אז... איך הכל התחיל?

אז... איך הכל התחיל?

עכשיו נעשה שרשור נחמד שבו כל אחד יספר כמה דברים: 1. איך הגעתם למוזיקת הקאנטרי
2. האמנים הכי אהובים עליכם ואיך הגעתם אליהם בכלל
אנז'וי

../images/Emo26.gif

1. אוקיי! הכל התחיל כאשר צפיתי להנאתי לפני כמה שנים בסרטונים ביוטיוב שהיה ממש בתחילת דרכו של סדרה כלשהי. ואז היה סרטון עם שיר של רסקל פלאטס ברקע, וממש אהבתי את השיר. אחרי זה היה עוד סרטון עם שיר של רסקל פלאטס וממש התלהבתי. לא היה לי מושג מה זה קאנטרי אפילו
אז שמעתי, ניסיתי למצוא שירים שלהם באתרים בעברית( נו מה הייתי ילדה קטנה
) והעליתי חרס
ואז חיפשתי באנגלית וראיתי שהם ממש פופולריים אך בארץ בקושי. שמעתי עוד שירים, התלהבתי ממש וככה במשך שנה שלמה הייתי מעריצה שלהם. השירים הראשונים שלהם ששמעתי הם, איך לא, וואט הורטס דה מוסט וגאד בלס דה ברוקן רוד. ואז מצאתי דואט של רסקל פלאטס עם קרי אנדרווד במקרה, לא היה לי מושג מי זה קרי( חשבתי שזה בן
). ושמעתי, וראיתי גם שירים של קרי מאמריקן איידול וככה אהבתי את קרי
ובמקביל היה דואט עם רסקל פלאטס ושידייזי! ואז משם גם התאהבתי בשידייזי. זה הלך והתגלגל כי ממש הייתי בפרשת דרכים ורציתי להתקדם הלאה. 2. טוב, אני אצמצם
חוץ ממה שרשמתי למעלה, טוב אני עושה לפי הסדר בתקווה שזכרוני אינו מטעה: שוגרלנד- ראיתי סרטון של CSI מיאמי
והיה WANT TO ברקע, והגעתי אל הסרטון הזה כי השם היה נורא מוכר לי מהאתר של CMT. והתלהבתי ברור וזה התגלגל. משוגרלנד הכרתי את ריבה, כי ג'ניפר דיברה הרבה על ריבה בסרטונים שלה, וחיפשתי שירים ובסדר קרה מה שקרה. גם דרך קלי קלארקסון וליאן התחלתי לחבב אותה. ליידי אנטבלום- סתם שמעתי שיש להקה חדשה באתר של CMT וזו היתה תקופת יובש אז הכרחתי את עצמי לשמוע את האלבום שלהם( אה!! כי הוא היה בחינם ב-CMT
) וממש התמכרתי אליהם. מרוב שהייתי מכורה ראיתי את כל הווביסודים שלהם
והכרתי את לינדה דייויס
לינדה דיויס- שמעתי עליה מריבה בהתחלה, ואז מליידי אנטבלום( לינדה אמא של הילרי. ליאן- אני חושבת שכששמעתי את ווי קן בליגלי בלונד, והופעתי לראות שהיא זמרת קאנטרי. מרטינה מקברייד- לא זוכרת
ויש עוד מלא שהכרתי רק בזכות דילן.

West Doll

New member
יאללה

1. איך הגעתם למוזיקת הקאנטרי טוב, שמעתי את קרי אנדרווד ואז עולם הקאנטרי נפתח בפניי. לפני קרי לא היה לי מושג מי זה משמש ומי זאת דולי...טוב אולי את דולי פרטון כן הכרתי אבל זהו. אה בעצם הכרתי את ליאן של חופשיות על הבר
2. האמנים הכי אהובים עליכם ואיך הגעתם אליהם בכלל קרי אנדרווד- מאמריקן איידול
ושאר האמנים- אני יכולה להגיד בביטחון מוחלט שצליל הכירה לי את כולם
נו מה, לא הכרתי כלום ממש
אני הכי גאה בה על מירנדה ושוגרלנד

LeAnnDylan

Well-known member
הכל התחיל בחורף קריר אחד...

1. איך הגעתם למוזיקת הקאנטרי
שאלה מצוינת והלוואי והייתי זוכרת! סתם האמת היא ששמעתי את How Do I Live של ליאן ריימס באק אין 1997 חשבתי שהשיר יפה מאוד אבל לא יחסתי יותר מידי חשיבות לז'אנר או לזמרת אחרי כמה זמן יצא לי לשמוע עוד שיר של ליאן (One Way Ticket) הוא אפילו לא היה בגרסה של ליאן. ראיתי את זה באיזה תוכנית בריטית בשם Steps To The Stars שהנחו שנים מחברי סטפס (להקת פופ שאהבתי מאוד באותה תקופה) אחת המתמודדות שם בשם אן מארי אמרה לפני השיר שהיא נורא אוהבת מוזיקת קאנטרי וליאן היא אחת הזמרות האהובות עליה. היא הייתה ממש מגניבה והשיר נשמע לי ממש טוב ובסוף קלייר (המנחה) אמרה לה שליאן תהיה גאה בה. אז החלטתי שאם הליאן הזאת שרה 2 שירים שאני מאוד אוהבת היא כנראה שווה שמיעה. זה היה הרבה לפני תקופת האינטרנט וההורדות הלא חוקיות אז ביקשתי מבת דודה שלי שגרה אז בארה"ב לשלוח לי דיסק של ליאן. היא אמרה שהיא זמרת חדשה ושאלה אם אני רוצה לנסות זמרים אחרים מאותו הז'אנר, אמרתי לה שבכיף. היא שלחה לי את Blue של ליאן והתאהבתי בו לגמריי (וגם את The Woman In Me של שאניה טווין, It Matters To Me של פיית' היל ו- Little Ol' Cowgirl של הדיקסי צ'יקס) החלטתי שאם אני מכירה 4 אמני קאנטרי אני כבר בקיאה בחומר. לא כל כך שינה לי שהכרתי רק אלבום אחד של כל אחת מהן, אז זה היה נראה לי מספיק. מה גם שאף אחד בארץ לא הכיר אותן ולא ידע על מה אני מדברת אז לא טרחתי לנסות להרחיב את מאגר המידע שלי. אחרי שנתיים בערך ראיתי את הקליפ של That Don't Impress Me Much של שאניה ב-VH1 וכמעט התעלפתי מאושר כשראיתי בסוף שכתוב שאניה טווין. התקשרתי לבת דודה שלי וצרחתי לה בטלפון במשך איזה 5 דקות שאמג יש שאניה בארץ. היה אצלה 3 לפנות בוקר בערך ואני מניחה שהיא רצתה להרוג אותי. היא הבטיחה שתתשלח לי את הדיסק רק שאני אפסיק לחפור לה באוזן. הייתי שומעת את הדיסק הזה בלופים במשך שנה עד ששוב VH1 גרם לי להתעלפות כשראיתי את Can't Fight The Moonlight של ליאן. אני חושבת שאפילו הזלתי דמעה של אושר. מאז החלטתי שאני הולכת לגלות כל פיסת אינפורמציה על הדבר האלוהי הזה (למרות שאחי התעקש לטעון שהיא מכוערת ונראית בת 48 אפילו שהיא הייתה רק בת 18 אז
) בכל מקרה משם השאר הוא די היסטוריה. הייתה לי תקופה של שנתיים שבה אגרתי כל פיסת אינפורמציה על ליאן ריימס. יכולתי אפילו לספר לכם מה צבע התחתונים האהוב עליה ועם איזה דובי היא אהבה ללכת לישון כשהיתה בת 3. דיקלמתי את הביוגרפיה שלה מתוך שינה ולא שמעתי שום דבר חוץ ממנה במשך שנתיים. אחרי שנתיים הגעתי למסקה שאולי כדאי לי לנסות גם אמנים זהים ואז גיליתי את נפלאות הקאנטרי. (זה היה כשהייתי בי"ב בערך) גיליתי את מרטינה מקברייד, לי אן וומאק וראסקל פלאטס. השלמתי את החוסרים המוזיקלים שלי בספריות פיית'/שאניה/דיקסי צ'יקס. והתחלתי למצוא לי כל מיני חברים און ליין בפאן קלאב של ליאן שיכירו לי אנשים חדשים. מישהי שדיברתי איתה עוד מהתקופה ההתחלתית של ליאן התחילה להמליץ לי על כל מיני זמרות שאני אולי אוהב וקצת לפני שהתגייסתי היא המליצה לי על מירנדה למברט ואמרה לי שזאת זמרת חדשה וממש טובה ושאולי אני אוהב אותה. היא שלחה לי את הדיסק שלה [Kerosene] הקשבתי לו איזה 3 פעמים והחלטתי שזה לא הסגנון שלי. אחרי איזה חצי שנה הייתי בבית איזה יום והחלטתי לתת לה צ'אנס נוסף. אני מניחה שמשם הרומן של ושל מירנדה הוא היסטוריה. קיללתי את עצמי בקול על זה שלא עליתי על הגאונות שלה כבר מההאזנה הראשונה
מצד שני גם את שוגרלד שהיא המליצה לי עליהם שמעתי בהתחלה ולא התלהבתי. היו לי שלושה שירים שלהם (Baby Girl, Just Might Make Me Believe והדואט של ג'ניפר עם בון ג'ובי ל-Who Said You Can't Go Home ) לקח לי די הרבה זמן לנסות אותם שוב להחליט שהם מספיק מעניינים בשביל שאני אטרח להוריד את האלבום שלהם.(מיותר לציין שבאלבום שלהם התאהבתי בשמיעה ראשונה
) עוד באותה תקופה יצא לי לדבר עם חברה שלי ששאלה אותי אם אני צופה באמריקן איידול. עניתי שלא (הייתי בצבא ולא יכולתי לעקוב אחרי כלום) היא אמרה שיש שם מישהי שאני בטח אוהב, שאלתי לשמה והיא ענתה "קרי אנדרווד". עשיתי חיפוש מהיר בחמור (או שאולי זה היה קאזה, מי יודע באיזה תוכנה שיקרית השתמשנו אז, בימים עברו) הגעתי לכמה שירים שהיא שרה באיידול וראיתי שיש לה אלבום, הורדתי אותו והתאהבתי בה בשניה, הייתה לי אפילו תקופה שסגדתי לה ברמות שחן סוגדת לרגלים שלה וברמות שרעות...טוב נו בואו לא נסחף! אבל ממש אהבתי אותה! קיצר השאר זו כבר היסטוריה מודרנית אז זה לא חשוב אבל היה חשוב לי לציין שכל החפירה הזאת הייתה כדי להגיע לקרי שבזכותה הכרתי את שתי הלאסביוט שלי (חן ורעות) שבזכותן הפורום הזה קיים היום כי אם לא הן הייתי בטוחה שאני הבן אדם היחיד ששומע קאנטרי
אגב אני לא באמת זוכרת מתי ואיך הכרתי את דרורה. כאילו אני זוכרת שראיתי אותה בפורום עקרות בית נואשות ונורא התלהבתי מזה שהכינוי שלה זה כמו השם של האלבום של שידייזי. שאלתי אותה אם היא אוהבת את שידייזי והיא ענתה שהיא אוהבת אותן ועוד כל מיני משמשיות. התחלנו לחפור ע"ג הפורום ואז היא הציעה רעיון גאוני שנעבור למסן. התעלמתי ממנה במשך איזה כמה חודשים כשגיליתי שהיא בת איזה 12. ואז איזה יום אחד במשמרת לילה ארוכה ומשעממת גיליתי את נפלאות הדרורית
ומאז היא הנקרופילית התפוזית האהובה עליי
ג'יז איזה חפירה
ו-
למי ששרד אותי עד לפה 2. האמנים הכי אהובים עליכם ואיך הגעתם אליהם בכלל
טוב החפירה למעלה סוגרת את שאלה הזאת, מזל שעניתי על שתי השאלות יחד כי לא הייתי עומדת בעוד חפירה אז במקום אני רק אעשה טופ 10 של האמנים שאני הכי אוהבת 1. ליאן ריימס - פוראבר אנד פוראולוייז. גם כשהיא מוציאה אלבום קאברים אחרי 3 שנים שחיכינו לאלבום
2. מירנדה למברט 3. שוגרלנד. האמת שהם תמיד במאבקים עם מירנדה על המקום השני. 4. מרטינה מקברייד 5. שאניה טווין 6. פיית' היל 7. דיקסי צ'יקס 8. שרה אוונס 9. שידייזי 10.לי אן וומאק טוב זה רק 10 וכן אולי זה מפתיע קצת שקרי לא שם (אבל היא לא רחוקה מלי אן וומאק, רק גרטשן מפרידה בניהן וזה באמת רק ענין של ותק) אבל בתור זמרת אני אוהבת אותה יותר כי היא כיפית כזאת. והרבה יותר כיף לרדת עליה מאשר על גרטשן ווילסון נגיד. אבל אני מכורה לאלבומים של גרטש ו-וומאק
BTW דרורה אחלה דיון!
אני סו הולכת לטגלן את זה ברגע שאני אבין איך עושים את זה

LeAnnDylan

Well-known member
איזה זכרון טוב חצי המצאתי../images/Emo3.gif

ויש לי את מחברת הציטוטים שלי עדין;;

West Doll

New member
אמאלה :|

אני לא מאמינה שקראתי הכל. כפרות על קרי שבזכותה הכל קרה. הרגת אותי עם כל הסיפור על דרורית

symptoms

New member
וואלה, זה היה ארוך,

אם כי די מעניין. ובאמת כפרות על קרי, מעניין איך באמת התחלתי לדבר איתך |חושב| רעות

LeAnnDylan

Well-known member
אה גם את זה אני זוכרת

כתבת הודעה בפורום איידול על זה שאת חדשה ומאוד אוהבת את קרי ואז שלחתי לך מסר פדופילי ששואל אם את מעוניינת בשירים מהאלבומים המוקדמים שלי קרי. אמרת שכן אז צירפתי אותך למסן. אני אפילו זוכרת מתי זה היה, כאילו אני לא זוכרת תאריך אבל זה היה כשאוונסנס היו בארץ :)

symptoms

New member
זכרתי שזה היה משהו עם

האלבומים של קרי, אבל משהו שם לא הסתדר לי, כי אין מצב שהייתי מבקשת אותם, אבל אם את יזמת את הפנייה זה יותר הגיוני
. ואני זוכרת את הקטע עם אוונסנס, היית אצל חברה שלך והיו לך רק חלק מהשירים... רעות

Guncrazy

New member
אמאל'ה איזה חפירה../images/Emo122.gif

אבל אני אסכים עם אלה שמעליי- זה היה לפחות מענין

Guncrazy

New member
טוב אז כמו כולן כאן בערך, גם לי דילן הכירה את

עולם הקאנטרי.היחידה שהכרתי היא (איך לא) ליאן ריימס. אני זוכרת שדילן עשתה בפורום איידול פאשן פוליס של קרי אנדרווד ולא היה לי מושג מי זאת. דילן אמרה שכדאי לי לנסות לשמוע אותה ושהיא ממש טובה ואפילו התנדבה לשלוח לי שירים שלה (עכשיו אני מרגישה כל כך לא מיוחדת אחרי שאני רואה שהיא שלחה לכולכן
) בכל אופן אהבתי את הסאונד והחלטתי לחפש לי דברים נחמדים דומים בהמלצתה של דילן. וזה מוביל אותי לשאלה השניה של האמנים האהובים עליי אז כמובן שהכי הכי אני אוהבת את ליאן שהיא הראשונה והיחידה שהכרתי אז אני שומרת לה חסד נעורים (ויש לה את סאם פיפל
) זמרת נוספת שאני אוהבת מאוד זו מרטינה
אני מאוד אוהבת את שוגרלנד שגם אליהם הגעתי דרך דילן (אני מרגישה כמו תקליט שבור...) וזמר שאליו הגעתי לבד |ווהוו| זה קית' אורבן. אני שמחה שדילן לא אוהבת בנים ככה לפחות אני יכולה להאמין לרגעים קצרים שאשכרה יש לי דעה משל עצמי

West Doll

New member
../images/Emo6.gif

נראה לי שצליל שלחה לחצי מתפוז את השירים של קרי

West Doll

New member
להפך../images/Emo99.gif

אבל זה סתם נותן לנו סיבה להתמרמרות כי אנחנו לא מרגישות מיוחדות

LeAnnDylan

Well-known member
סליחה. בזכותי כולכן כאן

חבורת לאסביוט פדופיליות, נקרופיליות, זאופיליות [ושאר -יליות] שכמותכן