איזה אינטרנט מהיר כדאי לעשות?

coollior

New member
איזה אינטרנט מהיר כדאי לעשות?

אני רוצה לעשות אינטרנט מהיר אך לא יודע איזו חבילה הכי כדאית וגם מהם המחירים. שמעתי שחבילת הבסיס אינה מבצעת את המהירות המובטחת מה לעשות?

esti_prikit

New member
לי יש את החבילה הבסיסית

0.5M דרך קווי זהב ואני מגיעה בערך למה שהבטיחו הבנתי מיועצי הפורום שלא כדאי לעבור לחבילות האחרות כי המהירות לא תשתפר משמעותית

carmonle

New member
עד היום התנסתי ב-4 חברות.

חברת נונסטופ אשר נסגרה. לאחר מכן התחברתי לבזק בינלאומי ופשוט ברחתי לאחר 4 ימים כי שום דבר לא זז והשירות מאוד גרוע. לאחר מכן לחברת ישראסרב שנותנת איכות טובה (מהירות גלישה) אולם שירות לקוחות לקוי ביותר -לא מתיחסים לפניות חוזרות ולמכתבים שנשלחים ולכן עזבתי אותם ומזה יומיים אני מחובר לנטוויזן. בסה"כ רוב האנשים מחפשים זול וכנראה בד"כ בזול באיכות לא תמיד טובה ומושלמת. לדוגמא בנונסופ היתה מהירות גלישה טובה אולם שירות קבוצות דיון לא סיפקו (פורומים בחו"ל). זה של בזק בינלאומי התעבורה בו אפסית לעומת נטוויזן או אינטרנט זהב המובילים את השוק בתחום זה. בישראסרב השירות היה יותר ימים בתקלות מאשר עבד ולכן מעבר לעלות ה-ADSL התחברתי פעם בשבוע לנטוויזן כדי לקבל המידה. החברות המובילות בשוק לשירות מלא ואיכותי בכל התחומים הן נטוויזן ואינטרנט זהב לה היתי מחובר בעבר בחיוג רגיל. לדעתי נטוויזן הולה במקצועיות על אינטרנט זהב אולם מבחינת מחיר הן הרבה יותר יקרות מחברות אחרות. אני מחובר לחבילה של 1.5MB הורדה ו- 96KB העלאה. לעולם לא הגעתי למהירות מירבית כי אני מאוד רחוק מהמרכזיה. בבדיקה מול בזק המהירות המירבית לה הגעתי היא 140-160KB וההורדות תלויות באתרים לפעמים 30KB לפעמים 80KB ולפעמים גם 130KB. אני לא משתמש בתוכנת האצה. הפרש המחירים בין החבילה הבסיסית 5.MB ל-1.5MB הוא לא מהותי וכדאי לנסותו. לאחר חודש עד חודשיים של ניסיון תמיג אפשר לרדת לחבילה הזולה. ערן כרמון

למעלה