איזה יופי

איזה יופי

התפלאתי למה אין עדיין פורום שכזה במערכת הפורומים, והנה סופסוף יש אחד כזה אז שיהיה לכם אהאווה אהאווה בהצלחה

שושי 13

New member
ברוכים הבאים אביב וסתיו

איזה ניק מיוחד. לא גיליתי אם הניק שייך ל "היא" או "הוא" לכן כתבתי ברוכים הבאים. גם אני חושבת שזה יופי שסוף סוף יש גם פורום תימני. וכמו כן גם אני מאד מקווה שיהיה לנו כאן נחמד ומעניין. עד כה הפורום עדיין לא פורסם על דפי תפוז ועדיין הרבה לא יודעים שהוא קיים. נתאזר בסבלנות ובתקווה להצלחה - תודה ויום קסום לנו.

שושי 13

New member
משום מה לא הצלחתי לשרשר את

ההודעה כתגובה לברכה שלך גרי, ניסיתי כאן והצליח.

אני כותב סיפורים ברחבי הרשת...

ואני מאוד מחבב את התימנים. יש לי חבר ממוצא תימני החי בקרית אונו ואנחנו מדברים לנו כזה במבטא תימני אסלי...

שושי 13

New member
אחלה אביב, אני שמחה מאד לראותך כאן

ותביא לכאן עוד חברים תימניים ועוד חברים מכל העדות. חבל שאי אפשר לשמוע אותך מדבר במבטא אסלי
וכמובן שאשמח אם תביא לכאן מסיפוריך. לילה טוב לך.

שושי 13

New member
חחחחחחח, אביבי - יש גם תרגום לזה?

קדימה תביא את החבר, תביא עוד חברים שיהיה לנו כאן שמח.

שיח סלימאן

Well-known member
מנהל
לא בשר צלוי אלא חמור צלוי

ומקלי זה מטוגן ולא קלוי. נ.ב. אם אני חצי תימני (מצד הילדים) מותר לי להציץ פה ?

שושי 13

New member
ברוך הבא שיח סלימאן

כבוד הוא לנו לקבל שיח לפורום, עכשיו יש לנו גם שיח. מאיזה כפר אתה? עד אליך שמעו עלינו? אפשר לקרוא לך שיח או סלימאן או שצריך עוד איזה תואר לפני? שלא נעשה כאן פאדיחות. ואם שיח מתקן את השפה, קרוב לודאי שצריך לקבל זאת, לא כן? עד כמה גדול או קטן ההבדל בין ערבית לתימנית, או איך זה בעצם? מקוה שכבודו ימצא את הזמן והרצון להענות לשאלותי - בתודה מראש.

ואני בכלל לא תימני

אמנם יש לי דודה שהתחתנה עם תימני (שניהם ז"ל) אבל אינני. תרבות יהודי תימן היא תרבות שהשפיעה על תחומים רבים במדינה. החל מאוכל וכלה במוזיקה. קשה להתעלם ממנה

Oren G

New member
אמא שלי אומרת את זה כל הזמן ../images/Emo6.gif

אבל רק זומאג' מגלי

פורום תרבות תימן

כל הכבוד לפתיחת הפורום תרבות תימן, הרעיון ממש נפלא, אני בטוחה שיהיה פה מעניין. בילדותי רקדתי בלהקת ענבל שם התמיעו בנו את התרבות התימנית, זאת היתה חוויה בלתי נשכחת.

שושי 13

New member
היי ניצן וברוכה הבאה לתימן ../images/Emo140.gif

איזה יופי, היית בלהקת עינבל? אני אנסה למצוא משהו על להקת עינבל ולהביא לכאן. אני פשוט צריכה לצאת עכשיו. שמחה לראות אותך כאן ומקווה להמשיך לראותך. ספרי קצת יותר על החוויות שעברת בעינבל. ערב טוב לכל.

Sודית

New member
היי ניצן

רציתי להביא לכאן משהו על להקת עינבל ובמקרה נתקלתי בדיוק בהודעה לא ממש נעימה - ראי כתבה בלינק המצורף. http://news.walla.co.il/?w=/6/789757 - העתק הדבק כמובן.

Sודית

New member
מרוב התרגשות שכחתי לאחל לפורום

הכי תימני שיש בפרדס המון הצלחה . את יודעת ניצן, אחותי גם היתה בלהקת עינבל לפני המון שנים. עד היום היא יודעת לרקוד משו משו. את כתבת כאן להקת עינבל ומיד חיפשתי משו משם, יש הרבה דברים על להקת עינבל אבל מאחר ונתקלתי בדיוק בהודעה הזו אז קצת נעשה לי עצוב. את הכרת אותה???

שושי 13

New member
ברוכה הבאה לפורום התימני../images/Emo140.gif

אנחנו עדיין בשלבי התפתחות ונקווה שיהיה לנו מעניין כאן. תודה על הלינק לכתבה על להקת עינבל, מאד מצער לשמוע.

למעלה