אחרי תקופה חזרתי =)

נפרדנו לפני 10 שנים

אז לא היה לה נסיון בכלום
שחזרנו לדבר אחרי 10 שנים כבר היה לה נסיון

אחרי תקופה חזרתי =)

לאחר העדרות מסיבות כאלה ואחרות רציתי לעדכן מה קורה איתי. ולדבר על נושא שמציק לי.
אני כבר לא בתול. זה קרה בנסיבות מאוד מוזרות עם אקסית שנפרדנו לפני 10 שנים. יצא שאני הייתי הנשיקה הראשונה שלה והיא הנסיון המיני הראשון שלי. אבל לא נרחיב על זה.
הנושא שאני רוצה לדבר עליו הוא אגו.
אני בן 31 מנסיבות כאלה ואחרות (שאף אחת מהם לא עצלנות) אין לי רכב, אני גר עם אמא, לא היו לי חוויות רבות בחיים, כמעט לא יצאתי לטיולים, לא יצאתי לבלות רק התמקדתי בלימודים ונסיון התקדמות תעסוקתית אבל לצערי גם זה לא הצליח לפחות לא כמו שרציתי . כלומר בזבזתי את הזמן הזה לכלום.
לאחרונה נרשמתי לאתרי הכרויות והתחלתי להכיר נשים בגיל שלי שהרבה יותר מוצלחות ממני, מבחינת קריירה וחוויות.
בהתחלה השיחה זורמת, אבל אחרי זה אני מרגיש שכל הבטחון העצמי שאין פעם היה לי נשטף באסלה והשיחה מתחילה לגמגם.
הבחורה האחרונה שדיברתי איתה אמרה לי שהיא בכמה שלבים מעליי והיא לא מעוניינת להיות בייביסיטר, למרות שאולי אין לי נסיון חיים, אני כן יכול להסתדר אם תנתן לי הזדמנות. זה הזלזול הזה פשוט העלה לי את הסעיף.
זאת תופע שאני לא רגיל אליה משום שפעם אחרונה שעשיתי נסיון רציני להכיר זה היה לפני 10 שנים שכולם היו פחות או יותר באותה רמה.
זה פשוט מוציא לי את החשק להכיר שוב.

מה אתם חושבים / חושבות?

cancer3009

New member
משצע שהפתרון יחסית קל

תשחרר קצת מהקריירה והלימודים והמרדף האינסופי אחרי הנסיון להצליח בקריירה, ותנסה לחוות קצת את החיים
לטייל, לקנות רכב , לצאת מהבית ולגור עם שותפים/לבד אם יש כסף.
&nbsp
נשמע לי הגיוני שבחורה בגיל 30 כבר תרצה מישהו שיודע מה הוא רוצה מעצמו, שחווה קצת את החיים.
&nbsp
אפשר אולי להסתדר עם זה שגרים עם אמא, ויש רכב
או שגרים לבד ואין רכב
אבל אין אתה יכול לפתח מערכת יחסים כגם אין רכב ואתה גם גר עם אמא, זה ממש מוריד את הסיכויים לדעתי.

למעלה