. בקיצור, סואן...

בוקר טוב ../images/Emo70.gif ../images/Emo70.gif

אצלנו אין דברים כאלה. אנחנו בדר"כ עוברים כל הסופ"ש מאירוע לאירוע - הורים, חנוכת בית, ימי הולדת, מפגשים חברתיים למיניהם. בקיצור, סואן...
בוקר טוב

נשמע משמין לעבור סוף שבוע כהה
אבל מזה שאת זורקת יצאה כזו ונעלמת
, לא יפה ועוד כאשר פלפלת שלי שאלת "נו הגיבו, נו הגיבו..." כל שעה. מזל שהיו פה "סביון" ו"גדי" ו"למי". מלח של פלפל

בוקר טוב לכם ../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif

בוקר טוב

נשמע משמין לעבור סוף שבוע כהה
אבל מזה שאת זורקת יצאה כזו ונעלמת
, לא יפה ועוד כאשר פלפלת שלי שאלת "נו הגיבו, נו הגיבו..." כל שעה. מזל שהיו פה "סביון" ו"גדי" ו"למי". מלח של פלפל
בוקר טוב לכם

בוקר טוב ביום שישי ללכת לישון ב-18:00 מה השתגעת לא מקובל . זה יום של ארוחות ונישנושים וחברים והכל ביחד.אז שיהיה המשך יום טוב ושבת מהנה אנחנו פה ושולחים לכם
היי שיר מקווה שהיום לא תעלמי ותשארי איתנו כל היום.

בוקר טוב ../images/Emo42.gif

בוקר טוב לכם

בוקר טוב ביום שישי ללכת לישון ב-18:00 מה השתגעת לא מקובל . זה יום של ארוחות ונישנושים וחברים והכל ביחד.אז שיהיה המשך יום טוב ושבת מהנה אנחנו פה ושולחים לכם
בוקר טוב

קמתי מהמטה ישר יצאתי למרפסת לבדוק את מזג האויר. אם אפשר לפתוח חלונות ולאורר את הבית, אצלנו כידוע מאוד מאוד קר ויום כמו היום זה יום לפתוח סוף סוף חלונות. וכמובן יום כביסות (חשוב ביותר) מלח הכין לי קפה קר, לא נורא העיקר הכוונה. ביי בנתיים פילפלת

סביון1

New member
הי פילפלת

בוקר טוב

קמתי מהמטה ישר יצאתי למרפסת לבדוק את מזג האויר. אם אפשר לפתוח חלונות ולאורר את הבית, אצלנו כידוע מאוד מאוד קר ויום כמו היום זה יום לפתוח סוף סוף חלונות. וכמובן יום כביסות (חשוב ביותר) מלח הכין לי קפה קר, לא נורא העיקר הכוונה. ביי בנתיים פילפלת
הי פילפלת
איפה אתם גרים, שכל כך קר אצלכם?

הי סביון

הי פילפלת
איפה אתם גרים, שכל כך קר אצלכם?
הי סביון
אנחנו גרים בכרמיאל בשכונה החדשה של כרמיאל. לקחו צלע הר וחצבו אותו, מתחתנו יש ואדי פתוח כך שכל הרוחות מתמקדות בו. \את אומרת שבחורף כל דבר שנמצא על המרפסת קשור מה שלא נקשר עף
פילפלת

סביון1

New member
איזה כיף לכם

הי סביון
אנחנו גרים בכרמיאל בשכונה החדשה של כרמיאל. לקחו צלע הר וחצבו אותו, מתחתנו יש ואדי פתוח כך שכל הרוחות מתמקדות בו. \את אומרת שבחורף כל דבר שנמצא על המרפסת קשור מה שלא נקשר עף
פילפלת
איזה כיף לכם
אני מבינה שיש לכם נוף פתוח מהמרפסת, ובשבילי זה הכי חשוב. אני מוכנה למכור את נישמתי לשטן בשביל נוף מהבית. מצד שני, בתור ילידת תל אביב (אם כי מזמן כבר לא גרה שם יותר), אני אוהבת חום ולחות, כך שמקומות הרריים סחופי רוח זה לא בדיוק בשבילי. אז כדי שתנצלי את המצב לטובה, אני ממליצה שכשיורד גשם, תסגרי את החלון אבל תפתחי את התריס, תחממי את הבית, תתכרבלי בשמיכה ותשבי להסתכל בנוף שלך הגשום. נשמע לי נפלא.

הנוף נפלא ביותר ../images/Emo182.gif

איזה כיף לכם
אני מבינה שיש לכם נוף פתוח מהמרפסת, ובשבילי זה הכי חשוב. אני מוכנה למכור את נישמתי לשטן בשביל נוף מהבית. מצד שני, בתור ילידת תל אביב (אם כי מזמן כבר לא גרה שם יותר), אני אוהבת חום ולחות, כך שמקומות הרריים סחופי רוח זה לא בדיוק בשבילי. אז כדי שתנצלי את המצב לטובה, אני ממליצה שכשיורד גשם, תסגרי את החלון אבל תפתחי את התריס, תחממי את הבית, תתכרבלי בשמיכה ותשבי להסתכל בנוף שלך הגשום. נשמע לי נפלא.
הנוף נפלא ביותר

אז ככה, בסלון שלנו יש חלון(דלת) הזזה גדול , סגור אך לא מוגף, והוא בדיוק פונה לכיוון הנוף . מזה נוף אצלנו ? מאחר ואנו גרים על צלע הר אנחנו כמעט "נוגעים" בכיפת השמיים, כל ברק ורעם זה כאילו בתוך הסלון שלנו , השקיעות פה מהממות מולנו יש הרים ובאופק אנו רואים את אוניברסיטת חיפה . כשיש גשמים רציניים ויש , מתחתנו נמצא ואדי המוביל לנחל חילזון, כך שרואים את כל הזרימה של המים בנחל. טוב זה בערך התיאור
סביון איפה את גרה ? פילפלת

ואהו

הנוף נפלא ביותר

אז ככה, בסלון שלנו יש חלון(דלת) הזזה גדול , סגור אך לא מוגף, והוא בדיוק פונה לכיוון הנוף . מזה נוף אצלנו ? מאחר ואנו גרים על צלע הר אנחנו כמעט "נוגעים" בכיפת השמיים, כל ברק ורעם זה כאילו בתוך הסלון שלנו , השקיעות פה מהממות מולנו יש הרים ובאופק אנו רואים את אוניברסיטת חיפה . כשיש גשמים רציניים ויש , מתחתנו נמצא ואדי המוביל לנחל חילזון, כך שרואים את כל הזרימה של המים בנחל. טוב זה בערך התיאור
ואהו
אחרי תאור כזה רומנטי ,אני חושב שנבוא לבקר
גדי

ayoosh

New member
ברוכה הבאה ../images/Emo140.gif

הנוף נפלא ביותר

ברוכה הבאה

אתמול כשהיינו כאן... ישנת
... שיהיה שבוע טוב, ותמשיכו להנות מהנוף הנפלא!!! (לדעתי מהתאור הבנתי איפה אתם גרים- זה מול גבעת רם? אז אתם באמת רואים את הבית של אחותי מהחלון....

תודה תודה ../images/Emo24.gif

ברוכה הבאה

אתמול כשהיינו כאן... ישנת
... שיהיה שבוע טוב, ותמשיכו להנות מהנוף הנפלא!!! (לדעתי מהתאור הבנתי איפה אתם גרים- זה מול גבעת רם? אז אתם באמת רואים את הבית של אחותי מהחלון....
תודה תודה

אנחנו באמת גרים מול גבעת רם. מה שלומך? מתי אתם באים לצפון? פילפלת

סביון1

New member
נשמע פשוט חלומי

הנוף נפלא ביותר

נשמע פשוט חלומי
עכשיו גרמת לי לקנא קצת. אני גרה במרכז. אם יוצאים למרפסת ומסתכלים לכיוון מזרח, אפשר לראות אצלנו קצת גבעות ברקע, מעבר לנוף העירוני שתופס 80% מהאופק. אבל גם את הגבעות האלה מתחילים לחסום גושי בנינים. עלוב למדי הייתי אומרת. אבל למרות הקינאה אני אומרת תודה על מה שיש לי ומקוה שאלה יהיו הדאגות שלי בעתיד - למצוא דירה עם נוף יותר מוצלח.

שיר5520

New member
בסוף כן נעלמתי

בוקר טוב לכם

בסוף כן נעלמתי
הרגע הגעתי הביתה אחרי מלא התרוצצויות ואני רואה את כל הדיבורים על ההעלמויות שלי. אופס I did it again... אבל הצלחתי למצוא אצל דוד שלי באמצע חנוכת בית מחשב כי נזכרתי שלא ברכנו את לימור. רן ממש התעצבן
שאני מחפשת מחשב באמצע אירוע משפחתי. הוא אומר שאני מכורה. בכלל נראה לי שקצת נמאס לו שכל היום אני מנהלת שיחות מאבק ולא מתייחסת לאף אחד. מה לעשות שבדיוק כל הדברים החשובים קורים באמצע כל מיני אירועים חברתיים ומשפחתיים שהם לא פחות חשובים. כבר קרה כמה פעמים שהיו כאן אורחים בבית שלנו ואני בדיוק הייתי חייבת לסגור כמה עניינים דחופים בטלפון בקשר למאבק. זה באמת לא סבל דיחוי. הוא אומר שהסדר עדיפויות שלי כבר לא משהו... בכל אופן, נראה לי שאני אלך לסלון לראות "חברים" עם בעלי שלא ירגיש מוזנח. איך היתה ללימור היומולדת? שבוע טוב!

מצב
הנושא נעול.
למעלה