אז מה באמת מושך יותר בחורות ...

תלת חי

New member
אצלך

ביטחון=שעמום? כי אם אתה מליארדר שיכול לתת בטחון ויחד עם זאת, מסתורי קצת ולא חשוף כולך (כמובן שהכוונה במסתורין היא רק לתחילת הקשר!!!!) נראה לי הכי טוב..

The Lonely Lion

New member
איך זה בדיוק עוזר לדעת?

נניח התשובה היא 75% מהבחורות הולכות על א' וזכית להכיר בחורה שאוהבת ב', אם תנסה לשחק כאילו אתה א', תפסיד... אתה צריך להיות אתה...

אזרח111

New member
השאלה לא נועדה לתועלת עצמית כמובן

זה לא שהכרתי בחורה ואני מנסה לחשוב על ה"אסטרטגיה" שלי , אין לי דברים כאלה. סתם ראיתי "הבורר" והיה שם משהו שהעלה לי את המחשבה הזאת. זה מעניין באופן תיאורטי

The Lonely Lion

New member
מצטער, לא רואה בכך שום דבר פרקטי

ואלוהים הוא עדי שאני לא חייב דברים פרקטיים כדי להנות... אבל עדיין... בשאלה הזו יש הכללה גסה - לא עוזרת במקרה של מקרה ספציפי. בניגוד לכלל, למשל, שאין לגעת באנשי המזרח הרחוק... טעות שהמון אנשי עסקים מהמערב עושים. בעניין השאלה שלך, שני הדברים דרושים, הרי. אבל גם עבור כל בן אדם... הרי מי אוהב דברים פשוטים? ומי אוהב חוסר ביטחון? כמובן יש עניין בחוסר ביטחון, למשל כאשר מדובר בספורט אקסטרים... לא צריך לפתוח מיד את כל הקלפים... וכאשר אתה מסיע אותה, לא לעשות זאת בצורה פרועה...

אזרח111

New member
מה לא הבנת במה שרשמתי?

אני יודע שאין בזה שום דבר פרקטי, הכוונה הייתה תיאורטית, לפתוח דיון מעניין ... לא שרשור שאני אקרא אותו ואתנהג לפיו ... אני לא מאמין בניסיון מודע לשלוט על ההתנהגות במערכת יחסים ... זה משהו שלא ניתן לתחזק לאורך זמן.

The Lonely Lion

New member
האם עישון זו התנהגות?..

איזה דיון יש כאן? איך אפשר להכניס את בית הלל ובית שמאי לתמונה?

lllMangalll

New member
מסתוריות... לפחות אותי... לגמריי.

אני נופלת בפינה הזאת...

יוניבי

New member
היי, השאלה האם כשהמסתריות מתפוגגת

אחרי שאת מכירה אותו זמן מה, האם הנפילה לא קשה מידי? ואם המסתורין ממשיך לאחר תקופה של חצי שנה/שנה את תתפוצצי מסקרנות ולא תחזיקי מעמד, לעומת בטחון שממשיך ויכול להתחזק, אני צודק?

lllMangalll

New member
אנחנו מדברים על הקליק ההתחלתי

לאחר מכן- זה תלוי במה שמוצאים. אם מתגלה אדם מענין, חכם, מיוחד... אם מתפתח קשר עמוק וחם.... אז כבר יש דברים אחרים שיחזיקו אותי שם. כשפגשתי את חבר שלי לראשונה הייתי כל כך סקרנית... שבמשך שנה רק חיפשתי אותו בעינים מסביב באוניברסיטה, ברחוב, כשביקרתי במעונות שבהם הוא גר (באר שבע, אותה שכונה, הסיכוי להיתקל בו גבוה). 3 פעמים גם מצאתי כל מני תירוצים ליצור קשר שלא התפתחו לשום דבר (משהו בקשר לחומר לימודי לחבר שהיה לי, סמס שיבוא לשער הראשי כשכבייכול גייסנו אנשים להפגנות הסטודנטים דאז, ועוד איזה משהו)... לא באמת הכרתי אותו, פגשתי אותו רק פעם אחת... הוא תמיד ענה בנחמדות ואף פעם לא זרם (בדיעבד הסתבר שאחרי המפגש החברתי הראשון שבו נפגשנו והחלפנו טלפונים כידידים החברה שלו דאז ביקשה שלא ישמור איתי על קשר). כשסוף סוף נוצר קשר לאחר כשנה גיליתי אדם מיוחד עוד יותר... היום (אחרי 3 שנים) קשה להגיד שנשארה איזשהי מסתוריות, אבל יש הרבה מעבר. הוא לא איכזב
אם לא, אז נופלים מהפנטזיה...

מה הקטע הזה של מסתוריות?

שמעתי בחורות (וגם בחורים? האמת שבכלל אני שומעת יותר בחורות כי אני מתסובבת בעיקר עם יצורים שבורכו בציצי...) שאמרו שהן אוהבות גברים מסתוריים. אני לא מבינה את העניין הזה. לכן, מן הסתם, אבחר ב"ביטחון"

mormor1182

New member
בעניי ביטחון

מסתוריות יכולה להתפס גם כשיטחיות, הסתרה ועוד הרבה דברים שליליים. ביטחון, לעומת זאת, זה משהו שכל בחורה מחפשת בבן הזוג שלה. אני יודע שהרבה נשים מחפשות "גבר גברי" שבד"כ אחד המאפיינים הבולטים בהם זה הביטחון שהם משדרים.

למעלה