או, בולמים את החלאה

פולגאר

Well-known member
מה לדעתך המטונפת הופך את אייל וולדמן לעוכר ישראל?
תרומתו לא שווה מהומה בגע ששפך את הדלי.
הוא תרם לישראל מה שאתה ומשפחתך לדורות לא יגיעו לתרומה כזאת.
צר לי לאכזב אותך, אני ומשפחתי לא קשורים לדיון ואנו לא מועמדים לקבל את פרס ישראל |לא|
אם אתה כה רוצה, אתה מוזמן לדבר על משפחתך הערבית, עזוב אותי ואת משפחתי בשקט ונסה להשיב בטיעונים ענייניים ולא בטרוליזציה |לא|
נא השב, למה לעוכר החליטו לתת את הפרס בטענה שהפרס לא קשור למעשיו ואילו לרבי פתאום הוא כן קשור?

1ספי11

Well-known member
תרומתו לא שווה מהומה בגע ששפך את הדלי.

צר לי לאכזב אותך, אני ומשפחתי לא קשורים לדיון ואנו לא מועמדים לקבל את פרס ישראל |לא|
אם אתה כה רוצה, אתה מוזמן לדבר על משפחתך הערבית, עזוב אותי ואת משפחתי בשקט ונסה להשיב בטיעונים ענייניים ולא בטרוליזציה |לא|
נא השב, למה לעוכר החליטו לתת את הפרס בטענה שהפרס לא קשור למעשיו ואילו לרבי פתאום הוא כן קשור?
בהחלט ברור מי הערבי בדיון הזה. משפחתך היא רק תמרור לגודל תרומתו של ולדמן למדינת ישראל.
מה לדעת אחד מהסוג שלך הופך את ולדמן לעוכר ישראל?

Harrington

Well-known member
מנהל
היכן האחידות? אישרתם לעוכר ישראל ולרבי לא מאשרים?
צביעות כרגיל :-(
הם מצחיקים, התוקפים (והחלאות שביניהם) :). רק לפני שבועות מספר צווחו לנו שאין לקשור בין דבריו או מעשיו של אדם לזכאותו לפרס ישראל, שכן הפרס ניתן על משהו ספציפי שעשה ושבגינו הוא זכאי. עוד לא חולקו הפרסים ומתגלה הצביעות במלוא תפארתה, כאשר כשמדובר במישהו שלא מהמחנה 'הנכון' הטענות הללו נעלמות ונדרשת שלילת הפרס על אף שאין מחלוקת שהזוכה זכאי לו בגין אותו עניין שעבורו הוא קיבל אותו, רק בגלל התבטאויותיו.

פשוט מצחיק לראות את זה כל פעם מחדש :).

אגב, בג"צ לא בלם מאומה. הוא בס"ה דורש מהשר הממונה להגיש את עמדתו. מה יכריע בסוף? אין דרך ללמוד מהצו שהוצא.

פולגאר

Well-known member

או, בולמים את החלאה​

אתה מתכוון לעתמאן?

טורקי מסריח ושקרן!
מהצד השני ולאחר שבוע סוער במיוחד, נראה שבפנאתינייקוס התקבלה החלטה לצנן טיפה את המתח בין המועדונים, בעקבות התלהטות הרוחות שאפיינה את שני המשחקים הראשונים, במסגרתה האשימו אנשי המועדון היווני את הנהלת היורוליג בקיפוח קבוצתם בעקבות המצב הביטחוני בישראל. ״אחרי שצפינו במשחק הראשון ניתחנו את הטעויות שלנו", אמר המאמן ארגין עתמאן, ששמר הפעם את המעמד בגבולות השיח המקצועי. "אנחנו צריכים ללכת צעד אחר צעד. כדי להגיע לפיינל פור אנחנו צריכים לנצח שני משחקים, זה יהיה קשה לשתי הקבוצות".

נערך לאחרונה ב:

דיברגנט חדש

Well-known member
אתה מתכוון לעתמאן?

טורקי מסריח ושקרן!
מהצד השני ולאחר שבוע סוער במיוחד, נראה שבפנאתינייקוס התקבלה החלטה לצנן טיפה את המתח בין המועדונים, בעקבות התלהטות הרוחות שאפיינה את שני המשחקים הראשונים, במסגרתה האשימו אנשי המועדון היווני את הנהלת היורוליג בקיפוח קבוצתם בעקבות המצב הביטחוני בישראל. ״אחרי שצפינו במשחק הראשון ניתחנו את הטעויות שלנו", אמר המאמן ארגין עתמאן, ששמר הפעם את המעמד בגבולות השיח המקצועי. "אנחנו צריכים ללכת צעד אחר צעד. כדי להגיע לפיינל פור אנחנו צריכים לנצח שני משחקים, זה יהיה קשה לשתי הקבוצות".
אומנם במזל שהם החטיאו את זריקת ה-3 שלהם שיכלה גם להביא לניצחונם ועם הרבה טעויות של קטש, מכבי ניצחה בזכות האמוק של ההתחלה שהגיע עד 18 נק' יתרון.

Harrington

Well-known member
מנהל
על אוננות וטמטום. רב ראשי של המזבלה העירונית.
לפי דבריך מדינת ישראל היא "מזבלה עירונית" (שכן מה לעשות, בין אם אתה אוהב את זה ובין אם לאו, הרב הוא הרב הראשי לישראל). מעניין. די דומה אם לא, שווה לחלוטין למה ש(שאר)עוכרי ישראל נוהגים להגיד על המדינה.

The Real Big Joe

Well-known member
כמי שאינו חשוש באהדה מינימלית לאמגוש בתרבוש - השאלה היחידה היא אם הוא ראוי לפרס בשל מה שהוענק לו. הפרס לא "מזכה" אותו מלהיות חרא שך טיפוס. בדיוק כמו גולדרייך.

DANIAVNI

Well-known member
עוד מעט בג"ץ גם יאסור עליי לאכול פאלאפל, מה יהיה ?
זה בלתי מתקבל על הדעת שבג"ץ יתערב
למרות שלדעתי אכן לא ראוי לתת לטמפיט הזה פרס אבל בג"ץ לא ראוי שיתערב .

למעלה