אחלה פורום לאחלה זמר

Cranchh

New member
אחלה פורום לאחלה זמר

באמת אני חושב שמוקי הוא אחד מהזמרים האיכותיים ביותר אם לא הכי אייכותי בארץ, העבודה שלו עם פילוני מביאה תוצאות טובות!! בקיצור, לעודד אותו להמשיך, אבל אם למישהוא יוצא לדבר איתו אז תגידו לו שיפסיק להתמסחר... הוא ניהיה יותר מידי כמו המתחרים שלו שרק רוצים למכור עוד ועוד... אבל לפי הליריקות שלו - זה לא הוא... ואסיים בשיר: "מדריך המסטול לגלקסיה כן אני בא כמו מתוך פנטזיה מפה לאסיה ישר לראש כמו ראסיה שבק מפיץ את המילה עכשיו כן אני אומר אותה בקול לא מסתתר כמו גנב עם הגנג'ה אני מחפש את הכניסה כמו חסמבה זה לטובת המדינה ויש לי סמבה, הכל ניראה יותר טוב יש לי פרח בגן כמו לזוהר ארגוב עשב השדה שמרומם לי את הרוח פותח את המוח ועושה אותי רגוע כן הכל יכול ליהיות הרבה יותר פשוט, תדליק עוד סיגריה אתה תיראה את הקלות" מיתוש!!! מצאתי את הפורום בסוף... (לא להתייחס זה לעמית...) יש מצב נארגן ביקור של מוקי בפורום, אחראי הפורום בבקשה לשלוח לי הודעה...

בהביבו

New member
../images/Emo26.gif

ברוכים הבאים לפורום. אשמח מאד לראות אותך כאן כגולש פעיל. בקשר לאירוח מוקי די בפורום- כרגע הפורום בשלבים ראשוניים. אני בהחלט מאמין שעוד כמה זמן אצליח לארגן אירוח של מוקי כאן בפורום. שלא תחשוב שאני לא חושב על זה. ערב טוב.

למעלה