אז מי יקבל פרס נובל לשלום לאחר שהשחור משחור כבר קיבל אותו והוזיל את הפרס 🤮

דיברגנט חדש

Well-known member
אבל אין מועמדים ישרים לפרס, זה כמו מי יקבל פרס נובל לאהבת האדם דמיאן קרליק, רעי חורב או ג'ייקוב טייטל.
עדיף שאף אחד לא יקבל מאשר אחד שלא עשה כלום ועוד לא נכנס לתפקידו כמו השחור משחור או כאלו שמעודדים טרור ואף לוקחים חלק בו כמו אונר"א (n)

evglev1

Well-known member
מנהל
עדיף שאף אחד לא יקבל מאשר אחד שלא עשה כלום ועוד לא נכנס לתפקידו כמו השחור משחור או כאלו שמעודדים טרור ואף לוקחים חלק בו כמו אונר"א (n)
אבל דווקא בגלל זה לא בגלל שהעולם מלא במלחמות אלא בגלל שכל המועמדים נותנים לגיטימציה לארגוני טרור.

certified.woke

Well-known member
אל תעשה את עצמך |טמבל| כי אתה לא כזה ואם אתה בכל זאת כזה, המומחה עזר לך להבין מי הוא השחור משחור.
המומחה לקנוניות הוא אצלי ב"התעלם", מפני שאינני יכול לסבול עוד את הבליו...he is a disgrace to the human race...
אני מנחש כי מדובר באובמה, ואם כן - בישבנו מצויים יותר נוירונים מאשר בין שתי אזניך... :D

דיברגנט חדש

Well-known member
המומחה לקנוניות הוא אצלי ב"התעלם", מפני שאינני יכול לסבול עוד את הבליו...he is a disgrace to the human race...
אני מנחש כי מדובר באובמה, ואם כן - בישבנו מצויים יותר נוירונים מאשר בין שתי אזניך... :D
אני מבין שאתה בקיא במה שיש בישבנו

סטילהוק1

Well-known member
ככה זה כשהפרס הזה מחולק ע"י אנטישמים נאצים לאנטישמים ואוטו-אנטישמים נאצים ואיסלאמונאצים. וגם המועמדים לפרס בהתאם. אלפרד נובל מתהפך בקברו שהוא רואה מי מקבל את הפרס על שמו.

evglev1

Well-known member
מנהל
ככה זה כשהפרס הזה מחולק ע"י אנטישמים נאצים לאנטישמים ואוטו-אנטישמים נאצים ואיסלאמונאצים. וגם המועמדים לפרס בהתאם. אלפרד נובל מתהפך בקברו שהוא רואה מי מקבל את הפרס על שמו.
כן אם אחד המועמדים יקבל את הפרס צריך לשנות את שמו ל"פרס היטלר".

evglev1

Well-known member
מנהל
איך אתה מרשה לעצמך להגיד ששחור זכה בפרס שלא בצדק. אין דבר שלא מגיע לשחורים!!!! לתלמיד שחור מגיע לקבל את הציון הטוב ביותר גם על הגשת טופס ריק וגם לקבל מדליית זהב על הגעה למקום אחרון כי אחרי שהם היו עבדים לפני 400 שנה כל דבר שבשביל הלבנים זה זכייה מההפקר הוא זכייה הוגנת בשביל השחורים!!! ובכלל העולם צריך ללמוד מדרום אפריקה ולאפשר לשחורים לגנוב רכוש מלבנים, בושה שצאצאי העבדים צריכים לכבד את חוקי הרכוש ולא לקבוע לעצמם כמה פיצוי ולכמה דורות הם רוצים.

למעלה