איזה כייף ליי!!

lim02

New member
עזבו אותה.. אז היא רוצה צומי.. קורה

חחח ולזאת שרשמה.. תגידי רציני את מסכנה?! יופי שאת מדברת איתו ויופי הכל אבל לא מספרים כאלה דברים גם אם זה נכון ומה את מתלהבת?.. הוא בן אדם בדיוק כמוך זה שהוא עשה תוכנית טלויזיה לא הופך אותו לשונה ביי..

נושונית

New member
מה את מתלהבת?

שפגשתי את אדם הוא התקשר מהפלא שלו ליונתן,שבדיוק היה בטיול שנתי אז תפסיקי עם כל ההתלהבות!!!

גם ל"lilo" וגם ל"פצצת אש מגיל שש"..

לגברת לילו.. מה התלהבת... כאילו מיש'ו מאמין לך..וגם אם זה באמת נכון.. אז למה להתלהב ככה..מה נסגר איתך.. ולגברת "פצצת אש...." תפסיקי לחוששששששששששששששששששששששששששש..מה את רוצה י'מציקה אחת..רבת כבר עם חצי מהפורום יאללה תפסיקי כבר..כאילו מה בכייף שלך לריבבבבבבב..די כבר י'מציקהההההההההההההההההההההה!!!!!!!

לשני (ממן)..

אל תתיחסי לפוצית המעפנה הזאת.. כזאת מציקההההההההההההההההההההההההההההההה... בעעעעעעע עלייה..ועל הצורה שלההההההה... פחח...מה היא חשה בכלל מהההההההההההההההההההההה?!?!?!?

leegal

New member
סתומה

מה את מתלהבת מזה אויש גם אני מתכתבת איתובצ'טים פה בפורום בכלל ואו אז את מתכתבת איתו זה ממש צריך לעניין לנו ת'תחת... מתלהבת עלק.. איזה כיייף לי.......

../images/Emo92.gif תכנסי דחוףף../images/Emo51.gif

היי מה המצבבבבבבבבב? תשלחי לי ווקשה תאימייל של יהונתן-ריקרדו... אני חייבת ת'אימייל שלו..

lilo the sexit

New member
היי כנסי דקה...

תקשיבי אין לו אימיל.. זה דבר כזה מיוחד תרשמי לקומונות... ביו'ש

lilo the sexit

New member
את ניכנסת ל...

את ניכנסת לאתר תפוז ולמעלה כתוב פורומים קומונות בלוגים בלוג טי וי צ'אט היכרויות! תלחצי על קומונות ותרשמי לשם..!! יאלה ביו'שש

למעלה