אז המשחק סוף סוף עובד

מ ש כ י ת

New member
../images/Emo53.gifשלב 12

יש לי כרטיס, מברג, פלייאר, מפתח וקוד שהשגתי עם הנורה. אני ליד הלייזרים, עברתי את הראשון, מה הלאה???

מ ש כ י ת

New member
יששש, עברתי גם את השני, אחרי ש

חתכתי את הכבלים במכונה. אבל איך לעזאזל עוברים את השלישי...

יעל :-)

New member
../images/Emo45.gif

בעקרון יש מעברים (נסתרים כביכול) בין החדרים באיזור. כך שאת הלייזר האחרון לא מנטרלים, אלא רק מזיזים את מיקומו. בחדר שלפני הלייזר השלישי יש מעבר נסתר בצד שמאל למעלה, שמתחבר לחדר עם הטלוויזיה (כמדומני) שלמעלה. תצטרכי להגיע לחדר ולהזיז שם את הארון. צריך לעשות מן קומבינה כזו במעברים, כי לייזר אחד ישאר תמיד (רק חשוב להזיז את המיקום שלו)

מ ש כ י ת

New member
עשיתי זאת!!!!!!

והגעתי ל... ההמשך יבוא ואח"כ איזה רובוט ניסה להתעסק איתי ושאל איך קוראים לי ומאיפה אני ואפילו הזמין אותי לקפה...

New member
ונכון ש...

עכשיו את מרגישה מעוצבנת על המשחק הזה??? מה זה to be continue?! אחרי כל ההשקעה הזו, אפילו סוף מסכן לא יכלו לתת?! אבל כל הכבוד!!

מ ש כ י ת

New member
הפלאייר באחד הארונות למעלה

המפתח במנורה, תסדרי את השטיח, תזיזי את הכסא, תנדנדי את המנורה והמפתח יפול. אח"כ את הנורה שימי במנורת הלילה ותראי את הקוד על הקיר מלמעלה למטה. רק שאני עוד לא יודעת מה עושים עם הקוד, לאן יעל נעלמה???

מ ש כ י ת

New member
לא לבכות, החדר הרחוק מימין

אחרי שהזזת את הקיר הירוק, תכנסי אליו תזיזי את הארונות ויש עוד חדר.

לא הזזתי את הקיר הירוק

מה עושים איתו? זה זה עם כל המנורות הירוקות שנדלקות עליו?

New member
הקיר הירוק

לא עשיתי את מה שמוטי כתב, אבל מניחה שזה אולי גם עובד. קישור להודעה של מוטי - פתרון לקיר (השקיע הבחור
)

טוב אני ממש ../images/Emo163.gif !

לא הבנתי איך זה עובד עח הקיר הירוק! איפה שהמספרים אסור ללחוץ או כן ללחוץ או מה לעזעזעל?!

../images/Emo46.gif עשיתי את כל הקוד ולא קרה כלום!

אני מתוסכלת. זהו. פפפפפפפפפפפפפפפפפפפפפפפפפפפ

New member
אוקיי

לכי לחדר השני במסדרון (זה שאחרי הלייזר הראשון). תשתמשי במברג בשביל לפרק את החלק התחתון שבמכונה הזו שאחראית על הלייזרים. לוחצים שם על משהו.. אני כבר נרדמתי בדיוק באותו רגע, העכבר נלחץ וזה נפתח לי פתאום
אחרי זה תשתמשי בפלאייר על אחד הכבלים שם. ותנסי להמשיך... אני פה בינתיים

למעלה