אז מה אני יכול להגיד על ההופעה אתמול.

shay poli

New member
אז מה אני יכול להגיד על ההופעה אתמול.

חוץ מזה שהוא היה אחד הימים היפים בחיי. אם יש עוד חלום שבו יכולתי לגעת, אז אחרי שחלום התגשם,מה עוד אני יכול לבקש. ממש ככה כרעם ביום בהיר בלי שום הכנה מראש (כמעט וקיבלתי התקף ולא ממש ידעתי מה לעשות). יהודה המלך עשה אותי המאושר באדם והקדיש לי את עיניים שלי,כל כך רציתי להנציח את הרגע אבל לא ממש הספקתי. אז ליהודה ,בתקווה שאתה קורא גם את זה-אני עוד מתבייש לומר סליחה-תודה רבה רבה רבה. אבל בטח שלא מהסס להגיד-אני אוהב אותך. גם בחלומות לא חשבתי שאני אחגוג ככה יום הולדת 26. גם שמחתי מאוד לפגוש חברים וותיקים,או יותר נכון חברות אילנה וליז. וההופעה כמובן מושלמת כמו תמיד. בטח תשאלו איזה שירים היו- אז היה רומיאו שכמובן הופנה במיוחד לליז , והיה שלל שרב,וכמעט סתיו,תני לי סיבה,בכפיים בגירסה הייוונית,נמס בגשם ,פרח ואת כל השירים שהוא מבצע בדר"כ בהופעה הזו. לגבי התמונות-בקרוב-בקרוב.

ספי סול

New member
יהוווודה!!! המלך!!!!!!!!!!!

נמס בגשם בביצוע משגע אני לא יכולתי לזוז איזה מלך!!!!!!!!!!!!!!! אני יצאתי קצת לפני הסיום ככה שפיספסתי את שלל שרב וגם את רומיאו וכוכבים אבל לא פיספסתי אותך שי איזה כיף לך מלך יהודה שלנו איך הוא ידע שיש לך יום הולדת?????? ואילנה וליז גם היו איתך? איך לא ראיתי........??????? היתה הופעה שווה יוני פוליקר השיר שלו פשוט מדליק לא...? שמעתי חבר'ה לידי ששרו איתו בפיזמון תמיד לעזוב עושה לי רע עושה לי טובממממממממ.......... היה מרגש לאלללה.......

illani

New member
ספי-היית בהופעה ולא נשארת לשמוע את שלל שרב??

איך הצלחת לעשות דבר כזה? ועד שכבר הגעת - למה לא באת לידנו או לראות את יודה ואותנו אחרי ההופעה? זה הכי פספוס..

illani

New member
שיי.... שוב המון מזל"ט ויומולדת שמח ../images/Emo213.gif

אכן היתה הופעה מדהימה ומרגשת שמחה בשבילך שנהנית אתמול ושהופתעת... באשר אלי - בעצם אני תמיד אומרת שהיתה הופעה מרגשת כי זה ככה - אני תמיד מתרגשת בהופעות של יודה אבל אתמול ... זה היה מיוחד הרכב שלי איכשהוא הגיע לירושלים. אני הייתי עדיין שם וגם עכשיו - אני בעבודה אבל אני עדיין שם, עם המבט של יודה, החיבוק אחרי ההופעה, הקול שלו, הנגינה.. עם שלל שרב ועיניים שלי ואפר ודברים ועם חלון.. גם לי יש חלום ..להקדים 'קצת' את היומולדת שלי ולבקש שיקדיש לי את חלון.. ואז לבקש ממנו ביצוע מיוחד לעוד שיר מיוחד שממש התאהבתי בו ?? אחחח איזה יודה זה... עכשיו נראה לי שצריך לחזור למציאות, כדבריו של יודה, במקרה שלי - לחזור לעבוד. שיהיה לכולם חג פורים שמח

ספי סול

New member
אילנה היי מה קורה

למה לא באתי ליהודה אחרי ההופעה......???? לא יודע מה יש לי להגיד לו.... אמנם אני גרופי שלו אבל מה לבווא אליו ולהגיד לו נו יהודה בחיייאת תעשה לי דיסק............. ולא באתי אליכם כי הייתי מוכרח לצאת חבר שלי ניתקע בכוס של האמא שלו והייתי חייב לחלץ אותו משם......... המניאק בגללו פיספסתי את כל ההדרנים........ יש מישהי בגבעתיים שאנחנו עושים עליה קרחאנה אז היתה הזדמנות נהדרת לפני ההופעה של יהודה לקפוץ אליה לפרוק מתחים.....והכרתי לה עוד חבר שנישאר שם ואז בדרך לחיפה הרכב שלו ניתקע בכביש גהה וההיינו צריכים לעזור לו להגיע לביתו.............חחחחחחחחח הרבצתי לו אחרי זה............... ושי המון מזל טוב עד 120 ויום הולדת שמייייח.................

למעלה