אז..

SnowKing

New member
אז..

יש מישהו שאתם מכירים שהולך לאודישנים לעונה הבאה? איך זה הולך? (אני מתלבט :))

februarygirl

New member
לדעתי ...

תלך ... מי שיוצא לא בסדר מהתוכנית אלו הבנות... הבנים יוצאים אחלה :)

DDN

New member
גם אני מתלבט

בסוף אני בטח אצא נקניק ולא אלך.

נקניק אתה תצא גם אם כן תלך,

אחרי העריכה
. אבל תלך באבא, תלך - יאדימו אותך בפורום, יהיו לך מעריצות, חוויות, כמו שצריך
. אולי תזכה ב-200 אלף
. תכיר אנשים מעניינים.

Slow Cheetah

New member
יש פרס כספי בתוכנית? ../images/Emo2.gif

*רצה להבחן* טוב, סתם לא
אבל חשבתי שלא מקבלים כלום בתוכנית חוץ מהשינוי.

המנצח מקבל 200 אלף ../images/Emo130.gif מתנת

אני-לא-זוכרת-מה. אולם בטח הכוונה היא לזוג המנצח ויש להתחלק עם היפה, אבל עדיין
. גם החבר'ה מ"לרדת בגדול" ( שם קצת הזוי לתוכנית
) מקבלים משהו, אני מאמינה. בכל תוכנית ריאליטי בסוף יש פרס כדי שיתאמצו לנצח אחרת מה אכפת להם, יכולים בכל שלב להחליט שהשתנו מספיק ולפרוש
.

Slow Cheetah

New member
באנגלית הבנתי שהשם הוא "The big loser",

שזה הרבה יותר גרוע Oo בכל מקרה, אני מניחה שזה מה שמשאיר אותם שם... אבל עדיין, לא אוהבת את זה.

גם אני שמעתי איפשהו שזה השם באנגלית.

באמת הרבה, אבל הרבה יותר גרוע
. דווקא אני חושבת שזו תוכנית חיובית שעוזרת לאנשים להגשים את חלומם, אבל בגישה כזאת
? בכלל מפסידן זו מילה שנוצרה מהכללה מפגרת לגמרי: נטייה להפסיד? אין דבר כזה, יש תקופות בחיים בהן קשה להצליח. בגדול להגדיר מישהו שנאמר אפילו נכשל להתקרב לנורמה מקובלת כלשהי כמפסידן זה אידיוטיזם, ההגדרה מרמזת על כך שהוא באופן גורף נוטה להפסיד בכל התחומים
.

Slow Cheetah

New member
אני חושבת שהתוכנית נוראית.

היא מעודדת אנשים לרזות במהירות בתנאים לא מציאותיים ובעצם לאחר התוכנית הם צריכים "לשרוד" בחיים האמיתיים בלי הכלים לכך. בנוסף, הם פאקינג הפכו את זה לתחרות! אני מצטערת, אם הם באו לשם במטרה להציל את החיים שלהם אז שלא יתחרו בזה, אלא יתמכו אחד בשני. ועוד ההדחות, מי מדיח ממצב שבו אמורים להציל חיים?!!?!? בכל מקרה, גם היו מקרים שהם ניסו לרמות עם שתיית מים או משהו כזה וזה פשוט הופך את הכל להרבה הרבה הרבה יותר פתטי.

התוכנית נותנת כלים מסוימים,

השאלה היא כבר מה המשתתפים עושים עם הכלים האלה. בגדול את צודקת, גם במשתתפי התוכנית להורדת משקל של מכון וינגייט ( שגם היא מבוססת על מספר לא הגיוני של שעות פעילות כן אירובית וכן אנאירובית - בהכרח לא הגיונית עבור אנשים שלא רגילים לעשות ספורט בכלל), למרות שהמשכה כשנה, אחוזי החוזרים למשקל התחלתי גבוהים מאוד. גם בנוגע להדחות את צודקת, אולם זו תוכנית טלוויזיה - אם לא הייתה תחרות, לא היה רייטינג מספק, כלל הנראה. זה הרי ידוע שקהל הצופים צמא לדם ודמעות
... אני אומרת אם כבר אז לפחות התוכנית נותנת כלים מסוימים והזדמנות כלשהי למשתתפים שממש מעוניינים להשקיע מאמצים ולרזות ואין להם את האפשרות להירשם למכון כושר וכד'. אם התוכנית הזאת עוזרת לפחות למשתתף אחד בעונה להגשים את חלומו, לדעתי זה כבר מבורך
.

svety

New member
התכנית לא נותנת כלים לחיים "האמיתיים"

היא לא נותנת כלים לאורח חיים בריא ומותאם למציאות היום יומית של המשתתפים.

האמת אני לא צופה, יצא לי לראות

רק כמה קטעים אז אני סומכת עליכן בעניין הזה. הכוונה הייתה שאמנם בצורה לא בריאה אך מרגילים את המשתתפים לא לפחד מספורט, גם מצמיחים להם מסת שריר שכידוע שורפת יותר אנרגיה. מצד שני ראיתי משתתפים במשקל רציני ביותר רצים וזה נורא מסוכן לברכיים וכן ל
. לא מומלץ לאנשים במשקל כבד לרוץ, זה כולל את אלה שאינם מלאים אך מאוד גבוהים - כנ"ל אגב ספינינג מאוד לא מומלץ כי בסופו של דבר הוא דופק את הברכיים, יש כאלה שמחזיקים מעמד כמה שנים ויש כאלה שנהרסות להם הברכיים תוך כשנה. במקרים מאוד נדירים הברכיים שורדות שנים של ספינינג, והכוונה היא אגב לשעה פעמיים בשבוע - פעילות מאוד לא בריאה.

Slow Cheetah

New member
גם אני לא צופה, הריאליטי היחידי שאני אוהבת זה

היפה והחנון

elcool

New member
חבר טוב שלי הולך ../images/Emo13.gif

היה כבר בשני אודישנים. אני ממש מחזיק לו אצבעות.

למעלה