אחד מי יודע -
שרשור שאלות ובקשות

אמבר31

New member
שלום איפה אפשר למצוא את החיפוש הישן

החיפוש הישן היה עוזר לי ולרבים בפורום מתכונים למצוא מתכון ע"י שם משתמש לא ארחיב על הפורום החדש שמרוב עצים לא רואים יער והמבין יבין תודה מחכה לתשובהו

izik79

New member
עריכת פורומים מועדפים במערכת החדשה.

אני מבקש בכל לשון של בקשה, לא להגביל את מספר המועדפים ל-10 מה לעשות שיש לי הרבה יותר מ-10?? תודה

../images/Emo41.gifבקשר למיקום תיבת המסרים

במערכת הקודמת ניתן היה לראות פה(איפה שסימנתי בחץ) שיש מסר- וזה היה מאוד נוח כי ישר אפשר היה לראות בצורה בולטת בזמן גלישה בפורומים השונים שיש מסר

אבל במערכת החדשה

זה נמצא למעלה במקום לא בולט ונורא קשה ישר לראות את זה זה יהיה מאוד נוח אם תמקמו את התיבה איפה שהיא הייתה במערכת הקודמת

izik79

New member
את זה אני יודע, הבעיה תהיה

שכבר לא תהיה גישה למערכת הישנה... מה אז?

על סרבול והרגלים

"הסרבול" נעשה כדי שיהיה ניתן לעלות קבצים בגודל שני מגה. (במערכת הישנה היה ניתן לעלות קבצים בגודל 1.5 מגה בלבד). אנו מצטערים על חוסר הנוחות, אך במבחן התוצאה זה שווה את זה, הלא כך?

coral chan

New member
אולי לתת את שני האפשרויות?

מי שירצה להעלות קבצים בגודל של שני מגה, שיעלה אותם קודם לאלבום, ומי שרוצה להעלות קבצים קטנים שלא יסתבך יותר מדי.

שינוי מיקום המסרים

המסרים הוזזו למעלה עקב בקשות הגולשים. כיום, כאשר יש מסרים בתוך התיבה, המעטפה כתומה, בולטת ומהבהבת.

אמבר31

New member
גם אני ביקשתי ולא נעניתי אני חוזרתתתתת

מהפורום החדש לעבור לחיפוש הישןןןןןןןןןן כל פעם אתם שולחים אותי לצד ימין לחיפוש החדש ודרך אגב החיפוש הוא בצד שמאל בפורם החדש אני גולשת בתפוז מזה שנים ומאוד נהניתי עכשו ממש אין לי חשק להכניס לפורומים של תפוז הכל נעשה מסורבל לא ידידותי ירד לי החשק לגלוש חבל באמת חבל .

למעלה