אז מי יקבל פרס נובל לשלום לאחר שהשחור משחור כבר קיבל אותו והוזיל את הפרס 🤮

דיברגנט חדש

Well-known member
דיברגנרט, ידידי, אינני מומחה "תפוז" גדול, אולם איכשהו אני מקבל אינדיקציה מתי זבה שטות כלשהי מקולמוסך, והרי הנייד תמיד בהשג יד.
אפשר שאם יפלט משהו שאינו שטות גמורה - אולי לא תיווצר האינדיקציה. עליך פשוט לנסות זאת.
לעתים, ברחוב, בסביבה רועשת, אינני שם לב לכך ואתך הסליחה |נחמה|...
אתה שקרן |טמבל| כי אי אפשר לראות בסלולרי תגובות שהולכות לפינה לאחר כמות רבה של תגובות כפי שהוסבר בתגובה #3 ומטה, נכון פינוקיו|?| |פינוקיו|

certified.woke

Well-known member
אתה שקרן |טמבל| כי אי אפשר לראות בסלולרי תגובות שהולכות לפינה לאחר כמות רבה של תגובות כפי שהוסבר בתגובה #3 ומטה, נכון פינוקיו|?| |פינוקיו|
אמך שקרנית.
מה פרוש "הולכות לפינה".
ה- icon בצורת פעמון, אשר בשורת המסך העליונה - משתנה. מופיעה ספרה או מספר דו-ספרתי המציינים כמה פוסטים חדשים נכתבו בתגובה להודעותי.
אני מקבל אינדיקציה שפלטת משהו הבלותי |נחמה|.
נסה לכתוב פעם משהו לא-הבלותי, הודע לי במסר אישי ואבדוק האם גם הוא גורם לאינדיקציה |נחמה|...

נערך לאחרונה ב:

דיברגנט חדש

Well-known member
דיברגנרט, ידידי, אינני מומחה "תפוז" גדול, אולם איכשהו אני מקבל אינדיקציה מתי זבה שטות כלשהי מקולמוסך, והרי הנייד תמיד בהשג יד.
אפשר שאם יפלט משהו שאינו שטות גמורה - אולי לא תיווצר האינדיקציה. עליך פשוט לנסות זאת.
לעתים, ברחוב, בסביבה רועשת, אינני שם לב לכך ואתך הסליחה |נחמה|...
כל תגובה גורמת להטייה עד שזה מגיע לפינה ומי שגולש מהסלולרי לא יכול לראות תגובות כאלו.
אתה תת רמה עלוב נפש, לא יכול להתמודד מולי, אז מערב הורים כמו ילד קטן ערס מצוי ולא רצוי, אך אין מה לעשות זאת הדוגמה שקיבלת מהבית וזה החינוך שחונכת עליו (n)
מזל שאתה ערירי ואין לך ילדים להעביר הלאה את הרעל שלך.

certified.woke

Well-known member
דיברגנרט, ידידי, כל מה שאתה יודע אודותי, הן בדיות שהאכלתיך בכפית, |טמבל| (ובמלים, טמבל), ואתה בלעת זאת כבכורה בטרם קיץ, מקיאה תדיר באמונה שמדובר בעובדות ומנסה להשתמש בהן להקניטני? |נחמה|.
אז מי הטמבל היבבן של אמא שלו?!
ה"תעודה" שלך "אינה מתכתבת" עם המזג הרע שלך, נמוסיך הגרועים ואידיוטיותך הכללית.
זה שאולי צלחת איכשהו משוכה של קולג' שכונתי, נסח בית הספר למתמטיקה ע"ש James Morgan "Jimmy" McGill AKA Saul Goodman באוניב' של סמואה האמריקאית - אינו מרשים איש.
ה"הטיות" אינן מפריעות לי. אני מסתמך על אינדיקציות.
אל תעוף על עצמך, |טמבל|, לא נחוץ דבר כדי להתמודד אתך |נחמה| ומצחיק לשמעך מדבר על חינוך.
יש לקוות כי הגֶנִים שלך ינופו במהרה מן ה- gene pool האנושי.

למד למשול ברוחך ואל תתפורר כאן לעיני כל...

נערך לאחרונה ב:

דיברגנט חדש

Well-known member
דיברגנרט, ידידי, כל מה שאתה יודע אודותי, הן בדיות שהאכלתיך בכפית, |טמבל| (ובמלים, טמבל), ואתה בלעת זאת כבכורה בטרם קיץ, מקיאה תדיר באמונה שמדובר בעובדות ומנסה להשתמש בהן להקניטני? |נחמה|.
אז מי הטמבל היבבן של אמא שלו?!
ה"תעודה" שלך "אינה מתכתבת" עם המזג הרע שלך, נמוסיך הגרועים ואידיוטיותך הכללית.
זה שאולי צלחת איכשהו משוכה של קולג' שכונתי, נסח בית הספר למתמטיקה ע"ש James Morgan "Jimmy" McGill AKA Saul Goodman באוניב' של סמואה האמריקאית - אינו מרשים איש.
ה"הטיות" אינן מפריעות לי. אני מסתמך על אינדיקציות.
אל תעוף על עצמך, |טמבל|, לא נחוץ דבר כדי להתמודד אתך |נחמה| ומצחיק לשמעך מדבר על חינוך.
יש לקוות כי הגֶנִים שלך ינופו במהרה מן ה- gene pool האנושי.

למד למשול ברוחך ואל תתפורר כאן לעיני כל...
זה שאתה מרוב טיפשותך הרמת להנחתה כשסיפרת דברים בדיוק כמו המוגבל האינפנטיל שכל הזמן מפיל את עצמו ב-|פח|, זאת בעיה שלך כי אתה |טמבל|
תמשיך כך, אתה מבדח ... |נחמה|
אגב, בטוח היית ילד כאפות בילדותך שזאת עוד יבלת פתוחה מאוד כואבת שאני דורך עליה |נחמה|

נערך לאחרונה ב:

דיברגנט חדש

Well-known member
והנה עוד הודעה של הגזען הנאו נאצי היהודי
ברור, אמר הגזען הגדול שמתגזען כל שני וחמישי על מזרחיים, אך כאשר פוגעים בשחור משחור המחמד שלו, ישר מרים את דגל הגזענות.
כמה צביעות יש בך ובצבוע לפניך, ששניכם גזעני הפורום?
נאו נאצי תיקרא למי שהוליד אחד, זבל כימי שכמותך, עלוב נפש והלוואי שייפול עליך טיל, פשוט בא לי להקיא ממך ועליך 🤮

סטילהוק1

Well-known member
ככה זה כשהפרס הזה מחולק ע"י אנטישמים נאצים לאנטישמים ואוטו-אנטישמים נאצים ואיסלאמונאצים. וגם המועמדים לפרס בהתאם. אלפרד נובל מתהפך בקברו שהוא רואה מי מקבל את הפרס על שמו.

evglev1

Well-known member
מנהל
ככה זה כשהפרס הזה מחולק ע"י אנטישמים נאצים לאנטישמים ואוטו-אנטישמים נאצים ואיסלאמונאצים. וגם המועמדים לפרס בהתאם. אלפרד נובל מתהפך בקברו שהוא רואה מי מקבל את הפרס על שמו.
כן אם אחד המועמדים יקבל את הפרס צריך לשנות את שמו ל"פרס היטלר".

evglev1

Well-known member
מנהל
איך אתה מרשה לעצמך להגיד ששחור זכה בפרס שלא בצדק. אין דבר שלא מגיע לשחורים!!!! לתלמיד שחור מגיע לקבל את הציון הטוב ביותר גם על הגשת טופס ריק וגם לקבל מדליית זהב על הגעה למקום אחרון כי אחרי שהם היו עבדים לפני 400 שנה כל דבר שבשביל הלבנים זה זכייה מההפקר הוא זכייה הוגנת בשביל השחורים!!! ובכלל העולם צריך ללמוד מדרום אפריקה ולאפשר לשחורים לגנוב רכוש מלבנים, בושה שצאצאי העבדים צריכים לכבד את חוקי הרכוש ולא לקבוע לעצמם כמה פיצוי ולכמה דורות הם רוצים.

דיברגנט חדש

Well-known member
איך אתה מרשה לעצמך להגיד ששחור זכה בפרס שלא בצדק. אין דבר שלא מגיע לשחורים!!!! לתלמיד שחור מגיע לקבל את הציון הטוב ביותר גם על הגשת טופס ריק וגם לקבל מדליית זהב על הגעה למקום אחרון כי אחרי שהם היו עבדים לפני 400 שנה כל דבר שבשביל הלבנים זה זכייה מההפקר הוא זכייה הוגנת בשביל השחורים!!! ובכלל העולם צריך ללמוד מדרום אפריקה ולאפשר לשחורים לגנוב רכוש מלבנים, בושה שצאצאי העבדים צריכים לכבד את חוקי הרכוש ולא לקבוע לעצמם כמה פיצוי ולכמה דורות הם רוצים.
אצל הערבים זה בעוצמה גבוהה יותר, לפחות אובמה לא טרוריסט באופן גלוי.

אם אובמה ורב המרצחים עראפאת קיבלו את הפרס לא מן הנמנע שגם חמינאי, סינוואר וגוטרש יקבלו אותו.
עבר זמנם,הם בדרך למטה.

איך אתה מוצא את כל הקקמייקות האלה להאשים אותם...

רוב הזמן נח

Well-known member
אם אין שלום אז פשוט לא צריך לחלק את הפרס לאף אחד. הדפוקים האירופאים לא מבינים את זה.

drקולדר

Active member
בסוף גם ביבי יוכל לקבל אין לו דרך תיגמר המלחמה יעשה איזה קומבינה כמו בר און חברון ויקבל פרס נובל לשלום

certified.woke

Well-known member
דיברגנרט, ידידי,
אתה עדיין לא קוהרנטי וממלמל סתומות.
מיהו אותו "אינפנטיל מוגבל" הטוען כי מישהו סוגד לו?
הדמוי העצמי שלך - אפס והוא זב מזויות פיך בכל משפט.
אתה פשוט מתגונן על ידי פסילת הזולת במומך.
התעודה שלך, ככל שקיימת בכלל, לא מסתדרת עם אפייך הנתעב, המאוס.
השתלט נא על הדכדוך ורגשי הנחיתות האוכלים אותך בכל-פה, בקש עזרה מקצועית בטרם תקוץ בחייך, רחמנא ליצלן...ויפה שעה אחת קודם...

נערך לאחרונה ב:
למעלה