אז כמה תוכניות יש לימני החדש חיים אתגר?

Harrington

Well-known member
מנהל

אז כמה תוכניות יש לימני החדש חיים אתגר?​

מבחינתי כמה שיותר. כל תוכנית נוספת שיש לו זה זמן נטו עבורי שאני יודע לפתוח ספר או לעסוק בעניינים אחרים, אבל לא אתקרב לערוץ בו הוא משדר. לא סובל את דרך הנחייתו.

dory30

Well-known member
מבחינתי כמה שיותר. כל תוכנית נוספת שיש לו זה זמן נטו עבורי שאני יודע לפתוח ספר או לעסוק בעניינים אחרים, אבל לא אתקרב לערוץ בו הוא משדר. לא סובל את דרך הנחייתו.
באופן כללי יש ב-12 הרבה זבל. בכל תוכנית מוכרים לך מוצר באופן גלוי, זה כמו בזאר שמתחפש לטלוויזיה. גועל נפש בהתוותו.

shaycn23

Well-known member
חשיפה? המתחזים? יצאת צדיק?

בקצב הזה יהיה לו במצטבר רייטינג כמו של ערוץ 1 בשנות ה80....
רק בארץ זה ככה. חיים אתגר, אסי עזר, עידו רוזנבלום,צביקה הדר...כולם מחזיקים ומזוהים עם יותר מתכנית אחת.
בארה"ב אין דברים כאלה. מגיש אחד מזוהה עם תכנית אחת שאיתה הוא רץ אפילו קריירות של 20-30 שנה..אופרה ווינפרי, ג'ימי פאלון,אלן דג'נרס, קונאן אוברייאן..
אולי בארץ לא משלמים להם מספיק אז הם צריכים לחלטר עוד תכניות.

סתוונית333

Well-known member
רק בארץ זה ככה. חיים אתגר, אסי עזר, עידו רוזנבלום,צביקה הדר...כולם מחזיקים ומזוהים עם יותר מתכנית אחת.
בארה"ב אין דברים כאלה. מגיש אחד מזוהה עם תכנית אחת שאיתה הוא רץ אפילו קריירות של 20-30 שנה..אופרה ווינפרי, ג'ימי פאלון,אלן דג'נרס, קונאן אוברייאן..
אולי בארץ לא משלמים להם מספיק אז הם צריכים לחלטר עוד תכניות.

חוצמזה, גם "המתחזים" וגם "יצאת צדיק" הן תכניות חשובות גם אם אתגר לא עושה את זה בחינניות יתרה.

shaycn23

Well-known member
חוצמזה, גם "המתחזים" וגם "יצאת צדיק" הן תכניות חשובות גם אם אתגר לא עושה את זה בחינניות יתרה.
תכניות חשובות, רק חבל שהוא ואדווה דדון מחפשים את הרייטינג בכוח עם המרדפים המוגזמים אחרי נוכלים ברחוב.
צריך להרגיע קצת. חיים הכט במקומו, לא זז מהכיסא מהוואן.

סתוונית333

Well-known member
תכניות חשובות, רק חבל שהוא ואדווה דדון מחפשים את הרייטינג בכוח עם המרדפים המוגזמים אחרי נוכלים ברחוב.
צריך להרגיע קצת. חיים הכט במקומו, לא זז מהכיסא מהוואן.

אני מעדיפה לראות את החיובי בתכניות האלה .
ואדווה דדון צריכה לקריין ו/ או לספר סיפורים לקטנטנים לפני השינה. :giggle:

dory30

Well-known member
חשיפה? המתחזים? יצאת צדיק?

בקצב הזה יהיה לו במצטבר רייטינג כמו של ערוץ 1 בשנות ה80....
מעולם לא סבלתי את חיים מאותגר. מי שרואה אותו רפה שכל, לדעתי. אני מעדיף את סוכן תרבות של קובי מידן, אחת התוכניות היחידות בטלוויזיה שאפשר לקבל מהן קצת שאר רוח.

dory30

Well-known member
חיים מאותגר ☺ סוכן תרבות אחת מפנינות הטלוויזיה בישראל כיום.
ועוד ביביסט, שזה תעתיק של הסיינטולוגיה. הוא כמו הורסיה הישראלית של טום קרוז, אבל על הספקטרום.

dory30

Well-known member
סתם העליתי סוג של כת ששוטפת את המוח. ראיתי אתמול גם סרט בהוט 8 שנקרא "טום קרוז צעיר לנצח", שמראה כיצד הסיינטולוגיה טרללה את אחד מכוכביה הגדולים של הוליווד והשפיעה לרעה על הקריירה שלו.

נערך לאחרונה ב:

shaycn23

Well-known member
מעולם לא סבלתי את חיים מאותגר. מי שרואה אותו רפה שכל, לדעתי. אני מעדיף את סוכן תרבות של קובי מידן, אחת התוכניות היחידות בטלוויזיה שאפשר לקבל מהן קצת שאר רוח.
יאללה שלך... קובי מידן. איזו נוסטלגיה..קיץ 1988 בחופש הגדול עם רואים 6/6. איך האינטרנט של אז היה טלטקסט..חחח

סתוונית333

Well-known member

מה לקובי מידן ולחיים אתגר?
אין קשר בין התכניות שלהם.

למעלה