אחרי שלושה ימים - לך פוסיטון

אחרי שלושה ימים - לך פוסיטון

הי, שמחתי מאוד לשמוע מימך, ואני מאוד רוצה להקל לך את ההפסקה, חשוב שתפתח את הראש ותהיה מוכן לאמץ את כיוון המחשבה שאני מציעה, ואז אין לי ספק שתיצלח דרכך ובקלות. הקושי הגדול איתו מתמודדים המעשנים הוא שטיפת מוח שאומרת שאם נפסיק ניסבול ויחסר לנו משהו. חשוב להבין שהשטיפת מוח הזאת הינה בשם בעלי אינטרסים מאוד גדולים שהמטרה שלהם היא שיהיה לך קשה ושתחזור לעשן כי תישבר... הרי אם תחשוב בהגיון הרבה יותר קשה לעשן מאשר לא לעשן, או במילים אחרות יותר נורמאלי לא לעשן. לימים אנחנו מלמדים את המוח שלנו ואת הגוף שלנו לחשוב שאין ביכולתנו לחיות את החיים בלי מנת רעל קבועה. ולכן, כל מה שאני מבקשת מימך הוא לחזור לתפיסה הנורמאלית (מה שכבר עשית), ולזכור שאין קושי אמיתי בלהפסיק, (אחרי שלושה ימים אפילו התסמינים הפיזיים, אם הרגשת אותם בכלל- מאחוריך...) המעשנים מקשים על עצמם כשניתקעים על כל אותן תפיסות, ומתחילים להסתבך מהרגע שהפסיקו. שורה תחתונה, תישמח, אל תתייחס להפסקה כאל מלחמה, ההפך, בכל פעם שתחשוב על סיגריות, תזכיר לעצמך שברחת מכלא, וכל מה שנותר לך זה להנות מחייך החופשיים החדשים !!! אתה בר מזל, הפסקת להרעיל את עצמך באופן קבוע... שיחקת אותה !!! בברכה,

לא לגמרי מאחוריו,

אך רמת הקושי בהחלט אמורה לרדת במידה מסוימת לאחר שלושה ימים. יובש בפה על הבוקר עשוי להופיע במשך כשבועיים אפילו למיטב זכרוני, להתיחס לסימפטומים אלה כאלה שפעת שעתידה לחלוף במהרה
. איזה כיף, יש לנו אחד שמציל את עצמו
! בקרוב אצלי
.

משהו קצת צורם לי

מצד אחד את רושמת "שהשטיפת מוח הזאת הינה בשם בעלי אינטרסים מאוד גדולים" ומצד שני את "אורית רוזן מנהלת הדרכה ומנחה אלן קאר ישראל הדרך הקלה להפסיק לעשן www.allencarr.co.il" ...

סחוגיפלצת מלפפון וחברים נוספים

הי לכם, בואו נתמקד במטרה מסויימת שלשמה אנחנו נפגשים, לעזור למי שרוצה להפסיק, אכן להפסיק. ולכן בואו ננסה להבין אחד את השני, ולבחון איך ניתן להשלים את המשימה החשובה. כן, אני בהחלט מייצגת שיטה וגישה שעזרו להרבה אנשים להיפטר מהרעה החולה הזאת, ובכיף!!! אשמח לעזור לכל מי שיחפוץ. ראשית תאמינו שאפשר, יש חיים נהדרים אחרי שמפסיקים!!! ואם אתם מסתבכים מחשבתית או מתקשים אשמח לייעץ.

ואני חייבת לציין,

שזה לא שאת גובה על הסיוע, את מנדבת אותו - אם השיטה עזרה לך ולאנשים אחרים, ולפי מה שיצא לי לשמוע היא כן עזרה להמון אנשים, אין סיבה שלא תפרסמי אותה בחתימתך אלא להיפך: כן תפרסמי אותה בחתימתך כי היא עשויה להציל חיים
. לא עובדת בשום מכון גמילה וטרם נגמלתי בעצמי.

פוסיטון

New member
יקירתי תודה על העידוד!!

האמת שקרה משהו שלא צפיתי בכלל וזה שהתאבון המיני ממש משתולל, החברה מרוצה ואני מרוצה והאמת, למרות שדיי מתגעגע לסיגרייה -אני דיי נחוש להפסיק , וכתחליף אני פשוט מתמכר לחברה...(ובין לבין שותה טונות מיים- ומשתין כל הזמן...)

מעולה

נהדר לשמוע, רק תזכור שאתה לא מוותר על כלום ושכל יום שעובר מצבך רק משתפר והולך!!! שיחקת אותה

ברור שנגמלת...

רק תזכור שכל העניין הוא לא לעשן... ולפרגן לעצמך שיצאת לחופשי
תזכור תמיד ששיחקת אותה ושהרעל לגופך לא ישוב ברכותי שבוע נפלא

למעלה