אז מה קורה היום אצל האח הגדול?

יונתנסקי

Well-known member
MOI? "מרגשים"? ממש לא, רק שלא אמות משעמום

ואגיד לעצמי "אפילו ערוצי רדיו מענינים יותר " ובקלות אני מזפזפת ומעבירה הלאה......
היו שנים שלא יכולתי להסיר את עיני מערוץ 20 ואם הייתי יוצאת מהבית הייתי מקליטה....

Aronsona

New member
ומה תאמרי על משולש האהבים?

התחרות בין בני לדני על ליבה של שלי?

בני אמר שבתחילה התחיל עם שלי כדי להרגיז את דנ

דני
אבל בסוף הוא באמת נדלק על שלי.ברצינות......(.גם אני..)

אליה וקוץ בה
שלי אמרה אתמול לחברות שהיא לא נמשכת אליו חיצונית לבני.
היום סיפרה שהיתה נשואה בעבר לאינדיאני אפאצ'י.. אזי זה מובן מה הטעם שלה.

שלי ירדה אתמול גם על דני לא רק היא

חסל סדר משולש בני דני שלי

דני ושלי מתאימים

למרות שאני לא סובלת אותו. הוא נראה צעיר ממבט ראשון אבל כשהמצלמה מתמקדת עליו רואים שיש לו קמטים ליד העיניים והבעת פנים מרירה כזאת. טרחנית.

בני מתאים לדנה. אני חושבת שהם באמת צריכים להתחתן, נראה לי שגם היא עושה לו טיזינג.

Aronsona

New member
רק שתדעי שראיתי שיחה בין שלי ללבנה

בנושא ולשאלתה של לבנה לגבי הסיכוי של דני ענתה שלי ב"לא" פסקני מאד.

Aronsona

New member
סביר להניח בענייני הסקס אבל אם תראי את שפת

הגוף שלה כשהיא מדברת איתו אז תביני שאין סיכוי.
היא מתייחסת אליו כאל ילדון חמוד מאד.

X יו יו S

New member
אני לא אוהבת את יחס שלה אליו

Aronsona

New member
ולמרות זאת איזו שיחה חמודה היתה ביניהם עכשיו

בנסט והיא הסתיימה עם הרבה סופרלטיבים מצד שלי ליניב.
היא ממש מבקשת לנוח מדני ובני.

הייי נסחפת

לא, אני לא חושבת שזה מוזר או תמוה לבקש או לצפות לשיחות קצת אינטליגנטיות בין הדיירים. בעונה הראשונה היו הרבה שיחות שכאלה עם שפרה וצבר, עם לאון, ואפילו היו סיפורים מרתקים של בובליל, היו שיחות מעניינות של בובלילה הקטנה עם אשר הדתי (סליחה שאני לא זוכרת כבר שמות מהעונה הראשונה) והייתה גם הצרפתייה שניהלה רומן עם העציץ הגבוה של אותה עונה. אבל, כן בעיקר השיחות של שפרה היו מרתקות על המון נושאים שבעולם.
אני מודעת אמנם שמדובר בתוכנית בידור, אבל יחד עם זאת אני מצפה מחבורה של אנשים לפתח שיחות קצת יותר לעומק. אני לא רוצה הרצאות על פיזיקה או על תורת היחסות, אבל בינתיים מלבד הקידוחים של אבי ודני, אז לא ממש שומעים משהו בעל ערך.
דרך אגב, למרות שאני חושבת שהמשחק הזה הוא כן ניסוי פסיכולוגי בבני האדם, אני באמת לא מתרצת לעצמי את הצפיה בתוכנית אלא ממש מודה בפה מלא שהתוכנית מרתקת אותי ומבדרת אותי באותה המידה שהיא מכעיסה אותי ומרגיזה אותי. זאת גדולתה של התוכנית הזאת, שכל אחד יכול למצוא בה את מה שמעניין אותו. גם אלה הלועגים לה, בסופו של דבר צופים בה כדי לדעת על מה בדיוק ללעוג. דבר שהופך את ממציא המשחק הזה לגאון.

הדסהש1

New member
הליהוק העונה מתחת לכל ביקורת .משעמם

לא פתחתי את העונה. נרדמת כבר מהתחלה. לא מכירה
אף אחד בשמו .לא מעניינים אותי .חבל על הכסף .....

wild orchid

New member
זה לא גובל בהטרדה מינית, זו תקיפה מינית לשמה!

אני לא צופה בפח הגדול אך בהתבסס על דברייך המעשה גובל באונס ואילו הייתה זו בחורה שחבורה של גברים אפשרה לגבר לנשק אותה בפה, כולם היו צורחים שזה אונס. אבל זה מדובר בגבר, אז זה רק גובל בהטרדה מינית...

"אינטליגנטיים שאפשר יהיה לשמוע מהם שיחות נפש עמוקות ומרגשות"?!?! את רצינית?! את צופה בפח הגדול, תוכנית ריאליטי שהיא המיץ של הזבל ואת מצפה למצוא שם אנשים אינטלגנטיים ושיחות עמוקות?! את רצינית? אנשים אינטלגנטיים המנהלים שיחות עמוקות יצניחו את הרייטינג עמוק מתחת לאדמה עם כל המשתמע מזה. בן אדם אינטלגנטי עם טיפה כבוד עצמי לא יכנס בחיים לפח הזה.

מסכימה לגבי התקיפה המינית

לא מסכימה איתך בקשר לשיחות האינטליגנטיות.
בעונה הראשונה והשניה היו שיחות לא מעטות שהיה נעים לשמוע ולפעמים אפילו מרגש. השיחות של גואל עם אלירז והשיחות של אלירז עם אלין, היו שיחות נעימות וכייפיות. כמו כן השיחות של שפרה עם צבר ועם לאון. ולא, השיחות האלו לא הצניחו את הרייטינג. להיפך. יש כאן איזו סטיגמה שרק מריבות וקללות מעלות את הרייטינג, אז לא. אני לא חושבת ככה. ככל שהאינטרקציה בין הדיירים תהיה גבוהה יותר, כך הרייטינג יעלה כלפי מעלה. זאת דעתי. אבל מה אני מבינה

אה וחוץ מזה ברוכה הבאה

wild orchid

New member
סורי, השמות לא אומרים כלום

כאמור, אני לא צופה בתוכנית. ראיתי פרק אחד מעונה כלשהי בלט ברירה וזה הספיק לי לכל החיים.

למעלה