אז אתן מקשיבות כולן???? (פרק א')

marysia

New member
ואיפה סליחה??????

כתוב שזה מה שאנחנו אמורות לעשות? הדבר היחיד שאנחנו אמורות לעשות זה ללדת כי הגברים לא יכולים!!!!!! כל דבר אחור גם הגברים אמורים באותה כמו נשים. אולי יש לנשים מעט יותר כשרון לדברים מסויימים כלל הנשים מכלל הגברים- זה הופך את הדבר מובן מעליו!

Bantus

New member
ומי החליט שבנות צריכות לבשל???

זה כתוב בעשרת הדברות, הקוראן, משהו???? אז שתוק למה זה אתה החלטת......

Bantus

New member
אבל מה יש לך להגיד בקשר ל-

צבא שאמרתי ובקשר לנהיגה....... אה??? אין לך מה להגיד!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

פרפר15

New member
תקשיב לי טוב מוניות בצבע שסק

אנחנו מדברות שטויות ציטוטים ניבחרים של הבנים : "יווווו מגרד לי הביצה " "אתמול קרעתי אותה" ברוב המיקרים בקושי היתנשקתם "*פלוץ*" "*גרפס*" ורק שתדע אני מכירה מלא נשים שבכביש כבר יותר משנה ולא עשו תאונה אני מניחה שאתן מצפים שנשב במטבח עם ציצים מפה ולהודעה חדה מכינות לכם אוכל ומטפלות בילדים אז אתה טועההההההה אל תגיד שאני לא מבינה בגלל שאני בת 15 ואל תיקח ללב אני פשוט מאוד כועסת על ידיד שלי

הייתי חייב להגיב לזה

אני לא כולי בראש שלו,אבל דבר ראשון תגובת נגד למה שרשמת: דיונים של בנות : "וואי קניתי בייביליס משהו סוף!!!" "יוווווו תראי איזה חתיך,אני מתעלפת!!!" "מה?? ימינה??? טוב! (פונה בשנייה האחרונה וכמעט עושה תאונה" טוב עכשיו למה שאמרת על בנים: אני הרבה שנים כבר מתעסק בפילוסופיה,ואני מצטער להגיד שמצאתי רק אחת שהיא פילוסופית באמת(אגב היא הייתה מזל עקרב,מה שמסביר את המוח החריף שלה)... במאמצי הנואשים למצוא פילוסופים מצאתי אך ורק בנים לדבר איתם ובחורה אחת... ככה שלפי איך שאני ראיתי,המוח הגברי דווקא יותר פעיל, ופחות ריקני.

HuGo Hell

New member
../images/Emo31.gif../images/Emo1.gif

"מקומכן במטבח"? זה דבר כ"כ אידיוטי להגיד. ואתה לא מכיר, אבל אני כן. מה לעשות תאונות קרות. גם הבנים עושים תאונות אתה יודע. ו"הסתבך לך ההגה בשיער" - ממש שנון
ואם אתה כ"כ נגד בנות אז... איך אתה מתכוון להיות איתן? ובוא אני אספר לך על הבנים בישראל לפחות
מגרדים בלי סוף למטה.
יורדים זה על זה.
מתנהגים כמו מפגרים.
ילדותיים בטירוף (עובדה. בן כמה אתה? ואתה עדיין מעריץ את צבי הנינג'ה. גוד...)
כל אחד רוצה רק לשכב
רובם דוחים. (כמו שההיא שהגבתי לה "
" אמרה.
) בכל מקרה.

בת כמה את???

על זה מה שאת מדברת??? כל הבנים בעולם רוצים רק לשכב... אנשים מעריצים את צבי הנינג'ה גם שהם בני שלושים! אלה היו גיבורי הילדות שלנו! תמיד נעריץ אותם!! :)))) יורדים זה על זה ומתנהגים כמו מפגרים זה קטע יותר ילדותי,אבל זה עובר עם הגיל - 17 אם את חייבת לדעת... את מתייחסית לילדים לא לגברים. תתחילי לדבר רציני.

HuGo Hell

New member
בת? את? ../images/Emo11.gif../images/Emo1.gif

אני בן. ואני בבית ספר של בנים בלבד לצערי הרב. ואני מדבר מניסיון וממה שאני רואה כל יום.

יש לך הרבה חוסר ידע כנראה בענייני

נשים... שומעים לפי הדיבור שלך. תתבגר ואז נדבר !

WC

New member
איזה גבר!!!../images/Emo99.gif

האסלה מציעה לך נישואין כאן ועכשיו. יש משהו מאוד יפה, מרענן, כמעט פיוטי, במשב הרוח הפרימיטיבי שהגיע עם מר מונית. הוא מסוג הגברים שמאפשרים לה להגשים חלום ילדות ישן. שהוא: להנשא לעזר ויצמן, ולגדל ילדיה לערכים של סובלנות, אחווה ושיוויון. רק התמונה של הצבים מפריעה לה. WC תפוס

למעלה