אחרי הפסקה של כמעט חודשיים גם אותי ראש השנה

• פותח הנושא hoch
  • פורסם בתאריך

veredtrumer

New member
הוכי, בואי הנה מיד!!!!!!

מה זה?????
מה זה החיקוי קרמיקה הזה??? אני
תזהרי ממני.... אני הולכת להתייצב בקרוב..... והמגשים וכלי הדבש יפהפיים....ובכלל שרשור מענג
השרשרת האחרונה - טוב כבר אמרתי לך מה דעתי עליה
אבל אני חוזרת ל"קרמיקות".... אני לא נרגעת מהן.... צפי לטלפון ב-ק-ר-ו-ב

hoch

New member
../images/Emo24.gif ורדושה, את יודעת, לא מאיימים על את

יודעת מי באת יודעת מה. קדימה. בואי, ותודה

וואו הוכי

כשאת בשוונג, את בשוונג
יצאו לך מתנות מקסימות ואני בטוחה שהמקבלים (המקבלות) אהבו מאד במיוחד אהבתי את כלי הדבש והצלחת הראשונה

ענת זך

New member
וואו הכל משגע. הכי הכי אהבתי את הסט

בשחור לבן. השילוב עם הכסוף (כמו התפוח) מושלם!

יקנעמית

New member
sorry....ma ze ??????

kol san diago al haritzpa biglalech!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! hakelim hametzupim mehayafim sheniru al masacheinu. kuli nifeemet!!!!!!!!! aval, gam kol hashar metamtem. kol kach neheneti. tevorchi, hochinka.

ענת זך

New member
eti, ze ma ze mazhik likro et ze kah....

חחח... זה מצחיק כי מגלים מה המילה רק כשמסיימים לקרוא (אני בכל אופן...
).... שתהיה לך שהות מהנה שם, תעשי חיים ותחזרי מלאת חוויות וכמובן... חג שמח ושנה טובה!!!

יקנעמית

New member
titzchaki....aval......

paam mishehi hetziaa li liftoach "ulpan".................... uffffffffffff...............eifo haaykonim????...............hayu aykonim???..................

ענת זך

New member
קחי אייקונים: ../images/Emo212.gif../images/Emo77.gif../images/Emo25.gif../images/Emo24.gif../images/Emo140.gif

hoch

New member
אתי'לה |../images/Emo6.gif| זה נראה ממש מצחיק ו../images/Emo51.gif רבה

תמשיכו לעשות חיים שם וחג שמח

עבודות מקסימות אחת אחת, אהבתי

את החיקוי קרמיקה. זה ממש הוקוס פוקוס
. משגע. במחרוזת שאת חושבת אולי לפרק - היא משגעת!!! מה לא מוצא חן?!!

הוכי, זה יפה ככה לעשות לי??? ../images/Emo46.gif

ככה את לא מגלה שהעלית את השרשור המדהים הזה, ואני צריכה לגלות אותו באיחור של יממה???
ממש לא יפה! העבודות שהעלית כאן מ-ה-מ-מ-ו-ת. חלק מהן ראיתי במציאות, וכבר נשארתי פעורת פה (בעיקר סט המתנה בשחור ולבן, אבל גם הסט הצבעוני מדהים. על השרשרת עם החריזה הסיזיפית שלך גם כבר הבעתי את דעתי הנפעמת פנים מול פנים. אבל החמסות דמויות הקרמיקה??? וואו!!! הן משגעות. לא לגמרי ברור לי ממה את לא מרוצה שם - לי הן נראות לגמרי כמו קרמיקה. ולגבי המחרוזת שאת לא מרוצה ממנה - האמת היא שגם לי היא לא מסתדרת בעיניים. משהו בשילוב של חרוזי הפימו בעלי המראה הגס והמקושקש עם החרוזים הירקרקים בעלי המראה העדין והשברירי לא עובד טוב. הייתי מנסה אולי לחרוז עם חרוזים שחורים בלבד.

hoch

New member
../images/Emo51.gif יקירתי. לקחתי לתשומת לבי להודיע לך

מיד
. לגבי דמוי הקרמיקה, כשתראי את החמסות בלייב אני אסביר לך למה אני מתכוונת.

תוצרת נפלאה. הכל כל כך עדין

ובטוב טעם. אהבתי את הכלים המצופים מאוד מאוד - איזה כיף למי שקיבל. טוב שיצאת מהבצורת, היה שווה לחכות. שנה טובה ויצירתית שרון

hoch

New member
../images/Emo51.gif רבה לכולכן../images/Emo70.gif איזה כיף אתכן. פרגון

שכזה ממש עושה חשק להמשיך
גדול לכולכן

רלרלרל

New member
יפה יפה יפה ומוקפד - כמו שצריך...

רק אני מפגרת מאחור - חייבת לקראת היומולדת שלי לצלם, לתפוס את אחת הבנות שלי שתעלה את התוצרת הלא מפותחת שלי
לפורום... הכל מקסים... יש קישור אולי לדמוי קרמיקה או שזה עדיין מוקדם מידי ורק בשלבי המצאה ופיתוח... תודה.

למעלה