אז עצובים הא?? גם אני!

CarpeDiemIsrael

New member
כן

אגב לשנינו שם הפמשפחה אותו דבר,אבל אין לנו שום קשר משפחתי... את יכול בבקשה לצרף אותי למסן שלך?אני רוצה שנדבר ונכיר קצת,אנחנו גם מאותו מקום [email protected] בבקשה תכניס אותי למסן שלך כי אתה פשוט שחקן גדול ויהיה נחמד אם נהיה חברים

VIVIAN3

New member
גם אני כפרסבאית!

אני לומדת בבר לב.... אתה מכיר את קארין וינבלט?

תודה מיקמיק

את תמיד תמכת בי שמת לב? כשכולם היו נגדי אני רוצה להגיד לך תודה ולמנות אותך ליד ימיני בתור שחקן אדום רשמי!!!!!! סתם תודה

היי תם ממצב?! איך החיים?!

חח... שמתי לב שאתה מאוד מבואס מי זה שהסדרה ניגמרת מחר אז רק שתדע שגם אני מאוד מאוד מבואס.... אה... ואני חולה עלייך...

תודה רבה!!!

וכן אני מבואס ואני בקושי מראה נכון? טוב זזתי לראות את הסידרה אחזור מיד אחרי ביי לכולם!! אוהב אותכם תם

ayeltush1

New member
איזה חמוד אתהההההההה../images/Emo13.gif

מחר הפרק האחרון נכון?....... איזה מצחיק יהונתןןןןן אני מתה עליו הוא קורע אותי כל פעם מחדשששש אתם חושבים שטלי ורקרדו היו בסוף ביחד?...... אני חושבת שכן

mikmik000

New member
חחח.. אין בעד מה..! תמיד שמחה..

לעזור! חחח... שחקן אדום רשמי.. חחח... קרעת אותי..

LuLiLoPiLaTo1

New member
תםםםםם מזל"ט על הכניסה לפורום

שמחים שאתה פה
וואי אתה כזה חמוד !! אהבתי אותך בחבר'ה הטובים

°°NaTaLi°°

New member
תם

אתה ממש מותק! ותאמת כולנו מבואסים משנגמר הסידרה אוףף אני רוצה עונה שניה עכשיו חח!

כן אוווף מחר זה הסוף ../images/Emo7.gif

אוווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווף!

הודעה חשובה שכולם יידעו

בשעה הזאת, אתמול אני הייתי אובד עצות. כולם קראו לי מתחזה ושקרן וזה פגע בי
אבל אז הפרטי שלי היבהב כאילו אלוהים זורח עליי. זאת הייתה הודעה מלא אחר מ.... גור מ-ו-ר-ד שזיהה אותי מיד וניגש לפורום להוכיח את חפותי והאדים אותי בעזרת קשריו. אלמלא גור אני לא יודע איפה הייתי עומד עכשיו מבחינת הפורום לכן גור תודה ענקית!!!!!!!!!!!!

SiM GirL

New member
אני מצטערת בשם כולם../images/Emo26.gif

תֹמי, אני ממש מצטערת, וזה בשם כולם. כל הפורום התנפל עליך, זה ממש לא הוגן. אף אחד לא זכה ליחס כזה חוץ מכל הטרולים הבלאגניסטים שהחיים שלהם משעממים. מקווה שתבין!

זה בסדר סים גירל

חפיף, עזבי בואי נשאיר את זה מאחורינו ולא כל הפורום התנפל עליי רק אביושה ולולי ועוד כמה אבל אני סולח לכולם!!!!!!!!!

למעלה