אחד מי יודע -
שרשור שאלות ובקשות

אמבר31

New member
ועוד שאלה

איך אני מחפשת מתכון בפורום מתכונים עם החיפוש החדש לפי שם משתמש תודה

אמבר31

New member
תודה התכוונתי איך נכנסים מהפורום החדש

לחיפוש הישן תודה

מערכת החיפוש נמצאת בראש העמודו

מערכת החיפוש נמצאת בראש העמוד, מצד ימין לכיתוב: תפוז אנשים-פורומים.

בקשה

תורידו את הפורומים לגמרי. כבר עדיף שלא יהיה תפוז בכלל מאשר שהוא יהיה עם העיצוב החדש.

מערכת הפורומים החדשה היא מערכת משופרת

אחרי זמן מה "העיניים מתרגלות" לשינוי, ונהנים ממנה! חבל לוותר מבלי לנסות. בכל מקרה, הערות כאלו הן אינן הערות בונות, ואם נתקלת בבעיות ספציפיות- נשמח לשמוע עליהן.

coral chan

New member
מקווה שעכשיו יגיבו

כאשר יש לי חלון פתוח של תמונה קודמת שפתחתי, ואז אני לוחצת על פתיחת תמונה חדשה שום דבר לא קורה. החלון הפתוח של התמונה הקודמת לא משתנה לתמונה החדשה אבל גם לא נפתח חלון חדש לתמונה החדשה. רק כאשר אני סוגרת את החלון של התמונה הקודמת, אפשר לפתוח תמונה חדשה. זה מאוד מציק לי. \:

spiritus asper

New member
אחד הפיצ'רים הכי נחוצים

לפי דעתי, הן יכולות עריכה מתקדמות (ונוחות!) בחלון הוספת ההודעות קיום צריך להסתבך עם כל מיני טאגים מציקים של סדגש|, אני חושב שתסכימו איתי שזה אל נוח בעליל. הכי טוב ופשוט אם היה עורך WYSIWYG פשוט שמאפשר באמת להכניס bold, italic וכו' בצורה שבאמת _נוחה_. ועוד דבר, לגבי שיטת הוספת הקישורים. כשמנסים להכניס קישור לתוך הטקסט שבהודעה, חייבים לבחור טקסט שלא חוזר על עצמי מספר פעמים, כי אז הקישור יכול להופיע 200 פעמים באותה הודעה ... שוב, עורך WYSIWYG יפתור את הבעיה הזאת, פשוט צריך שיהיה אפשר לסמן את המילה שרוצים שתהפוך לקישור ואז הקישור יחול רק עליה. עם כבר עדכנתם את כל המערכת, נראה לי שיהיה מתאים אם גם תיישרו קו עם כל מערכת לכתיבת טקסט בעולם...

spiritus asper

New member
../images/Emo6.gif דוגמה קלאסית!

בגלל איזה pipe חסר, פתאום כל ההודעה של נכנסה למצב מודגש בלי בכלל שידעתי.. וזה לא תירוץ שצריך ללחוץ על "תצוגה לפני שליחה", כי אני מקווה שאתם לא באמת מצפים שכל בנאדם כאן יעשה לעצמו סקירה ויחכה שהעמוד יטען רק בשביל לבדוק את מה שכבר _אמורים_ לראות עוד בזמן העריכה..

בדיוק בשביל זה קיימת האופציה של תצוגה מקדימה

היא מאפשרת לראות כיצד תיראה ההודעה על גבי הפורום, ולוודא שאין תקלות לפני שלוחצים על "שלח".

spiritus asper

New member
תרגום: "זה לא באג, זה פיצ'ר!"

הרי זה לא באמת פתרון. בכל אתר היום יש לך גם עורך WYSIWYG, וגם תצוגה מוקדמת. הם לא באים להחליף אחד את השני. ואני בטוח שאתם יכולים לקפוץ לרגע לסטטיסטיקות צפייה בעמודים שלכם, ולראות כמו _באמת_ אנשים נכנסים לתצוגה המוקדמת. אני לא אתפלא אם האחוז הזה שואף ל-0. אבל הי, אתם אפילו לא צריכים לפתח אחד בעצמכם, יש מספיק פרויקטי קוד פתוח שעשו את זה במקומכם, זה סתם מציק ולא נוח.

stavnir

New member
יש לך בעיה בעיניים

בעיניים! זה בקושי רבע, אפילו חמישית. וזה נראה בסדר גמור, ממש לא מפריע. גם במערכת הישנה זה משהו כזה.

@יעל@

New member
לא לא לא...

אם תשים לב, במערכת הישנה והטובה הבאר יותר צר.

noyy

New member
קצת לא קשור לשרשור

אבל תודה על השינוי בפתיחת התמונות! הן מוצגות באופן הרבה יותר נוח מאשר בצד. גם כשפותחים תמונה חדשה היא נפתחת על זו שקיימת ולא בחלון חדש כמו שהיה עד לפני כמה ימים. בכלל, מאז המערכת החדשה אני מרוצה. הרבה יותר טוב ככה

אמאדובה

New member
../images/Emo35.gif האם הפורומים החדשים יעלו בלינק הישן?

כלומר האם הלינק הזה http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/main/forumpage.asp?forum=2000 יצביע מתישהו לפורומים החדשים? או שצריך לשנות את הלינקים במועדפים? אולי אני
אבל עברתי בין כמה פורומים ועוד לא ראיתי אף אחד שעולה בפורמט החדש כברירת מחדל... גם לא הפורום הזה.

למעלה