אז היה כנס

SHE RA

New member
מחר אומרים מחר

אז היה כנס ולמרות השעה אני אספר עכשיו כי אם לא אלוהים יודע מתי אני אמצה את הזמן..
בו נראה..
אז בהתחלה בן דוד שלי היה אמור לבוא וידיד שלי. כשהגעתי לכנס בן דוד שלי היה חולה במיטה וידיד שלי בסידורים בתל אביב (הגיע אחרי צהריים) וקרה מה שחששתי שאני עכשיו בכנס לבד (חששתי ממצב כזה בגלל שהיה בזמנו כנס בבר אילן שהלכתי לבד והיה מפוצץ אנשים וסתם הכנס לא עבר עליי טוב מאז דיי חששתי ללכת לכנס בלי מישהו קרוב שאני מכירה) אבל ההפך קרה נפגשתי עם כמה אנשים נחמדים חלקם פגשתי מפגש קודם ודיי הייתי איתם בינתיים אז היה ממש מאגניב שיצא לי להכיר אנשים חדשים ונחמדים וגם בכלל היו תגובות חיוביות מאנשים בכנס ותמיד כיף לשמוע אותן :) ...
בהתחלה דיי נבהלתי מהתור הענק והגוש אנשים שעמדו בקופות.. אבל חיכיתי קצת בחוץ שהלחץ ירד טיפה (לא הכי קרה) ואז הלכתי לקנות כרטיס .. צילמתי מלא אנשים (כבר מתנצלת על האיכות מצלמה הביתית שיש לי) תמיד התמונות במצלמה נראות סבבה ואיך שמעלים אותם למחשב פתאום מגלים דברים שלא שמתי לב אלהם...

נכנסתי להרצאה בקצרצאות של קורל על הפוטושופ תודה קורל לימדת אותי כמה דברים ודרכים חדשות להשתמש בטולס של הפוטושופ מתה כבר לנסות.. (גם אם זה בסיסי תמיד אפשר ללמוד דברים חדשים בתוכנה הזאת :))

וסתם הסתובבתי בכנס יותר מאוחר ידיד שלי הגיע כנס ראשון שלו .. והוא נכנס ממש לשוק ממה שהולך שם מבחינתו החוויה הייתה נחמדה אבל לא נראה לי שהוא הולך לחזור לעוד כנסים\מפגשים וזה חבל כי זה מישהו שממש אוהב סדרות אנימה ומנגות נו טוב כנראה שהדברים האלה לא מתאימים לכל אחד.. התבאסתי קצת שהרסתי לו מהחוויה של לראות סדרות אנימה בזה שהבאתי אותו לכנס ..

צילמתי עוד אנשים וחיגינו בינתיים שהמכירת כרטיסים תתחדש ..
הכנס היה הומה אנשים שאפילו אנשים שאני קצת מכירה אותם לא נתקלתי בהם במהלך כל הכנס .. גיא מאגניב שאתה זוכר אותי
הקוספליי שלכם יצא ממש יפה! וחבל שבכנסים דיי קשה לצלם בלי שיש כמות ענקית של אנשים שעוברים מאחורה מקדימה ומכל כיוון... (אישית השתדלתי שלא לעבור לאנשים בפריים אז סורי אם זה כן קרה)

ואז הגיע הרגע של תחרות הקוספלי (איך הזמן טס בכנסים) ואו היה עומס מטורף אמאי בבקשה מקום חדש ודחוף! בחיים לא היה עמוס בצורה כזאת שאי אפשר לעלות במדרגות כולם נמחצים אחד על השני וגם אין מקומות לשבת באולם כולל ביציעים :( לצערי נאלצתי לשבת בנפרד מהחברים שלי .. אבל לא נורא העיקר שמצאתי מקום ...
התחרות והווקאון +מאסקרייד היו יפים קצר ולעניין זוכרת כנסים שזה היה מתוח על גבי יותר זמן שכבר התיאשתי במאסקרייד .. אהבתי את הרעיון שנראלי נכנס קצת יותר השנה שכל אחד באמת נכנס עם קטע מוזיקלי משלו +ריקד או משהו מצחיק.. מאשר ללכת ולעשות פוזה או ללכת על הבמה .. לא שזה רע אבל השנה הייתה אווירה כזאת שגם התחרות קוספליי והווק און הם גם קצת מאסקארייד ... לפחות בישבילי..
אה כן הייתה הצעת נישואים זה היה מרגש ^^
אממ עוד דבר שיש לי להגיד על זה שזה נותן הזדמנות טובה לראות קוספלריים ולהביע הארכה כי לא בטוח שאנשים יתקלו בהם בכנס מסיבות כאלה או אחרות... בקיצר כולם היו "פייביולס" XD והיה אחלה אירוע קוספליי..

אחרי הארוע קוספליי כבר דיי הרגשתי עייפה והרגשתי כאב ראש מתקרב מכל הצעקות של האנשים באולם... אז הלכנו לראות מה הולך בקראוקה ואז חזרנו הביתה ... אה אה לפני זה מצאתי את הגרוק התחפשתי לסנופקין ואמרו לי שיש איפשהו גרוק בכנס אז ממש לפני שהלכנו מצאנו אותו

ואם חשבתם שזה נגמר .. באוטובוס גיליתי שיש מלא אשדודים מהכנס שחוזרים איתי:) אז הייתה נסיעה כיפית עד הבית ...

אממ אממ תמונות יועלו מתי שאני ימצא זמן לסדר אותן בפוטושופ ... וכבר ממש חפרתי אז לילה טוב :)

drowelf

New member
הכנס היה טוב רק הצפיפות הייתה נוראית...

מקווה שכנס הבא יהיה במקום יותר גדול ועם מזגן! או שבגלל הקוספליי שלי פשוט היה לי נורא חם O_O

happy berry

New member
כבר הוספתי אותך בפייסבוק!

זה סתם כזה כי יש לי קראש על אלפים אפלים מגיל 12 בערך, ועשיתי קוספליי לדריזט וזה...

rocket

New member
בגדול,

זה הכנס שהכי פחות נהנתי בו מזה שנים רבות (הכנס המתחרה זה הכנס שהיה בבר אילן ביום הממש ממש גשום..)

יש לזה הרבה סיבות ואני מקווה עד סוף השבוע לפרסם את כולן גם בפורום וגם בפייסבוק.

drowelf

New member
כנס עולמות עוד חודש...

מי מגיע? עם קוספליי או בלי?
ומי שבא לו מוזמן להוסיף אותי בפייסבוק Yaniv Zilbershtein

SHE RA

New member
זה מזכיר לי

לשאול משהו בערך בתקופה הזאת בדרך כלל יש בגן הבוטני פסטיבל פריחת הסאקורה
מישהו יודע משהו על זה ואם תרצו לקיים מפגש פוטושוטס?

לגבי עולמות יש מצב שאני אבוא עדיין לא בטוח כנראה שלצערי לא בקוספליי אבל נראה

drowelf

New member
לפי מה שידוע לי...

הפריחה מתחילה באזור תחילת פברואר. יכול להיות שעדיין תזכי לראות את הפריחה בימים אלו. היה פסטיבל בגן הבוטני בירושלים לפני שבוע או שבועיים.

אני ככל הניראה לא אספיק להכין קוספליי לעולמות אבל אולי יצוץ משהו נחמד :)

SHE RA

New member
בגלל זה

מתחילת פברואר אני מנסה לחפש פרסומים על זה ולא מצאתי כלום
אם באמת היה משהו באסה שפספסתי :(
גם שנה שעברה פספסתי כי זה היה צמוד לכנס...
אבל אני מבולבלת מהודעה אחרייך...

SHE RA

New member
הצלחתם לבלבל אותי

כבר חששתי שפספסתי ...
אבל בכל מקרה גם אם פספסתי או לא יתקיים קצת מבאס ... אז זה כבר לא רלוונטי תודה על התשובות שלכם:)
עכשיו אני יכולה להפסיק לחפש שמישהו יפרסם על זה משהו XD

akirekaeru

New member
כנס..

אין לי הרבה איך לסכם אותו, כי חוויתי אותו מהצד השני - פעם ראשונה שכיהנתי כסגל.
זו דרך שונה לחוות אותו, אבל כנראה שלא מספקת את המבט הכללי. לא הייתי מודעת לצפיפות עד שאחרים התחילו להעיר על כך, והרמז היחיד שקיבלתי על כך היה האולם הראשי המלא, אליו הגעתי בחצי השעה האחרונה של תחרות הקוספליי..

אבל ראיתי המון אנשים מקסימים שלא ראיתי הרבה זמן, זכיתי לעבוד עם אנשים אחרים ולהכיר אותם יותר טוב, וזו הייתה חוויה למרות העייפות והפדיחה המביכה הבאה:
מישהי ניגשה אליי בטענה שאיבדה את החברה הכי טובה שלה, ואם אני יכולה לעזור. היו עוד שתיים כאלה לפניה, ולא הייתה לי תשובה בשבילן.
התלבטתי אם לבקש ממנה להשאיר פרטים או משהו כזה, לפני שזיהיתי שזו בעצם החברה הכי טובה שלי.
...
יאמר לזכותי שהייתי כבר בשלב שלא ראיתי אנשים יותר. (וגם אותה לא ראיתי הרבה זמן).

Serf SaN

New member
אוי :( לא נעים....

אבל באיזה תפקיד כיהנת?
חוץ מלראות אותך בדוכן אמא"י לא באמת יצא לנו לדבר.. P:

akirekaeru

New member
זה היה התפקיד שלי, תכל'ס

ע. מידע וקבלה.

ולא יצא לי לדבר עם אף אחד, ממש.

SHE RA

New member
אז אני מניחה שמגיע לכם תודה^^

כיוונתם אותי לאחד האולמות במקום שלא מצאתי....

למעלה