אחד שחדש בזה... ופה גם כן

אחד שחדש בזה... ופה גם כן ../images/Emo13.gif

היי, אני תומר בן 19 מתל אביב... חשתבי על ללמוד ברמן, גם בגלל שזה מאגניב, אני מרבה לצאת למסיבות ולראות ברמנים שם, מרוויחים מלא מלא מלא כסף, עבודה קשה אומנם, אבל כייפית ביותר, יש חיי חברה, ויש הרבה הרבה מקומות בלעבוד בברמנות בכל מקום בתל אביב יצטרכו אותך... כמה שאלות לי אם תוכלו לעזור לי אני אשמח מאוד במה כרוכים לימודי הברמנות? באיזה נושאים? האם זה רק מעשי או גם עיוני? ואם כן, אז כמה זה עיוני? ובדרגת קושי אישית, כמה לדעתך זה קשה? צריכים לזכור הרבה דברים? ושאלה אחרונה, לדעתך, אפשר לסיים את הקורס בחודש ואז להיות ברמן? וכמובן הכסף טוב? אני ממש אודה לכל מי שיענה זה ממש יעזור לי אני ממש חושב על להתחיל את זה, זה נשמע לי כמו קרייריה מצליחה...

nunimon

New member
וואו שאלה טובה...

קודם כל, היי תומר וברוך הבא,
זו מטרת הפורום - אז אתה מקבל את התשובה הראשונה, שבטח לימים תהיה קישור. א. לימודי בר כרוכים בקורס. ישנם מספרי בתי ספר. אתה יכול לראות כאן את הרשימה החלקית. ב. הנושאים המועברים בכל הקורסים, ובכל בתי הספר - הם הכרות בסיסית עם מרחב הבר - העבודה, כלי העבודה וטיפים לעבודה יעילה, משקאות האלכוהול השונים, שיעור על בירה (יש כל כך הרבה...) שיעור על וויסקי וקוניאק, ושיעור על יין. הכל זה מאד כללי, ונותן רושם ראשוני. את הניסיון האמיתי רוכשם בעבודה או בקורסים מתקדמים. ג. הקורס הוא גם עיוני וגם מעשי. עיוני - אתה נבחן על הידע התאורטי שלמדת בקורס, ומעשי - אתה נבחן במהירות יעילות, נקיון וסדר בהכנת קוקטיילים בזמן קצוב. מצריך זכרון ועבודה מהירה. ד. אם אתה שואף להגיע ולמצות את הקורס, הייתי אומר שהם לא קלים. אפשר לעבור את רובם, אבל להצטיין - מצריך לימודים. פשוט להשקיע, בלימודים, חזרה על החומר, ותרגול הכנת משקאות. לא משהו מיוחד שדורש השכלה - פשוט השקעה. ה. משך הקורס משתנה - תלוי לכמה פגישות אתה פורס אותו, וכמה צפוף. נראה לי שהמינימום היום הוא חודש וחצי לקורס קצר - ושלושה חודשיים לקורס ארוך. התוכן הוא אותו דבר פשוט בקצר נפגשים פעמיים בשבוע - ובארוך פעם בשבוע. ו. שאלת השאלות. הכסף כמו כל דבר הוא מאד משתנה. בתור התחלה אם אתה משכיל להבין שאתה צריך ניסיון - אז לא מרוויחים משהו. אם משקיעים ולומדים את המקצוע - מתקדמים בהדרגה עד לברים ה"נחשבים" ושם כבר הכסף הגדול מגיע - וזה בתנאי שאתה ברמן מנוסה עם ידע וגם קצת כישרון. יש הרבה דברים שאי אפשר ללמוד מהספרים... אבל זה לשלב הבא...
אני מציע שתתחיל להתעניין באיזה בית ספר מתאים לך ולאט לאט תתקדם. בהצלחה
אורי

ערןGS

New member
אהלן

אהלן תומר... אני עשיתי את הקורס ברמנים בברמסטר, ואני גם עובד שם היום, אם אתה מעוניין לקבל פרטים מלאים על הקורס, אתה מוזמן להשאיר לי טלפון שלך, ואני אתקשר אלייך מהמשרד... בכל אופן, אפשר לעשות קורס בחודש, וכן... הכסף ממש ממש מעולה!!

max2

New member
אתה יכול לשלוח לי

הודעה (אפילו פרטית) עם פרטים על הקורס? מחיר, מספר מפגשים, מה לומדים וכו'?, אני מאזור חיפה אם זה עוזר...

למעלה