איזה סרט אימה הכי אהבתם

benyacov

New member
איזה סרט אימה הכי אהבתם

אני מעוניין לדעת איזה סרט אימה הכי אהבתם

מאיפה להתחיל?

אני חולה על סרטי אימה, קשה לפרט ולהגיד מה הכי אהבתי, אני יכולה להגיד לך שאהבתי את צעקה: 1,2,3 אני יודע+ אני עדיין יודע מה עשית בקיץ האחרון (אמרו שעושים סרט המשך, אני תמיד אדע) סדרת פרדי קרוגר (שהייתה בסדר) סדרת ג`ייסון ומייקל מיירס (שהיה חובבני מדי) ויש את מגרש השדים (נחמד ומגעיל) ויש פרוייקט המכשפה מבלייר 1,2 (הראשון הרבה יותר טוב ומובן!!!) פסיכו, ויש את כל הסרטי אימה שיש בטלויזיה, וברור שאי אפשר לזכור אותם, כמו זאב אמריקאי בפריז ויד רצחני (מאוד מצחיק9 וכו` אתה בטח יודע על מה אני מדברת ועכשיו אני הולכת לראות יום אהבה קטלני עם דיוויד ברוינאז החתיך והמלך ואחרי זה מגרש השדים המחודש!!!

leeloo

New member
אני המומחית בנושא..:)

טוב אז ככה: סרטי צעקה אינם מפחידים! מה פתאום?! הם רק מבהילים, וזה ההבדל בין סרט אימה טוב לסרט ``וונאבי אימה``, שרק מבהיל כל הזמן, לעומת סרט שכל הסרט (אבל כל הסרט) יושבים בפחד. מצב שכזה קרה לי אך ורק בסרט הראשון (השני לא טוב) של פרוייקט המשכפה מבלייר, בייחוד בסוף שהשאיר בי חלחלה עמוקה, ובסרט ``הניצוץ``. בהחלט בסרט אימה איכותי! הוא גם סרט קלאסי (ג`ק ניקלוסון בן איזה 30 +) וגם סרט שיש לו שם אחריו... (עשו מן מיני סדרה גרועה שמבוססת על הסרט). בהחלט ``הניצוץ`` מומלץ בחום רב! מרוב שהוא מפחיד לא הייתי מסוגלת לראות אותו לבד, אלא רק עם חברה שלי.

למעלה