אז עצובים הא?? גם אני!

אז עצובים הא?? גם אני!

זה ממש מדכא שהסדרה נגמרת אבל מי יודע, אולי תהיה עונה שנייה בזמן הקצר שהייתי נכנס נהניתי מכל שנייה ואני מצטער שלא יצא לי להיכנס יותר ממה שנכנסתי. כולכם יקרים לי מאוד ואנחנו אוהבים אתכם כל השחקנים אז תשמרו על קשר ודברו איתי. תם

yellow cheese

New member
הידד, הואדמת.

מאמי אני מטערת שוב ש.....

לא האמנתי לך!!!!!!!!!! דרך אגב מה תאריך יומולדת שלך ואיזה מזל אתה? באהבה אליך מאיה תם גל שרופה עליך!

ayeltush1

New member
תומושש יא זה אתהההה חח

אז משלומך?. איזה חמודד אתההההה אתה ממש מוכשררררררר איזה עצוב שנגמר הסידרהה

כן לולי!!!!!

כן סוף סוף הואדמתי הדבר שאני חולם עליו מ... אתמול! אני שמח שבאת לחלוק איתי את הרגע המאושר הזה אם יש שאלות אז בכיף תם

lilo the sexit

New member
חחחח

אהלן וסהלןןן תום גל! ברוך הבא לפורום!(ברוך השם הגעתה!!) תוסיף אותי ב-ICQ--- 276075572 איזה באסה כל השחקנים קטנים מימניי דיכאוןן!! ----------------------------------------------- חחח אני לקחתי קטסה והקלטתי דברים של ראש גדול..! הקלטתי ת'שיר ות'מערכון הזה..! תום יש לך ת'שיר של ראש גדול תשלח לי טוב?!

אני על הקרשים../images/Emo182.gif../images/Emo7.gif

אל תשאלי אני מבואס אני מחובר לסידרה הזאת באינפוזיה ועכשיו מנתקים אותי!!! אני מקליט כל פרק לא פיספסתי אף פעם, אני נכנס לדיכאון קליני

איזה חמודדדדדדדד -->תם כנסס

יאאא אתה ממש חמודד.... שמתי לב שאתה בן אדם אחלה... שכייף איתו כזה.. סבבה.. חח... ואהבת אנשים כאלה... כי אני כזאת.. גם אני מאוד עצובה... איזה באסה שנגמררר..... אוה2ת 2אה2ה שלא תגמ7 לע!לם: 0פ*7!שששש...... תם---> מי אמר שנ0יכים יש רק באגדות?!?!?!?!?!?!?!? ספיר-->ט2ע* שלא תשל!ט 2עצמך....

CarpeDiemIsrael

New member
לתם

תם , אתה ממש שחקן טוב עם כישרון טוב אגב,אני יודע באיזה עיר אתה גר ובאיזה חטיבה אתה לומד אבל אני לא בטוח אתה לומד בחטיבה בשם אלון? כי אם כן אז אתה מהעיר שלי,ושנה הבאה אני עובר לחטיבה

CarpeDiemIsrael

New member
וואי תום אני גם כפר סבאי

וואי בא לי שנכיר,את האמת חבר שלי אז אמא שלו היא המורה שלך למתמתיקה יש לך מסנג'ר או איי סי קיו? אני פשוט רוצה להכיר אותך אתה השחקן הכי אהוב עלי...פנה אלי בפרטי

CarpeDiemIsrael

New member
אני לומד בגורדון

מכיר? אני לומד בכיתה ו' ביסודי א.ד גורדון, באיזה ביה"ס יסודי היית?

חבר שלך זה הבן של אורנה קליין????

ברצינות??????????????????????????????????? חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח גדול!!!!!!

למעלה