אחרי התלבטויות קשות,

Ayelet chan

New member
אחרי התלבטויות קשות,

החלטתי לתת לפורום צ'אנס ולשאול כאן. לקוספליי הבא אני צריכה כנפיים~ מצאתי כנפיים ממש מתאימות וזולות, הבעיה שיש רק בלבן\ורוד זוהר\כחול זוהר. ואני צריכה שחור. איך אני צובעת את זה בלי להרוס? אחותי הציעה לי ספריי שחור. זה יכול להיות רעיון טוב? מישהו עשה את זה בעבר? תודה למי שעונה~ ^^

akane

New member
כפי שרשמו כבר בפרוטס

*גונבת לכולם את הרעיון* צבע שיער~ זאת האופציה שלדעתי נשמעת הכי טובה. אפשר בקלות להשיג בצבע שחור, והפיגמנט חזק מאוד ולא יורד. וזה גם לא יקשה את הנוצה והפלומה שלה. השאלה היא איך את צובעת את כל הכנף, ואחר כך שוטפת במים כדי להוריד את העודפים, בלי להרוס את ההדבקה של הנוצות לבסיס הכנף :X אגב, למה פשוט לא לקנות כנפיים שחורות? ראיתי בהפנינג השבוע, ואני בטוחה שיש עוד במגוון חנויות לקראת פורים.

HeineW

New member
יש גם את הדרך שהצאתי לגיא - עם אבקת הצבע

אבל אם זה כנפיים מוכנות יהיה קצת מסובך לטבול אותם בתוך הצבע ואז בתוך החומץ @_________@;

HeineW

New member
זה ידביק את הנוצות יחד

וכשזה ייתייבש ותנסי להפריד בין הנוצות את פשוט תקלפי את כל הצבע מהן /:

akane

New member
כמעט בכלל לא :X

השניה הגעתי הביתה. כי הגיע משלוח ו*שוב* נשארתי בחנות אקסטרא. כמו ביום שני. וכמו בכל חצי יום שאמור להיות לי בחודש האחרון @_@; נראה, עוד מעט אני אקום לסיים את השרוולים הפנימיים ולהוסיף להם תחרה. אחרי זה לחבר את הכל זה 10 דקות עבודה, אז זה לא מלחיץ אותי... שלחתי הודעה למוכר איביי כדי שיתן לי את המספר אישור של המשלוח שלנו. נקווה שהוא ישלח לי חזרה תשובה מהר, כדי שאני אוכל לברר מה קורה עם זה במכס (אם זה בכלל הגיע -_- ). אני ברצינות לא יודעת מה לעשות...כבר עבר חודש ושבוע :/

HeineW

New member
חודש?!

לא מתאים להם /: רוב האנשים שאני מכירה קיבלו את זה בפחות משבועיים... תדרשי בונוסים על אוברטיים X: אגב, לא עבדת גם בפאזלאנד? @_@ או שגמרת?

akane

New member
הפיאה באמת הגיעה תוך שבועיים

אבל הקרינולינה כבר חודש ושבוע.... :X אני פשוט עם תחושת בטן ממש רעה בעיניין. ומפחדת שלא יהיה לי עכשיו קוספליי ושאת כל זה השקעתי לחינם -_- לגבי פאזלנד, עבדתי שם חודש וקצת. זו היתה עבודה זמנית בלבד עד שהם יעברו בין שתי חנויות. וטוב שכך, בחיים לא הייתי ממשיכה לעבוד שם XD איכסה (לא בגלל הפאזלים, יש סיבות אחרות).

HeineW

New member
הוו אוקיי

את הזמנת אותה מחו"ל? אין חנויות שמוכרות את זה בארץ? ((תופרות, חנויות יצירה?))

akane

New member
הוא ענה לי למייל :O

ואני לא יודעת את הפרטים, אבל הקרינולינה נשלחה רק ב19 לחודש (פברואר!) @___@;;; ז"א שהיא נשלחה רק לפני 9 ימים :ם טוב... אז אני עכשיו פחות דואגת שזה נאבד בדואר, אבל אני לא פחות דואגת אם אני אספיק להכין את הכל T_T

Serf SaN

New member
עשיתי ניסיון נוסף בספריי,

וזה עובד מצויין!111 ^O^ לפחות בשביל מה שאני צריך X3 עכשיו הנוצות אפילו יותר קשות~! ^__^

למעלה