איזה התרגשות

elcool

New member
אני חושב שהקעקוע של אור מקסים

וגם אני הרבה זמן חושב על קעקוע, אבל אני עוד לא בטוח בעצמי. טבעת מוביוס אבל מסביב לזרוע שלי, עם הפיתול החוצה. עם או בלי נמלים
והתנאי שלי זה שאני אצייר אותו! עכשיו רק לעשות מליון וחצי סקיצות... לידידה טובה שלי שעכשיו לומדת ביולוגיה יש קעקוע של סליל כפול על השוק ולמי שלא ידע: לזורנזון יש דרקון מחזיק גיטרה חשמלית על העורף! משלב את אהבתו למבוכים ודרקונים, ולמוזיקה.

Thumpers

New member
מגניב!

למרות היותי חנונית, מעולם לא הבנתי את הקטע של LARPים למיניהם, אבל כל אחד והסטיות שלו, לא ככה? :p סליל כפול. ג-א-ו-נ-י. אני צריכה לעשות את הסימן של המסנג'ר, ומעל לכתוב RNA, אבל זה פשוט יהיה מוזר...

elcool

New member
Little Awesome Raging Plum - ../images/Emo45.gif

סתם... אבל פירוש גדול

elcool

New member
וואו וואו. פוס משחק.

הנה בא החנון שעושה סדר בטרמינולוגיה. שניה רגע, אני הולך להחליף למשקפיים עם המסגרת העבה, לשים את הפפיון ולמתוח את השלייקס. Role Palying - משחק תפקידים. זה ז'אנר המכיל ספריה ענקית ומגוונת של משחקים. המכנה המשותף של כולם, הוא שכל שחקן משחק דמות שהיא לא הוא עצמו. לדמות הזאת יש אישיות שהשחקן בונה, וכמו כן יכולות, רקע, חיי חברה, רצונות, מראה, ובאופן כללי כל מה שהשחקן מחליט. בגלל שלדמויות השחקן (PCs - Player Character) במשחקי תפקידים יש עומק, מטרות ומוטיבציה, הרבה פעמים אפשר לדמות את זה לסרט, או תיאטרון שהשחקנים קובעים את התסריט לעצמם. כמו כן במשחקי תפקידים יש (בדרך כלל) גם את שליט המשחק, או שליט המבוך (GM - Game Master, DM - Dungeon Master) שתפקידו להיות הבמאי/מספר הסיפור ולנהל את כל מה שלא בשליטת השחקנים. לדוגמה, את הדמויות ללא שחקן (NPC - Non Player Character), מפלצות ואויבים, מזג אוויר וכד'. וכמו כן לתאר את איך פעולות השחקנים משפיעות על העולם. התפקיד הזה לא נמצא בכל משחקי התפקידים. דוגמה למשחקי תפקידים: מבוכים ודרקונים - המשחק הכי מוכר שבעצם גרם למשחקי תפקידים להיות פופולאריים (למרות שהוא לא הראשון). הדמויות נמצאות בעולם ימי-ביניים קסום מלא מפלצות. World of Warcraft - משחק תפקידים ברשת מרובה משתתפים (MMORPG - Massive Multiplayer Online Role Playing Game) - אין שם שליט מבוך כי הסביבה נוצאת על ידי המחשב, אבל לכל שחקן יש דמות אישית עם יכולות שהוא בונה ומטפח. מה זה *לא* משחקי תפקידים: מונופול - אתה אולי משחק בנקאי, אבל הוא עלום שם, ואין ממש הבדל בינו ובין שאר הבנקאים במשחק. המטרה של כל השחקנים היא זהה ואין להם אישיות. Doom - בניגוד ל-WoW, השחקן הוא רק דמות אחת. יש שם רצונות ועלילה, אבל הם לא בשליטת השחקן. אתה לא יכול להחליט אם אתה רוצה להיות רשע או טוב ולשנות את ההחלטות שלך לפי זה. עכשיו שהסברנו מה זה מה - LARP - Live Action Role Playing - משחק תפקידים חי בזמן אמת. לארפ זה סוג אחד של משחק תפקידים. במשחק זה השחקנים יוצאים מהבית למקום גדול ופתוח (בדרך כלל יער, אבל לא ובה. יש גם בסביבות אורבניות נטושות), ומשחקים כאילו הם בעצמם הדמויות שהם המציאו. אם מישהו משחק אביר, אז הוא מסתובב עם רפליקות של חרב ומגן. אם מישהו משחק קוסם, אז הוא מסתובב עם אבקת "קסם". לרוב לארפרים משחקים עלילה שיש בה כמה תוצאות ידועות, אבל לא מוחלטות. אז לסיכום - מבוכים ודרקונים זה משחק תפקידים. לארפ זה משחק תפקידים. משחק תפקידים זה ז'אנר שמכיל הרבה משחקים שונים. משחקי תפקידים זה כיף, וכדאי לכם לנסות.

../images/Emo147.gif.

שתהיה לנו בריא, כפרה עליך
. יצא לי להכיר אחד שהיה תקוע ימים כלילות ב-World of Warcraft ואפילו התחתן שם. בסוף היגר לשוויץ, סאימשלו עארס
.

svety

New member
אף פעם לא התחברתי לזה...

בתיכון שיחקתי מעט וומפייר. חמוד והכל, אבל אני לא בנויה לזה. אחלה הסבר אבל

Thumpers

New member
...

LARP זה, כמו שכתבת Live Action Role Playing - עכשיו, מו"מ זה משחק תפקידים - על זה אנחנו מסכימים. זה לייב? על זה אנחנו מסכימים. לארפ זה הז'אנר, אז אני באמת לא מבינה למה מו"מ לא נכנס להגדרה. :\

svety

New member
כי את לא יוצאת מהבית../images/Emo13.gif

ולא מתחפשת ורק זורקת קוביות ושות'

למעלה