אחרי שחזרתם לבתי ספר בכפר סבא...

אחרי שחזרתם לבתי ספר בכפר סבא...

1. מה עשיתם כל החופש? 2. לאיזה כיתות עליתם? 3. באיזה בתי הספר אתם לומדים בכפר סבא? 4. האם הבתי הספר נראים לכם טובים? 5. (אם בית ספר חדש שלכם) איך המורים שלכם אחרי יום הראשון של לימודים? 6. התרגשתם לחזור לבית הספר? 7. (אם בית ספר חדש שלכם) האם הכרתם חברים חדשים? 8. כמה שעות תלמדו?

הרבה שאלות אתה שואל..

אז ככה... 1. עשיתי הרבה- עבדתי, עשיתי עבודה, הייתי במלון "מצפה הימים" עם אמא שלי, עשיתי הרבה- אתם מוזמנים לקרוא בבלוגי שלי... 2. עליתי לכיתה י"ב- שנה א-ח-ר-ו-נ-ה! 3. "הראל"- ואני לא ערסית, פאקצה, או כל שיגעון אחר.. 4. אמממ... אפשר להגיד... העיקר שהמורים אוהבים אותך, לא?! 5. הבי"ס לא חדש.. ולא למדנו בכלל.. 6. "התרגשות"- אני לא יודעת אם לקרוא לזה ככה... אני שמחה שזה הגיע, והראשון בספטמבר הוא כבר לא היום הראשון ללימודים שלי.. 7. הבי"ס לא חדש.. אבל עברה אלינו תלמידה מאחת הכיתות המקבילות... 8. 41!!... אני לא מאמינה!! יש לי יומיים לסיים ברבע לארבע!! למי יש כח??!!

Double U

New member
עונה:

1. מה עשיתם כל החופש? מאיפה אני זוכר
2. לאיזה כיתות עליתם? ט'. 3. באיזה בתי הספר אתם לומדים בכפר סבא? חטיבת בר לב 4. האם הבתי הספר נראים לכם טובים? כן. 5. (אם בית ספר חדש שלכם) איך המורים שלכם אחרי יום הראשון של לימודים? סך הכל מרוצה, מלבד כמה
6. התרגשתם לחזור לבית הספר? טיפה. 7. (אם בית ספר חדש שלכם) האם הכרתם חברים חדשים? - 8. כמה שעות תלמדו? 33 שעות.

Adidason326655

New member
תשובות

1. מה עשיתם כל החופש? כלום! סתם. הייתי במועצת הנוער וניגנתי עם חבריי. חופשה בקיבוץ עם המשפחה ובייביסיטרינג על אחיינים שלי. 2. לאיזה כיתות עליתם? ט'. 3. באיזה בתי הספר אתם לומדים בכפר סבא? כפר-סבא. 4. האם הבתי הספר נראים לכם טובים? שלי לפחות! 5. (אם בית ספר חדש שלכם) איך המורים שלכם אחרי יום הראשון של לימודים? לא חדש. 6. התרגשתם לחזור לבית הספר? לא... אני מתרגש מהמבחן הענק שהולך להתקיים במתמטיקה שקרעתי ת'תחת עליו כל החופש. 7. (אם בית ספר חדש שלכם) האם הכרתם חברים חדשים? לא חדש 8. כמה שעות תלמדו? הכתה לומדת 33 ואני 28 (יש"י.)

ולתשובות:

1.מה עשיתם כל החופש? ממממ כל מיני.. טיולים.ים.חברות.. ועוד.. 2. לאיזה כיתות עליתם? ט' 3.באיזה בצפר אתם לומדים? חטיבת "אלון" 4. האם הבצפר נראים טובים..? מממ..הוא דיי ישן אבל סביר 5.הבצפר לא חדש..והמורים רובם בסדרגמור 6.התרגשות? ממש לא 7. לא חדש 8. 35 שעות שבועיות =\

Pipe Dreamer

New member
אני אני אני

1. הייתי באנגליה שבועיים בסאמר סקול. חוץ מזה עבדתי שבועיים בהתחלה, וסתם לא משהו מיוחד.. בעיקר שינה מחשב וחברים. 2. י"א 3. גלילי 4. הבצפר בסדר.. בטוח יש יותר טובים, אבל סה"כ אני מעדיף גישה רצינית מאשר חיפופים כל הזמן. מבחינת שכבה נראה לי שמבין התיכונים בכפ"ס יש את השכבה הכי טובה ביחד עם רבין. 5. לא חדש אבל יש מורים חדשים בערך לכל מקצוע, בינתיים נראה בסדר. 6. לא ממש 7. לא חדש, אבל עירבבו את הכיתות אז בטח אני אכיר עוד כמה חברים 8. 44

nofar17

New member
תשובותיי :]

1. מה עשיתם כל החופש? בעיקר כלום. אבל אם כבר משהו אז סתלבט כל היום :] 2. לאיזה כיתות עליתם? י'. 3. באיזה בתי הספר אתם לומדים בכפר סבא? בית חינוך תיכון ע"ש ברל כצנלסון. 4. האם הבתי הספר נראים לכם טובים? לא רעים. 5. (אם בית ספר חדש שלכם) איך המורים שלכם אחרי יום הראשון של לימודים? בעיקר חופרים. משחקים אותה נחמדים אבל יודעים שהם זונות. 6. התרגשתם לחזור לבית הספר? מאוד. 7. (אם בית ספר חדש שלכם) האם הכרתם חברים חדשים? בהחלט. 8. כמה שעות תלמדו? 43 שעות שבועיות. סעמק.

Super Chuly

New member
עונה

1. מה עשיתם כל החופש? עבדתי, נחתי, שוב עבדתי... 2. לאיזה כיתות עליתם? י"ב 3. באיזה בתי הספר אתם לומדים בכפר סבא? תיכון רבין (השולט, כמובן!!) 4. האם הבתי הספר נראים לכם טובים? כן, הוא יחסית חדש אז הוא לא מתפורר והוא די נקי (חוץ מבכיתה שלי, אנחנו ידועים ככיתה בלאגניסטית במיוחד) 6. התרגשתם לחזור לבית הספר? לא ממש, כרגיל כזה... 8. כמה שעות תלמדו? 40 +... לעזאזל... ליהי :)

badboy3919

New member
תשובות

1. מה עשיתם כל החופש?עבדתי,למדתי,ים,קאנטרי,חדר כושר ועוד כיף.. 2. לאיזה כיתות עליתם?י"ב 3. באיזה בתי הספר אתם לומדים בכפר סבא?רבין 4. האם הבתי הספר נראים לכם טובים?כן,לכל בית ספר יש את היתרונות והחסרונות אבל בסך הכל בתי הספר טובים. 5. (אם בית ספר חדש שלכם) איך המורים שלכם אחרי יום הראשון של לימודים?אני לומד באותו בית ספר ויש לי רק מורה אחת חדשה בשנה האחרונה 6. התרגשתם לחזור לבית הספר?לא ממש,אני כבר לומד חודש שלם שם 7. (אם בית ספר חדש שלכם) האם הכרתם חברים חדשים? 8. כמה שעות תלמדו?37 שעות (פעמיים מתחיל ברבע ל10,ויום אחד ב9...והכי מאוחר מסייים שעה שמינית).

badboy3919

New member
באמת?

תאמת שאין לי זמן בגרוש ללכת לקאנטרי ובמיוחד עכשיו בתקופת הלימודים. תשלחי לי את האיי סי\מסנג'ר שלך בפרטי. :)

nofar17

New member
כן.. בעע.

לא יהיה לי זמן לקאנטרי בכלל. ועוד מעט חורף, אין הרבה מה לעשות שם.

inko

New member
תשובות

1. לא עשיתי הרבה. הלכתי לאיזה LARP,כינרת וכל שאר הזמן סתם ישנתי. 2. יב 3. גלילי 4. כן,הם נראים טובים,אולי חוץ מכצה. 5. נראה לי יש לי רק שני מורים חדשים,באזרחות ובחנ"ג. באזרחות פגשתי את המורה והיא נראית נחמדה. 6. לא ממש 7. לא חדש 8. 37 שעות אבל זה תלוי גם באיזה מקצוע שכל שבוע מספר השעות יכול להשתנות.

עונה..

. מה עשיתם כל החופש? כלום 2. לאיזה כיתות עליתם? י' 3. באיזה בתי הספר אתם לומדים בכפר סבא? תיכון רבין 4. האם הבתי הספר נראים לכם טובים? בוודאי 5. (אם בית ספר חדש שלכם) איך המורים שלכם אחרי יום הראשון של לימודים? ראיתי רק את המחנכת שלי והיא מקסימה. 6. התרגשתם לחזור לבית הספר? לא 7. (אם בית ספר חדש שלכם) האם הכרתם חברים חדשים? המון. אחלה כיתה קיבלתי. 8. כמה שעות תלמדו? 43 שעות.

Super Chuly

New member
מי המחכנת שלך?

ואגב- אני אחפש אותך כדי להגיד שלום... ליהי :)

נעמי ויינשטוק.

מגניב עכשיו אני אכיר י"בניקית מקולנוע. מגניב. מכירה את נעמי? מקסימה.

למעלה