או שנתחיל סרוטים - או שנגמור כהרוגים

shlish2004

New member
או שנתחיל סרוטים - או שנגמור כהרוגים

שבוע טוב לכולם מצורף המנשר של אורי קידר לנושא הסרטים האדומים על הרכבים. בואו נתלה כולנו סרט על הרכב שלנו בתקווה להביא לשינוי המיוחל, להזיק זה לא יזיק. עמית

vpqa

New member
ממש לא נכון ואפילו מקומם.

בבקשה שלא תבין אותי לא נכון - אני בעד המאבק בתאונות הדרכים ובעד כל צעד מעשי בכיוון. תליית סרטים לא תמנע את התאונה הבאה ובוודאי לא את ההרוג הבא. הדרך שבה אנו מסירים מעצמנו את האחריות ותולים אותה בסרט כזה או אחר, רק מזמינה את הצרה הבאה. הפתרון: חינוך, אכיפה וענישה

shlish2004

New member
הרעיון הוא לעורר

את הציבור בכלל ואת הממשלה לפעילות חיובית בנושא. אף אחד לא אמר שהסרט הוא הסרת האחריות מעצמנו, ההיפך הוא הנכון.

vpqa

New member
בוקר טוב

אני עדיין לא מסכים אתך בעניין "מסע התעוררות" של הציבור. הציבור, כפי שאני מכיר אותו מהכביש (מתנדב, אמרתי כבר?) אדיש לכל דבר פרט למה שקשור אליו אישית. המוטו הלאומי של הציבור הוא " אני, שלי, כאן ועכשיו!" כל דבר אחר לא מעניין לו את הת_ת! כאשר נרשם דוח על עבירה, הנהגים מתרגזים מהעובדה שלא ויתרתי להם, לא מהעבירה ולא מהסיכון. כאשר אני חוסם כביש בשל תהלוכה או אירוע פח"ע, אני חוטף צעקות מהנהגים כי אני מפריע להם להגיע הבייתה. ספר תורה? תהלוכת ילדים? את מי זה מעניין? לציבור אין אחריות ולכן כל סממן חיצוני לא יעזור. חינוך, אכיפה עונשים ותשתיות - זה מה שימנע את התאונות הבאות ואת תוצאותיהן המרות סליחה שקלקלתי לך את היום. מה לעשות זו המציאות שלנו. שיהיה לך שבוע טוב

../images/Emo229.gif על תיאור התנהגות האזרחים !

האזרחים והנהגים בפרט יודעים לתת עצות ורעיונות כלפי האחרים, אולם כלפי עצמם ......... הם יודעים להגיד ל "תרשום לו דוח" אבל הם ...... תמיד בסדר. אין לאף אחד מודעות לנושא, אין הבנה שגם עבירת חניה עלולה לגרום לתאונה, הם אף פעם לא דיברו בנייד, תמיד נתנו זכות קדימה, והילד תמיד חגור אצלי !!!!!!! הסרט האדום לא יעניין אותם, הם לא יקשרו אותו (מי יודע למה ומדוע הסרט הזה) וזה ודאי שלא יזיז לאלה "היושבים למעלה".

shlish2004

New member
לפעמים כמות זו איכות

ולכן אם הרבה ירתמו למאמץ הזה אולי? אולי זה יזיז למישהו שם למעלה? וחוץ מזה - גיא? אם בארזים נפלה שלהבת מה יגידו אזובי הקיר? עמית

vpqa

New member
בוקר טוב. בעניין "איכות" להלן דעתי

את האיכות אני מעדיף באכיפה חכמה ואיכותית כל השאר, לטעמי, מ"למעלה", זה מס שפתיים. אמר פעם מישהו בארה"ב: " יש הרבה יותר חוק בקצה האלה של שוטר מקוף מאשר בכל בית המשפט". ודעתי כדעתו. אדם שביצע עבירה מרגיש ממש רע באותו רגע. תן לו מספיק זמן והוא ימצא את ההצדקה למה זה היה בסדר גמור לעשות מה שעשה ולמה אסור לתת לו דוח, ואם קיבל, אז השוטר הוא מניאק בן זונה ושיהיה לו לתרופות. לא לקיחת אחריות, לא הפנמה ולא כלום. מה אתה רוצה שהממשלה "למעלה" תעשה בעניין זה? תליית סררטים לא תשנה את זה לגבי נהגים "נורמטיביים" ולא תועיל כנגד שאינם כאלה. נוכחות בולטות ואכיפה איכותית הן מענה ראוי למצב של חוסר חינוך, חוסר תרבות ותרבות כביש בפרט. יכול להיות שלא הרבה מסכימים איתי וכמה אנשים בפורום שכן קוראים לנו "שריפים ובריונים", שיהיה! יום טוב ובטוח לכולם, ולא להבהל מההזעקה ב11:00

../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif קילשאה..אבל חי בסרט

הסרט לא ימנע מנהגים לעלות מסטולים על הכביש רק כדי לסוך ת'פאקינג 35 שקל מונית.. הסרט לא ימנע ממופרעים לעקוף בקו לבן רק כי הם ממהרים למאהבת.. והסרט לא ימנע סיבובי דאווין של ערסים להראות לבחורה מאיפה המנוע ל ההונדה מפרפר.. והאשמה היחידה היא זילותם של השופטים עם עיסקאות טיעון מגוחכות שמעמידות את חיי האדם במחיר זול יותר מעגבניות סוג ז' בבאסה בשוק התקווה... רוצים דוגמא? איריס שגיא ז"ל נהרגה בתאונת פגע וברח על ידי קאיד אבו עסא מהפזורה הבדואית בנגב.קאיד הפקיר את ריכבה של איריס עם חברותיה הפוך נמלט לשטחים ליד הכביש שם אסף אותו רכב והוא נעלם. דרמטי אהה? שופט ממוצע היה משחיל באחוריו צינור שלא יאפשר לו לזוז המון המון זמן לא? אז זהו ישראל 2010 זה משהו אחר.. 4 שנים בכלא!!!! פאקינג 4 שנים על הריגה + הפקרה למוות !!!! נותר לי רק לחשוב מה היה קורה לו בתו בת ה-21 של השופט הבן **נה הזה היתה נהרגת באותו אופן בדיוק כמה אבא היה מביא להורג... אבל התפכחנו כבר מאשליית ה"יהיה בסדר"..המצב ממש לא הולך להיות כזה בקרוב. צ'או

למעלה