אז..

../images/Emo249.gif.

תן את שם החבר ואת שם אמו, נזכיר אותו בתפילת שחרית.
: ... שיתקבל X בן Y לתוכנית "היפה והחנון 3"...
: אמן!

matanbil

New member
ואני חושב מה היה אם חופית היתה בפורום הזה

"חברה שלי כנראה תהיה בתכנית"

Light18m

New member
אני שמעתי

שאחות של חופית רוצה ללכת לאודישן עם החתולה שלה, אח של ברברבאום חושב על זה, גם אח של שגיא, ואח שלי עוד יותר חנון ממני וגם יש לו זקן יותר גדול ממה שהיה לי (בבני ברק זה אופנתי). אפשר לעשות היפה והחנון דור ההמשך!

innocence

New member
אני מכירה כמה שהלכו..

אבל למיטב ידיעתי לא קיבלו תשובה עדיין...

Light18m

New member
מה ההתלבטות?

אם אתה פוחד שיוציאו אותך גרוע בעריכה, אני יכול להגיד מה שחנוני העונה הראשונה אמרו לי- לא יוכלו להוציא אותך בצורה שלא הראתה להם. להוציא מפשט מהקשרו פעם ב לא ישנה את הדמות שלך. אם לא תעשה שטויות לא יראו שעשית שטויות. אם אתה מפחד מהמצלמות תחשוב על זה כאתגר שאתה צריך להתמודד איתו. אני הייתי בשוק מהמצלמות בהתחלה, אבל כשהתגברתי אז באמת הרגשתי את הביטחון העצמי שלי עולה. מאז שקראתי את "מלך החומוס מלכת האמבטיה", שמסופר על מישהי בת 22 שמתלהבת מכל דבר, ואם היא עוברת חוויה טובה היא אומרת "זה הדבר הכי טוב שעשיתי בחיים!" או להפך "זה הדבר הכי נורא שקרה לי!" כשממרומי גיל 30 הוא אומר על אוכל ממש טוב "זה היה סטייק טוב" או לחילופין "אכלתי טובים יותר"- אני נזהר יותר במה שאני אומר, אבל אני חושב שללכת ליפה והחנון היה הדבר הכי טוב שעשיתי בחיים.

בעלי מכיר את אור

הם למדו יחד בתיכון... *הוא אומר שאפעם לא היה לו זקן כזה ענק כמו שהוא ניכנס איתו לבית.. ובכלל עושה רושם שהם בכוונה מקצינים את המראה שלהם כדאי שיהיה משהו דרמתי למייקאובר...

Light18m

New member
בטח שוב אנשים יהיו בהלם ממה שאני הולך לכתוב:

והרי הסקופ: לא נולדתי עם זקן. והנה גם נתון סטטיסטי למי שרוצה לעשות מחקר על גיל ההתבגרות: הזקן התחיל לי לקראת סוף התיכון וגם אז עדיין לא היה לי צורך להתגלח כל יום. אחרי הצבא גידלתי זקן פעם ראשונה ומאז גידלתי אותו והתגלחתי לתקופות. בכל מקרה הזקן המדובר צמח עוד לפני ששמעתי על היפה והחנון, הגעתי לאודישן הראשון כחודש וחצי לפני תחילת הצילומים. מה שם בעלך?

מפתיע...

הייתי בטוחה שנולדת עם הזקן.... (בצחוק כן)... בעלי זה ע' הג'ינג'י.. (עכשיו כמה כאלה היו אצלכם?)..

לא בקטע שאמרת משהו לא לעניין, חלילה ../images/Emo140.gif!

בקטע של הינה אור החנון שלמד עם בעלך מגיב מעליך בפורום, וזה מגניב
.

david1820

New member
גם אני התלבטתי

וקראתי הרבה התלבטויות של אנשים אחרים בפייסבוק אם לגשת לאודישנים או לא. אני אצטט לך תגובה שאהבתי: השאלה היא אם אתה מרגיש צורך (כמו כל אלו שנמצאים שם) להתמודד עם חרדות חברתיות מסוימות בתנאים קיצוניים, או סתם לראות מהצד איך אתה מתמודד איתן. אם אתה מרגיש שזה יכול לעזור לך מבחינת ביטחון עצמי לך על זה. כן זה כולל השפלות, אנשים טיפשים וכנראה עריכה לא מחמיאה אבל אני באמת חושבת שזו יכולה להיות חוויה חיובית.. אם היתה גרסה כזאת עם מגדרים הפוכים יש מצב שהייתי הולכת. זה מסכם הכל... אם אתה מרגיש שזה יכול להועיל, למרות החסרונות, אז תלך. אני החלטתי לנסות ולו רק בשביל התהילה
.

DDN

New member
כרגע סיימתי למלא את הטופס באתר

ושלחתי אותו. אחרי לחץ פיסי לא מתון שהפעילו עליי והתמודדתי בגבורה בעונה הראשונה, החבר'ה פה מספרים כמה זה היה חוויה, והיות שהחלטתי שהשנה אני עושה דברים אחרת, אז יאללה. ועכשיו רק לקוות שאני אהיה מספיק חנון בשבילם.

למעלה