אז מה בעצם המאפיינים שלי?

nadavjacoby

New member
אז מה בעצם המאפיינים שלי?

שלום לפורום.. קיוויתי לקבל פה אבחון קטן. אני כרגע נמצא בלונדון ועושה קורס קצת לא שיגרתי. אני צריך לדעת איך להיראות עיסקי ומכובד לסטנדרט הכי גבוה שיש. (הולך לעבוד עם V.I.P., מלוכה וכל מיני כאלה אז זה מאוד חשוב לעבודה). מבחנית לבוש אני כבר יסתדר דרך הקורס כניראה כי יש סטנדרטים מאוד ברורים ויעזרו לנו. מה שאני רוצה זה קצת אדג' ולבוא אחרי שיעורי בית מה שנקרא. מה הייתי שמח לקבל ממכם: 1. חוות דעת על איזה צורת פנים יש לי? יש כל מיני צורות מוסכמות ואני צריך את השם באנגלית (נדמה לי שאני oval/oblong אבל אני הייתי שמח שמישהו שמבין יגיד לי). 2. איזה צורת גוף יש לי? Sharp Straight, Straight, Countered אני מצרף כמה תמונות כדי שתוכלו להסתכל ולהגיד לי. הייתי שמח גם לקבל חוות דעת על איזה תספורת תהיה עלי מקצועית. זקן אני צריך להוריד (לצערי). מבחינת שיער יש לי שיער מאוד דק ומקדימה מאוד דליל (עשיתי השתלת שיער לפני שנה וקצת בארץ), אני מקווה לעשות עוד השתלה ושזה יהיה מלא בעתיד אבל כרגע כל תספורת עם יותר מידי שיער מקדימה רואים שזה דליל. תודה רבה אני אכנס יותר מאוחר סקרן לראות מה אתם חושבים.

goldy

New member
חליפת שלושה חלקים זה ללכת על בטוח

נקי, גוון אחיד, ללא הדפסים גם לא על העניבה (אפשר דוגמא פשוטה רציפה). צורת פנים רגילה, מבנה גוף מעט שמן.

למעלה