איזה כיף!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Mooa-Numi

New member
בריאן וג´סטין! ../images/Emo99.gif

אין-רואים שבריאן השתנה בשבילו... כל כך שנאתי אותו עונה קודמת...

בעונה הקודמת...

בריאן היה כזה מגעיל לג´סטין!!!!! במיוחד בהתחלה!!!!! בפרק 2 שהוא גרם לו לבכות!!!!! אז הוא היה הכי מגעיל!!!! **תמונה לתזכורת**

BIG wannabe

New member
די תפסיקו לבאס!

אני לא ראיתי את העונה הראשונה
יכול להיות שבגלל זה אני לא שונאת את בריאן. חמוד. אבל ג´סטין הכי. ואחרי זה אמט. אמט כל כך מצחיק אותי!!

אני17

New member
...

גם בעונה הראשונה לא שנאתי את בריאן!!! הוא מלך הוא חתיך והוא חמוד נכון שלפעמים הוא מניאק אבל פשוט קשה לו להראות רגשות... הוא רגיל לזיין ולזרוק!! אז כשגסטין נכנס לתמונה לקח לו זמן להפגין קצת רגשות!! בקיצור בריאן המלך!!

בגלל זה הוא היה רע אל ג´סטין...

וג´סטין רצה לשנות אותו.. ולדעתי הוא הצליח..... זה היה ברור שזה יקרה מתישהו

אני17

New member
נכון!!

וגסטין הצליח לעשות את זה!!! וברור שבריאן עכשיו יותר חמוד!!! אבל הוא תמיד היה חמוד!!!

זה נכון......

לדעתי הם בכוונה רצו שהוא יהיה בהתחלה דמות קרירה וכאילו חסרת רגשות כזאת... אבל זה היה ברור שהיא תתפתח מתישהו למשהו אחר... ובעונה הזאת.. היא התפתחה למשהו האחר הזה.. במקרה של בריאן כמובן

casperit

New member
זוכרים את הפרק בעונה הראשונה ש...

מישהו תבע את ברייאן או משהו כזה ואז ג´סטין עזר לברייאן ע"י זה שהוא התחיל איתו והזה המשיך ו(איזה סיבוך!) אז הוא אמר לו שהוא יכול לתבוע אותו על הטרדת קטין.. ממש אהבתי את ג´סטין באותו פרק:) איזה מגניב:) יעל

אני17

New member
אני זוכרת את הפרק!!!

וכן גסטין היה ממש חמוד בפרק איך שהוא עזר לבריאן... אוי הם כאלה מושלמים ביחד!!!!!!!!!!!

LarzA

New member
אבל אם כל כמה שבריאן

השתנה לטובה... מצתאים לו לשחק את המניאק... זה מוזר שהוא כאילו התאהב בג´סטין... - זה לא מתאים לו למרות שזה כייף לראות את זה ככה... לא יודעת עונה קודמת בריאן היה כזה מגעיל וכל הזמן הייתי מעוצבנת עילו אבל העונה הזו הוא כזה טוב כזה וזה גם מגעיל...

עדיץ

New member
נראה לי שגם ..

המוות של אבא של בריאן השפיע עליו .. מה דעתכם ?
עדיץ.

למה נדמה לי...

שאתם מדברים על פרקים שלא ראיתי? בלע אמ... אני זוכרת משהו עם האבא של בריאן.. אבל בקשר למשפט.. ממש לא

למעלה