איזה כייף ליי!!

lilo the sexit

New member
איזה כייף ליי!!

אני אולי ידבר עם יהונתן בטלפון!! איזה כייף לי נכון?????????????????????? יהונתן-(ריקרדו) כייף ליייייייייי אנחנו שולחים עכשיו אימיילים אחד לשני... וגם בטלפונים אולי ונדבר גם בצ'טים.. יאלה ביו'ש...

lollipop1

New member
תגידי ההורים שלך לא אוהבים אותך?

רואים רואים שחסר לך אהבה בבית! תעשי טובה תקני איזה כלב חתול או כל חיה אחרת שתעסיק אותך ולא תכנסי לפורום הזה בחיים! טוב!? תודה כפעעערה בעעעעעעעיייי

שני ממן

New member
ילדהה דיי להציף י'מעאפנההה

מה עובר עלייך?!?! הבנו פעם אחת...אנחנו לא צריכים לקלוט 1074059430 פעםםם אז יאללה צמצמי נוכחות לאפסססס

lollipop1

New member
עזבי אותה, חיה בסרט

קוראים לך "קח אותי ריקרדו" תזהרי שלא יהונתן יקח אותך אלא אלוהים יקח ולא יחזיר שאלוהים יקח אותך פעמיים ביום.... הבנו כבר חפרת יאללה מיצית...

שני ממן

New member
אשכרה...נראה לי שהיא מחפשת

ממנו חום ואהבה... כי בבית היא ממש לא מקבלת את זה!!! והיא ממש מתחילה לחקות את יעל הבלונדה המאוהבת... וזה ממש לא טובבב נו נו נו נו נו
חחח אהבלה שכמותה...

lollipop1

New member
חחח הדבר היחידי שהיא מקבלת

בבית זה מחזור ומכות! חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח מאמי.. תמיד ביומנים רשומים המספרים של "בית חם" וכל מיני כאלה אגודות לילדים מוכים... תתקשרי! הם יטפלו בך מאוד טוב....

שני ממן

New member
כנסיייי דחוףףף

אנשיםםם היום ה23.12 יום ההתרמה של אלו"ט או עלו"ת...לא יודעת איך רושמים... הקיצר... נא לתרום לה בבקשה!!! היא באמת זקוקה לזה... אז אם היום ידפקו לך בדלת... בבקשה תתרמו!!!... הילדה זקוקה לחום ואהבה!!!

lollipop1

New member
חח הדבר היחיד שאני יתרום לה זה כאפה

בטוח יהונתן יתרום! כי הם בקשר טוב ועוד מעט הם ידברו בטלפון בסוד (אם זה סוד למה את אומרת יא פקצה מכוערת! לכי לכי שימי לק כחול עם נצנצים) פוסטמה.. בת כמה את? 11? עוד עמט בת מצווה? בהצלחה!!!!

שני ממן

New member
מה את מתערבת?!?!

את לא ראית מה היא עשתה לנו אתמול בשרשור של הפרק... ומגיע לה!!! חוץ מזה...שהיא לא צריכה לנסות לגרום לנו לקנאות...בכך שהיא כל פעם פותחת הודעות חדשות על זה שיונתן בעלה,וזה שהוא יביא לה את הפלא שלו... נו באמת?!?! הילדה צריכה שער מנשה דחוף!!!!!!

הלו ../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif

מה יש לך נגד בנות בגילי
היא ילדה מיוחדת, עזבו אותה... תנו לממשלה לטפל בה... שמעתי יש מחלה נקראת פסיכוזיה... היא לא לקחה תרופות כמה ימים, התחרפנה
אני בת 11 ועוד חודשיים יש לי בת מצווה, יש בעיה
אני עשיתי לך משהו

ayeltush1

New member
סתם שאלה כנסי?..

למה נירא לך שהוא יביא לך תטלפון שלו ?... עם הוא לא מביא תאיייסיקיו שלו?. מעניין ?...

lollipop1

New member
הפה.. איילת התעוררה! בוקר טוב :)

תני לה לחוש מאמי.... היא מהפקצות הקטנות שחשות ומנסות לגרום לנו לקאנות....

ayeltush1

New member
חחחחחחחחח

יואי היא פתחה על זה מלא שירשורים הבנו פעם אחת באמת מגניב לך אבל למה לפתוח הרבה שירשורים?....

למעלה