איזה נגן הוא הכי טוב?

איזה נגן הוא הכי טוב?

נגיד שאני רוצה לקנות (רוצה אבל זה לא דחוף) ואני מוכן להשקיע והרבה,הכסף הוא לא הבעיה רק שיהיה לי נגן מעולה והכי חדיש ומשוכלל ,אבל שהחדישות שלו תיהיה באמת מועילה,ושיהיה נגן חזק..(ושיתלהבו ממנו
) ואם כדי לי לחכות קצת? ,אם יש נגן שמצפים ומחכים לו.. ומה יש לכם? אתם מרוצים?

"איזה נגן לקנות"?

שאלה קצת טפישית. כמה שירים את רוצה להכניס? חשוב לך לרוץ איתו? אולי לראות בו סרטים? לי יש את CFP-ET-U2125 של ERGOTECH, נגן מצויין. בסה"כ 256 מ"ב. איכות השמע טובה מאוד, וגם איכות ההקלטה. ברדיו אני לא מתעסקת הרבה. הנגן מומלץ בחום. אבל השאלה היא מה אתה מחפש? רק ככה נוכל לעזור לך.

bitonano

New member
זה תלוי בצרכים שלך

אם אתה מעוניין בנגן מוסיקה בלבד עם פיצרים של הצגת תמונות, הקלטה וכדומה הייתי הולך על ה-320 או על ה-X5. אם אתה מעוניין בנגן וידאו נראה לי הגמיני400...

weird dust

New member
דווקא הגימיני הוא לא נחשב נגן וידאו

הנגן הוא נגן מוזיקה שצורפה לו אופציית הוידאו, זה שהוא תומך מצויין בוידאו זה משהו אחר. שימו לב כי גם באתר ארקוס הוא מוגדר כמוזיקה!

אני שאלתי בכלליות

מיכוון שאני ממש לא נמבין בזה.. ואני רואה שטעיתי ששאלתי בפורום בייי מקווה שהמוכר יענה לי.. לומדים מעויות...

weird dust

New member
אני לא מוצא שום דבר רע במה שנכתב

ענו כאן לא רע, ונתנו הרבה מאוד כיוונים. אתה שאלתה שאלה די ספציפית על איזה נגן הכי טוב. נגן הכי טוב זה לא דבר שקיים, זה לא שוק שהכל בו זהה. כל חברה מפתחת משהו קצת שונה וכאן שאו אותך למה אתה צריך. לאנשים אין צורך הרבה פעמים בהכי טוב הם צריכים דברים שיתאימו להם וזה מה שניסו לענות לך.

weird dust

New member
אתה מוזמן לשאול על הבסיס

ואנחנו נשמח לתת לך קישורים לכתבות שלנו שם כתוב הבסיס.

שאלות...

1.מה נחשב לזול? מבחינת הכסף?(ראו נגני פלאש ,קישור 1) 2.מה זה חלקים נעים? 3.כמה שירים יש בג'יגה?מה זה ג'יגה? 4.איך אפשר לראות סרט בנגן? ...אני הבנתי שיש עוד שימוש לנגן? באפשר לחבר אותו למחשב ולראות דרכו סרטים?.. נראה לי שאני צריך לראות עוד נגנים כי נראה לי שראיתי רק את הסוג הראשון שהוא לא איכותי..כמו שרשום במאמר..השחור הקטן.. כי יותר מהנגן השחור הקטן אני לא מבין בכלל.. אני הבנתי שאפשר להוריד מהמחשב שירים לנגן נכון? והיתרונות שלו שהוא מכיל 100 שירים ובמיוחד כי הוא קומפקטי וקטן.. קומפקטי

ג'יגה - 1024 מ"ב,

ניתן להכניס עד איזה 250 שירים, אני ממש לא סגורה על זה. לא כל נגן מסוגל לנגן סרט. חייבים כמובן מסך צבעוני. אני לא שמעתי על האפשרות לחבר למחשב ולראות סרטים? אבל אני תמיד שמחה ללמוד
הדרך היחידה שתוכל להוריד לנגן סרטים היא דרך המחשב. וכמובן מומלץ בחום לבדוק עוד מכשירים לפני הקנייה, כלל שמומלץ בכל קנייה
.

ז"א, ג'יגה = 1000 מ"ב,

אבל גדלי הנפחים בשוק (נגני mp3, כרטיסי זיכרון) מוכפלים כל פעם ב-2: 32 - 64 - 128 - 256 - 512 = 1024, ולכן בנגן של ג'יגה כמות הזיכרון המדוייקת היא 1,024...

weird dust

New member
קטע קטן

ג'יגה שווה 1000 מגה. במגה יש 1024 בתים, ומשם ההכפלה ל1024 מגה
אם יש לכם שאלות שניראה לכם שכדאי להוסיף לשאלות נוספות תכתבו ואני יוסיף, כשיהיה לנו 30 אנחנו נוכל לפרסם את זה

weird dust

New member
בסביבות ה200 פלוס

תיקח את השירים שלך במחשב ותכפיל אותם עד שתגיע ל-1000 מגה. (זה בערך ג'יגה).

תגיד, אדוני המנהל, ../images/Emo6.gif

שמת לב שיש לך מדי פעם שגיאות כתיב?
אוסיף ולא יוסיף, ויש לך פה עוד שגיאות, פשוט אני לא זוכרת... לטיפולך

weird dust

New member
תגובה

יש כל כך הרבה הודעות שאני בקושי שם לב לזה. את האמת אני גם דיסלקט, אבל עדיף לא לדון על כך. אני אקח לתשומת ליבי את העיניין.

טעות...

הסברתי את זה למטה אבל כדאי באמת להבהיר את העניין... תוסיף לשאלות נפוצות או משהו... יש שני סוגים של מקדמים למספרים (מקדמים אני מתכוון מגה ג'יגה וכו') , יש את המקדם העשרוני שבו קילו=אלף, מגה=אלף קילו, ג'יגה שווה אלף מגה.. ויש מקדם בינארי, שבו קילו=1024, מגה=1024 קילו, ג'יגה=1024 מגה כשמדברים על זכרון אז תמיד משתמשים במקדמים הבינאריים... שימו לב שלפעמים זה מבלבל, כי בהארד דיסקים למשל משתמשים במקדמים עשרוניים... וגם כשמדברים על קיבולת של DVD משתמשים במקדמים עשרוניים, לכן אם יש לכם דיסק DVD עם קיבולת של 4.7 ג'יגה בתאכלס הקיבולת שלו היא 4.38 ג'יגה. מבלבל קצת...

למעלה