איזה כיףףףף!!!!

gabriellab

New member
איזה כיףףףף!!!!

איך לא ידעתי שהפורום הזה קיים!!!!!! א ד י ר אני מאוהבת ביצירה של טים שנים כבר אדם ויוצר מדהים!

tali44

New member
היי, ברוכה הבאה!!../images/Emo24.gif

~באמת הפורום צריך לקבל קצת יותר חשיפה~ בכל מקרה, את מוזמנת להציג את עצמך. אני טלי, עוד מעט 18 מחולון. מקווה שתהני פה!

adi dion

New member
ברוכה הבאה! ../images/Emo13.gif

עדי, בת 20. ואני בטוחה שתהני פה! (את אוהבת גם את הלנה בונהם קרטר?
)

gabriellab

New member
תודה:)

אני הכי זקנה פהאני גבריאלה בת 24 לומדת תקשורת חזותית בבצלאל,בטח ג'וני והלנה אהובי! טים השראה גדולה..הנה דוגמא מתרגיל בסטופ שעשיתי שנה שעברה זה באמת לא גמור והכי בסיבי אבל עדיין:) http://www.youtube.com/watch?v=TqgJasnvRDk

adi dion

New member
חחחחח איזה מגניב!

זה באמת חמוד!! אז דבר ראשון- טלי מנהלת פורום ג'וני, ולי יש קומונה להלנה, את מוזמנת!
דבר שני- את לומדת תקשורת חזותית? אני גם שוקלת ללמוד!
יו תוכלי לספר לי על זה קצת? :) (אפילו במסר, שלא נציף סתם את הפורום
)

JackBaltar

New member
את אולי הכי זקנה, אבל אני הכי זקן ../images/Emo161.gif

אני גלעד, מייצג את המין הזכרי פה, בן 24

tali44

New member
הוו גם את בקטע של ג'וני&טים&הלנה?

אז כמו שעדי אמרה, אני מנהלת פורום ג'וני, מוזמנת לקפוץ אם בא לך. וגם אני הייתי שמחה אם תפרטי כאן (או במסר) מה עושים בתקשורת בכללי או בחזותית - מה זה?!?

gabriellab

New member
נעים להכיר:)

כולכם נשמעים אחלה אחלה אנשים! אני יפרט פה בכללי ואם אתן מסתקרנות עוד אז תאלו אותי חופשי חופשי בפרטי:) תקשורת חזותית זו מחלקה שהתואר שלה הוא בן 4 שנים,המקומות הכי טובים וניחשבים בארץ ללמוד בה זה בצלאל שנקר והטכנולוגי בחולון.לא צריך פסיכומטרי אבל צריך לעבור שרשרת מפרכת וקשה של מבחני קבלה.היום הרבה אנשים עושים מכינות להתקבל אבל זה כבר סיפור בניפרד:) המחלקה מתחלקת לכמה מסלולים: 1-איור-איור לעיתונאות ספרי ילדים עיצוב דמויות וכו וכו 2-אינטראקטיב-עיצוב ממשקים באינטרנט וממשקים אינטראקטיבים בכלל 3-טיפוגרפי-כל מה שקשור בעיצוב פוסטרים מגזינים חוברות מיתוג וכו 4-פרסום-שוב מיתוג וכול מה שקשור בלפרסם 5-ברודקאסט-עיצוב לוידאו-עיצוב וידאוקליפים טריילרים לסרטים וטלויזיה פרומואים אפקטים לפרסומות וכו (זה המסלול שלי למרות שמתלבטת לעבור לאיור ) אםם ברמת העיקרון זה לא כזה מופרד לוקחים קורסים מהכל וזה מאוד מעניין וכייףף אבל גם מאוד מאוד קשה יש קורסים באנימציה גם (יש לנו מחלקה נפרדת לאנימציה בבצלאל חברה מטורפים) לדוגמא היה לי 2 שיעורים הסימסטר שכח השיעור פשוט ניתחנו סרטים של ברטו והיה אדיר :) אםם נראה לי זהו בהכי כללי כזה:) אוף טופיק בצלאל...אני טסה בנובמבר לברצלונה ל 2 הופעות של דפש מוד(כן כן אני פנטית) ותהיתי מה הסיכויי שיש איזה פסטיבל וטים יהיה באיזור אני פשוט לא מעודכנת..מידע מישהו??

JackBaltar

New member
שני זקני הפורום לומדים!!

גם אני לומד, הנדסת תעו"ן באוניברסיטת ת"א, גם זה תואר של 4 שנים. התואר שלך נשמע ממש מעניין, את בטח אדם מאוד כשרוני..

Oyster Girl

New member
ברוכה הבאה ../images/Emo54.gif

תקשורת חזותית נשמע טוב והסרטון סטופמושיין שלך מתוק לאללה
אני מיכל, עוד מעט 19 מכפר סבא.

theEscapist

New member
ברוכה הבאה!../images/Emo9.gif

הסרטון באמת ממש חמוד:) אני ענבר, בת 16. תהני בפורום!

LadySilkworm

New member
ברוכה הבאה :)

אני שירה.. ולמרות שאני לא נמצאת פה הרבה, אני מברכת אותך על הצטרפותך ;) מגניב שאת לומדת תקשורת חזותית בבצלאל, אני חושבת שאני אלך לתערוכות בוגרים שם.. אגב סטופ מושן, תמיד רציתי לנסות לעשות קליפ אחד כזה..אבל אני עצלנית מדי. אגב סטופ מושן 2, זה נכון שבסרטי טבע כשמראים שהפרחים נפתחים וצומחים משתמשים בטכניקה הזאת? הרי אי אפשר ממש לצלם בוידאו או במצלמה את הרגע בו הפרח נפתח..או שזאת טכניקה אחרת?

movies09

New member
אוי תמיד אני הכי צעירה..

היי גמאני הצטרפתי עכשיו (יש מצב שהגבתי פה כבר מלא) ואני בת... 13 כן כן קטנה :] אבל בזמן הזה הספקתי לראות 14 סרטים של המוכשר הזה ואפילו יש לי תמונה שלו מהמספריים של אדוארד על הארון :] קיצור ג'וני הוא שילוב של גאוניות ויופי בבנאדם אחד. ויש לו שם ממש יפה :)

למעלה