אחזקת הילדים

מצב
הנושא נעול.

בני מ

New member
אחזקת הילדים

אחזקת הילדים
אני וזוגתי עומדים ככל הנראה בפני פרוד ויש לנו ילד אחד בגיל 3 וחצי. שנינו קשורים אליו מאוד וברצוני יהיה לראות אותו כמה שיותר. מה המינמום (באם יש כזה) שיכול לקבוע בית משפט למפגשים של הילד עם האבא במידה ובני הזוג לא מסכימים? האם החוק כאן הוא תמיד לטובת האישה או שיש תקדימים בהם חלוקת הזמן הייתה כמעט שווה בין בני הזוג (במילים אחרות מהו המקסימום) אני יודע שאישתי תתן לי לראות את הילד אך בטוח שארצה לראות אותו הרבה יותר מכך. אנא תנו לי תשובה ממצה.תודה מראש.

הסדרי ראיה

אחזקת הילדים
אני וזוגתי עומדים ככל הנראה בפני פרוד ויש לנו ילד אחד בגיל 3 וחצי. שנינו קשורים אליו מאוד וברצוני יהיה לראות אותו כמה שיותר. מה המינמום (באם יש כזה) שיכול לקבוע בית משפט למפגשים של הילד עם האבא במידה ובני הזוג לא מסכימים? האם החוק כאן הוא תמיד לטובת האישה או שיש תקדימים בהם חלוקת הזמן הייתה כמעט שווה בין בני הזוג (במילים אחרות מהו המקסימום) אני יודע שאישתי תתן לי לראות את הילד אך בטוח שארצה לראות אותו הרבה יותר מכך. אנא תנו לי תשובה ממצה.תודה מראש.
הסדרי ראיה
הסדרי ראיה המקובלים הם פעמיים בשבוע אחר צהריים ובכל סופשבוע שני. במקרים מסויימים מאפשרים לינה גם באמצע השבוע אם ההורים גרים בקרבת מקום ולאב יש תנאים הולמים להלין את הקטין.בית המשפט בוחן את הענין על פי טובת הילד, ונעזר לצורך כך בתסקיר סעד, שנערך ע"י פקידת הסעד במקום מגורי הקטין. ברוב רובם של המקרים מעניק בית המשפט לפקידת הסעד סמכויות לקבוע את הסדרי הראיה. מנסיון בפועל - כאן עלולה להתחיל בעיה. אם האם מערימה קשיים על הסדרי ראיה, ישנן פקידות סעד שלא תעשנה שימוש בסמכותן לקבוע הסדרי ראיה רחבים יותר, בניגוד לדעת האם -גם אם הקשר בין האב לקטין נפלא. קח בחשבון שאם תרצה להאבק בכך זה יהיה מאבק ארוך ומתיש.

הסדרי ראיה

אחזקת הילדים
הסדרי ראיה
יתכן שנקודת הפתיחה תהיה פעמיים בשבוע +לינה בסופי שבוע אחת לשבועיים. יחד עם זאת, ככל שהילד גדל הנטיה להרחיב הביקורים גדלה ומה שחשוב הוא שכל מקרה נדון לגופו. ביהמ"ש נותן משקל רב להמלצות פקידות הסעד אך המלה האחרונה היא שלו וזכותך גם לחקור אותן על המלצותיהן- לפי חוק.

ונקודה מנסיון

הסדרי ראיה
יתכן שנקודת הפתיחה תהיה פעמיים בשבוע +לינה בסופי שבוע אחת לשבועיים. יחד עם זאת, ככל שהילד גדל הנטיה להרחיב הביקורים גדלה ומה שחשוב הוא שכל מקרה נדון לגופו. ביהמ"ש נותן משקל רב להמלצות פקידות הסעד אך המלה האחרונה היא שלו וזכותך גם לחקור אותן על המלצותיהן- לפי חוק.
ונקודה מנסיון
ככל שכעס של הגברת יפחת עם הזמן (אם היא לא בסדר עכשיו), תוכל לראות ילד יותר ללא שום הסדר - היא רק תשמח לרגע פנוי לעצמה - זה טבעי ולא אומר שהיא אמא לא טובה

הכי חשוב ששניכם אוהבים את הילד

הסדרי ראיה
הכי חשוב ששניכם אוהבים את הילד
ובאמת רוצים להיות אתו מתוך אהבה ולא מתוך תרגילי יוקרה ומתוך ניסיוני שלי שהתחיל במאבקים - עורכי דין ופקידות סעד והסתיים בסוף בגישור ביני לבין ה - x . בני אם אתם מסתדרים ביניכם זה הכי טוב , אם לא נסו ללכת לגישור ואם זה לא ילך תנסה את יתר העצות

מצב
הנושא נעול.
למעלה