אז בואו נדבר

Lion_Heart

Well-known member
אז בואו נדבר

האם האנימציה התבגרה עם הזמן? האם האנימציה התבגרה עם הדור שלנו? או שההפך? כי האמת אני לא ממש צופה בסדרות (בסרטים כן)האנימציה של ימינו (חוץ מסדרות אנימציה של קומיקס
) אני זוכר סדרות אנימציה מבוגרות (BATMAN) מלפני דיי הרבה זמן וגם סדרות שאפילו האנימציה שלהם נחשבת "ענתיקה" (פלאש גורדון,טרזן,בלאקסטאר)
אז...דיעות, הערות והארות יתקבלו בברכה

DOCTOR W H O

Member
מנהל
היי דעתי היא

לא יודעת מה להחליט יש קיום אנימציות ממש טובות, אבל אני מתגעגעת לצורת הציור של פעם כמו שירה נסיכת הכוח או פוני קטן.
אולי בגלל שאללו הסדרות שגדלתי עליהם.
אבל לא מזמן נחשפתי לעולם האנימה וזה די ממכר ומצחיק.

Lion_Heart

Well-known member
ובכן

התכוונתי גם מבחינת העלילה
, ואני גלדתי על דיי הרבה סוגי אנימציה(כן, אנימה זה משעשע למדי) אהבתי את HE-MAN יותר מאשר את SHE RA (כי ראיתי אותו קודם, ככה זה)

DOCTOR W H O

Member
מנהל
כן

אני דווקא מעדיפה את שירה:) העלילה באמצת השתנתה אבל לפי דעתי דווקא נהיתה יותר מבוגרת יותר אנימציה למבוגרים מאשר לילדים.

אני לא יודע אם היא התבגרה אבל
היא כבר לא תמימה כמו פעם ולגבי אנימה אז זה רק אני או שמעשור לעשור זה נהייה אלים ונוטף סקס יותר ויותר ברמה שזה כבר מסוכן לצפייה ע"י ילדים ונוער

Lion_Heart

Well-known member
יש סיכוי שאתה

מבלבל בין אנימה לבין HENTAI שזה אכן אלים ביותר ונוטף סקס,אלימות וחייזרים

אז למה שייכים סקורה ,אינואישה וכל השאר ?
ומה עם פוקימון ובקוגן ושאר מיני הסדרות הנ"ל שמפוצצות באלימות ??

Hawkgirl

New member
נכון, הם אנימה

אבל "אנימה" הוא לא ז'אנר. אלא מילה המגדירה סדרות אנימציה יפניות.
באותה המידה תוכל להכליל את כל הסדרות המצויירות כדוגמאת סאות'פארק, דירת המצויירים, פאמלי גאי וכו' באותה קטגוריה של סדרות כמו הפוני הקטן שלי, לוני טונס, ופיניאס ופרב.

לא כל הסדרות האנימה הן אלימות כמו שלא כל הסדרות האמריקאיות אלימות.
יש מה שנקרא ז'אנרים. וכל ז'אנר מיועד לטווח גילאים מסויים.
והעובדה שגברת פלפלת, שאלתיאל קוואק, קלימרו, פיטר פן, אן שירלי וסדרות רבות אחרות שגדלנו עליהן הן סדרות אנימה גם אומרת שצריך לקטלג אנימה כאלים?

לכל מטבע יש שני צדדים. השאלה על איזה צד בוחרים להסתכל {:

למעלה