אזהרה.. קצת ארוך..

סיפור האף שלי...

דודה אחת, אשת אחיו של אבי גרמה לי להאמין ולסבול כל תקופת הילדות והבגרות שלי מרגשי נחיתות כי.. יש לי אף ענק ורחב.. היא נהגה לומר לבת שלה בכל הזדמנות, שאם היא תנגע או לחילופין תחטט באף יותר מידי, יהיה לה אף ענק כמו של דיקלה. אני נשבעת שזה מה שהיה.. כל הילדות והבגרות שלי הייתי בטוחה שיש לי האף הכי ענק ומכוער בעולם. חלמתי שכשאגיע לגיל 18 אנתח אותו. התפנית היתה בבר המצווה של אחי, הצלם "העז" וצילם אותי בפרופיל מבלצי ששמתי לב וזו היתה התמונה שהכי אהבתי שם.. גיליתי שיש לי אף חמודי דווקא.. אולי לא הכי מושלם אבל חמודולא כזה מפלצתי ואהבתי אותו

שום ניתוח

להיפך.. זה מה שהתכוונתי שלפעמים מה שנראה כזה לא יפה אצלנו הוא בעצם מאוד יפה ונראה טוב יותר ממבט אחר נכנסתי לסיפור שלי ולא סיכמתי מסקנות.. את הרי באמת לא כזו שמנה .. (אולי בראש) אז תצטלמי לך ותתבונני בך ותתחילי לאהוב מה שאת רואה שם

צר לי...

אך לאחרונה אני די מאוכזבת מתמונות הגוף שלי... אני רואה שם בחורה שמנה מאוד ואני לא יכולה לסבול את זה בעיקר מהסיבה שקשה לי עם עצמי... לא טוב לי ככה... בעיקר בריאותית... אני לא יכולה לזוז כמו לפני 20 קילו... אז אולי זה לא כל כךךך הרבה להוריד (הכל יחסי, כן? בעיניי זה הרבה...) אבל בריאותית זה מורגש בהבדל מאוד קיצוני... אנחנו תמיד ביקורתיים יותר כלפי עצמינו... לי אין שום בעיה עם בחורות שמנות מאוד, זה אפילו מושך אותי... אבל עליי זה מפריע לי!

AlteX

New member
אה... איזו הקלה!

לרגע חשבתי שאת זוממת ניתוח אף... את הראש אי אפשר להשתיק לחלוטין, אפשר כן להקטין את השפעתו. כמו ששרה הנציגה הנפלאה שלנו באירוויזיון האחרון: "מרוב הגיון לא נשאר מקום". משפט מדהים! אבל בשביל לעשות מקום לא צריך להרוג את ההגיון. צריך רק לתת לו הרגשה שיש מקום (גם) בשבילו, ושלא מאיימים עליו, ואז הוא יתפוס בעצמו את המקום היותר טבעי שלו ויפנה מקום לדברים אחרים. כמו בכל מצב, הדרך הכי טובה לשנות היא להפסיק להילחם ופשוט לקבל. תפסיקי להילחם בראש והוא יפסיק להילחם בחזרה... תקבלי את זה שיש לך ראש צעקני שכזה. בערך כמו אף הדן-דין החמוד והמושלם שלך, גם הראש שלך... אולי שונה ממה שהיית רוצה, אבל הוא שלך. תחשבי עליו דברים חיוביים וכמה שיותר... תלטפי אותו (גם בשמי
)... בסה"כ הוא משמש גם לדברים טובים. אז לפעמים הוא חושב דברים רעים על המראה שלך... אז חושב, אז מה? הוא רק חושב... בשביל זה הוא שם - בשביל לחשוב, אז תני לו לחשוב. זה לא אומר שאת צריכה לעשות משהו עם המחשבות האלה... תפסיקי להתנגד לו והכל ילך הרבה יותר קל וחלק.

שמנמן 30

New member
../images/Emo23.gifאת תמיד תשארי מדהימה

את תמיד תשארי מושלמת , ולא משנה איזה איבר בגוף שלך את תשני !! , היופי שלך הוא היופי הפנימי - זה שמקרין החוצה לכולם כמה את יפה . תמיד תשארי מדהימה ושלעולם לא תשתני !! א

למעלה