אז..למה אתם תתחפשו?

Sezuke

New member
כמו שאמרתי קודם לכן =)

אני מתחפש ל זמנאס (Xemnas), דמות ממשחק בשם Kingdom Hearts 2, בחרתי את הדמות כי הוא מגניב, רשע, אני מאוד אוהב את הסגנון שלו והוא הכי הסגנון שלי (מבחינת סוגי דמות שאני אוהב) משאר חברי Organization XIII (זה שם של קבוצה מסויימת מהמשחק, מי ששיחק, יבין ^_^;).. ובכלל, הרגשתי שאני חייב לעשות קוספליי לאחד מחבריי האורגניזיישן O_O פשוט חייב T_T.. כאילו.. המעילים שלהם.. כ"כ מגניב T_T

oracle

New member
TT^TT כלום בכנס הזה~~~

כי חם, כי אין לי חשק להכין כלום, כי החלטתי להתחפש רק בפורים... ועוד כל מיני תרוצים מטופשים... :< ושינגו מאמא? כי הוא שרוט ברמות אדירות של חמידות... ^_^

oracle

New member
כנס אנימה של אנימהוליק שיתקיים

ב-20.7 בגני התערוכה... ^^

Nora Shu

New member
יהיה יותר מגניב אם תתחפשי

לשירוטה, כי אני אהיה מיזוקי בכנס ומיזוקי = שיאו, ושירוטה/שיאו זה הקראק טנימיו הכי סקסי שיש [חוץ מאולי, שירוטה/אנדו/יאנאגי/איבה 33333>]

Nora Shu

New member
*טסובאמה גיישי* סטיילאושיטארי

ואם כבר ענייננו [ועייננו] בישבנים סקסיים, ראית את DLIII???!!?!? *_*

limmay

New member
אעאעאעאע נהנודה

זה הורג אותי....X__X הסקרנות.. זה דבר נורא..X_X על מה אתן מדברות?.. סליחה שאני נידחפת...^^" כי... זה נהיה יותר מעניין מהרגע שאמרת "ישבנים סקסיים" *_____*

ketty the sheep

New member
הופה o.o

*טזוקה זוווווווווווווווווווון* (נותן לך כנפיים!) ולא. ;-; אין לי מחשב בדירה!! כאילו, יש, אבל הוא נטול רשת. >: אני מחכה לסופ"ש. x.x

Nora Shu

New member
הורה הורהההה~ COME ON BABY!

... *בומרנג הדוקיו* *facepalm* כשתראי את *חייבת* להתפנגרל איתי!! חיייייבבבבבתתתת! אמג זה כל כך טוב חלגישגעשגשלירשדיש ולמרות שזה הסיום של הקאסט2, הפוקוס היה על הייוטאי. אמג, דאטה/קןקן 3333> וסוף סוף רואים את טאקוייה יותר!!

אטו...בכנס של אנימהוליק אני אתחפש ל

אני אתחפש למיטסוקי בתור פולמון! (מהאנימה FULL MOON WO SAGASHITE) איך הגעתי לרעיון?^^'' אם אני זוכרת נכון בהתחלה חשבתי לנסות להתחפש לאיי-צ'אן אבל אני בטוחה שאני לא אצליח... אלינה-צ'אן אמרה לי שהיא מתחפשת למאדוקה מפול מון ואמרתי לה "אם את תתחפשי למאדוקה ואני לא אמצא תחפושת אני אקח שלט ואכתוב עליו 'NO MORE MADOKA' [כמו הפאנגירל באנימה-קון עם הנו מור סאסקה] ואלך איתו כנס". איכשהו עלה לי הרעיון להתחפש למיטסוקי (בת 12) [נראה לי שאלינה ממש שמחה שאני לא אעשה את הזה נגד מאדוקה] היא שאלה אותי למה לא לפולמון...ואז החלטתי להתחפש לפולמון!=] התחפושת כמעט מוכנה, יש לי רק עוד כמה דברים להוסיף לה..

Swan Princess

New member
איזה יופי :]]

אפשר לשאול איך את עושה אותה? :0 זתומרת, מה תלבשי.. את הדבר הזה הלבן עם הפרווה? XD

האי!=]

אני לובשת את הבגד של מייסלף, הלבן הזה עם הפרווה! קניתי חולצה ומכנסיים שממש דומים, אני רק צריכה לשים על זה משהו שדומה לפרווה ולקנות פאה... אני גם אעשה עוד כמה דברים קטנים שלא חשובים (נגיד אני אנסה לעשות את השרשרת, אשנה את הצילצול פלאפון שלי לשיר מייסלף ועוד...)

למעלה