אז... מה אתם רוצים לספר לי על עצמכם?

Night Light

New member
שלום מינהלת

פעם היו פה סקרים בלי הפסקה, יפה שאת מחזירה את זה

אני בת 37 או כמעט בת 37 (תלוי את מי את שואלת. השנה הלוח העברי והלוח הלועזי כל כך רחוקים זה מזה, שאני כבר שבועיים בת 37 מהצד היהודי, ואהיה עוד 10 ימים בת 37 מהצד הגרגוריאני. מה שמעלה את הנקודה החשובה שלא אמרתי מזל טוב למורה השנה... ). נשואה 16.5 שנים, אמא 15.7 שנים.

הלקח הכי חשוב שלמדתי בחיים בכלל ובנישואים בפרט הוא שכשטוב לי עם עצמי טוב לי עם העולם, ולכן אסור לנסות לשנות אחרים, רק את עצמי. למדתי לקבל את הזולת at face value והחיים יפים יותר

אני מתקשה לענות על השאלה האחרונה שלך. אני חושבת שזוגיות צריכה להיות מונוגמית, כי מעצם השם "זוגיות" צריך להיות שם רק מונו א מונו, לא יותר מזה. אם יש יותר משני אנשים במערכת היחסים, לא נכון לקרוא לזה זוגיות...
מצד שני, בשלב מסויים בחיי נטבלה האמונה שלי ברומנטיקה בדלי גדול וקורוסיבי של מרירות, וקברתי את הצורך בפרפרים בבטן, כוכבים בעיניים, פרחים ושוקולדים ורומנטיקה עמוק באיזו כספת בעומקי הנשמה - בהתייחסות לשאלה של עולם ומלואו בעמוד הזה - אין מנוס מלחיות תקופות מסויימות בזוגיות שהיא למעשה "שותפים לדירה שמחבבים זה את זו ויש להם ביחד מינוס בבנק וילדים ובית". השגרה והמציאות היומיומית, ובעיקר בתקופה כלכלית כל כך לא יציבה וממושכת, בהחלט מהווים משקולת שיכולה להפריע לזוגיות ולשבש את הרומנטיקה קצת. מצד שני, אלו ששורדים 80 שנים ביחד הם אלו שעוברים את התקופות הקשות דווקא בזכות הביחד הזה, אז גם אני, כמוך, רואה את הסתירה - או לפחות את הקושי -ובכ"ז מאמינה שזה לא בלתי אפשרי.

יאאאא איזו חפירה יצאה לי. חוזרת לרעות באחו בשקט.

יש גם כאלו שמאמינים בזוגיות פתוחה

ולפי ההודעות שראיתי כאן בעבר- של כל מיני מחפשי סטוצים למיניהם, מעניין אותי מי הנפשות הפועלות כאן.

ודווקא לא חפירה בכלל, אהבתי את הכנות שלך.

מיקושה

New member
נשואה

הרבה שנים
20
בת הרבה שנים גם..46

יש לי שני ילדים מהממיםםם
19.5 + 17
הלקח? סבלנות..והמון יצירתיות..

זהר nj

New member
אופהה הפורום חי ו בועט!.קודם כל

בהצלחה למנהלת החדשה
לפי הפתיחה כאן נראה לי שאת מעוררת תפורום
לספר על עצמי ?
לא משו מיוחד
בן 48 2 ילדים חי בארהב
בחוץ אני מממ גנגסטר בלב אני נתן אלתרמן :)חח
זהו
תחביבים?....לקצור תדשא לקרוא ספרים לחיות תחיים אנא עארף ..:)
אה
מקפל כביסה בזמני הפנוי .
בהצלחה וטוב לראות את כולן ואת כולם .
תחי מדינת ישראל כל הכבוד לצהל !
:)

אהממ

קוראים לי מהורערי , ....
<אוהבים אותך + מחיאות כפיים>
אני נשוי ...
< אוהבים אותך יותר + מחיאות כפיים סוערות>

לדעתי המונוגמיה איבדה מעט ושינתה את צורתה בעידן המודרני ל טובת ה מונוגומיה ה סדרתית .
< מעט קריאות בוז בקהל >
להתקדמות ה טכנולוגיית הנגישות השפע והזמינות הייתה השפעה מכרעת בעניין .
< אנשים מהנהנים >

הלקח הכי חשוב, לא להשאיר את הגרביים זרוקות בסלון ...

תופעת הגרביים בסלון מוכרת גם לי

גברים פשוט לא מפסיקים לזרוק בגדים (בעיקר גרביים ותחתונים) בכל פינה בבית!
אפשר להשתגע ממכם.

למעלה