איזה סרט מעולה!!

ketrina

New member
איזה סרט מעולה!!

אהלן

סוף סוף סיימתי לצפות בסרט!
רגע לפני שהגיבורים יוצאים לאכול שווארמה, קיבלתי הצעת עבודה בטלפון.אז הבנתי כמה הסרט גדול כשציינתי שאני רגע לפני סיום הסרט הנוקמים - והצד השני פשוט פצח בספוילרים וחדשות על הסרט..
הסרט פשוט מעולה.
לא גדלתי על הגיבורים האילו, לא קראתי קומיקסים אבל הסרט נוצר כך שאפשר להכיר את הדמויות, ולהתחבר אליהן.
הדמויות נבנו כדי לעמוד ברושם של הקהל מהם - למשל קפטן אמריקה מסתובב עם חולצה מכופתרת מושחלת במכנסיים.החייל הממושמע שמקשיב להוראות ושומר על חוקים.מה שציפינו, ו-ווידון יודע שזה מה שהקהל מצפה ואיירון מן אומר זאת עליו בעצמו "הוא עומד באגדה".
הדרך שווידון מתכתב עם הקהל , השנינויות הקטנות, ההומור (תור ללוקי: תקשיב---. איירון מן נכנס בתור ומעיף אותו. לוקי: " אני מקשיב") או איירון מן שמצהיר על עצמו כלא קביל ל"נוקמים" כי הוא הפכפך...
פשוט סרט מעולה!
הגעתי אליו כי צפיתי ב"תור" .סרט מקסים. אגדות, מיתולוגיה נורדית- מה עוד צריך? אבל לוקי ב"תור" היה עדיין הבן הפגוע, הבן השני הלא מועדף (מבחינתו).כל מה שהוא ניסה לעשות הרגיש כתחבולות למשוך את תשומת לב ההורים.
פה ב"נוקמים" אפשר לקרוא לו נבל על.הוא הצליח לתמרן לא מעט אנשים, לזרוע הרס ובלאגן וטירוף.מבחינתי לוקי הפך לנבל כאשר דקר את תור. ת'ור שתמיד ניסה למצוא את אחיו שהוא גדל איתו ביחד מתחת לכל שיגעון הגדלות של לוקי.

היה לי מוזר לשמוע את קובי =רובין מאיך פגשתי את אמא - בסרט כי היא מאוד מזוהה לי עם רובין, ציפיתי לראות את בארני סביבה.
חוץ מזה, הדינמיקה בין הדמויות- איירון מן הטכנולוגי, ת'ור מעולם האלים, קפטן אמריקה המיושן- ביחד: מצחיק מצחיק ומלא שנינות.
ונקודה אחרונה: בסוף הסרט ת'ור , המדען מציץ לקוביה הכחולה ורואים את לוקי מסתכל על המסך ואומר "זה שווה הצצה" ואז המדען חוזר על כך בקול.
סצינה נהדרת! לכאורה מראים לנו את לוקי שולט במדען, בעצם- הזמנה אישית לצופים להציץ בסרט הבא,לוקי בעצמו אמר ש"זה שווה הצצה" .

Ayelet 363

New member
ברוכה הבאה!

נראה לי שחשבתי על הסרט בערך את אותם הדברים, חוץ מזה שאני צפיתי בת'ור בעיקר כי ידעתי שהוא פריקוול לאוונג'רס ומכיוון שמאוד רציתי להכיר את הסרטים שמתרחשים לפני האוונג'רס לפני שאני רואה את האוונג'רס אז ראית יגם אותו.

ketrina

New member
ברוכה הנמצאת

כיף לפגוש אותך גם פה חוץ מבאפיסטיים אנונימיים

Mor L

New member
ברוכה הבאה!

הניתוח שלך את המשפט האחרון בת'ור פשוט מבריק!

בעיניי לוקי הפך לרע כאשר הוא הרג את השומרים בתחילת הסרט הנוקמים, אבל עוד לפני זה, בשנייה הראשונה שרואים אותו ויש לו את החיוך המרושע הכי יפה בעולם

בסרט ת'ור הוא היה חצי אפוי מבחינתי, לא סגור על עצמו אם הוא טוב או רע, מאשימה את הבימוי הגרוע של קנת בראנה
מה שכן חיבבתי את לוקי מההתחלה וכשראיתי את ת'ור בצפייה שנייה אהבתי אותו

להתאהב בו טוטאלית זה מהנוקמים בפעם השניה שראיתי XD
גם אני לא הכרתי את הדמויות של הנוקמים לפני הסרטים,
חוץ מת'ור שידעתי שהוא אל הרעם של הויקינגים, וגם זה רק מהחבובות שצחקו עליו

ממליצה לך בחום לראות את כל הסרטים, זה ייתן לך עוד יותר עומק לדמויות וגורם לאהוב אותם עוד יותר כשצ=תצפי שוב בנוקמים

וכן, ההומור של ווידון פשוט מספר 1! מי עוד בעולם היה מעיז שהענק יחרע את לוקי ככה?!

ketrina

New member
תודה תודה
ברוכה הנמצאת

אני התאהבתי בדמות של לוקי במשפט הזה בסוף הסרט של ת'ור .הערמומיות והחיוך הזדוני...
השחקן מאוד מזכיר לי את שלדון מהמפץ הגדול אז היה לי מאוד קשה לעכל את לוקי, אבל בנוקמים ללוקי כבר יש אופי חזק והוא נבל עד הסוף, בצורה כזאת שהדמות שלו האפילה על הדימיון לשלדון.

צפיתי בינתיים באיירון מן,אני מצפה כבר לראות את הנוקמים אחרי שאראה את כל הסרטים, בטח יש שם מלא בדיחות שלא הבנתי...

אני יודעת שיש חמישה סרטים: איירון מן, קפטן אמיריקה, הענק הירוק , ת'ור
ומי החמישי?

Mor L

New member
עוד סרט של הענק הירוק הפעם משנת 2003

הוא נעשה לפני איירון מן 1 וכל הרעיון של הנוקמים
ולמרות שהוא הכי פחות טוב מבחינתי
בשבילי הוא חובה כי הוא עושה הקדמה קלה לסרט הענק הירוק מ-2008 עם אדוארד נורטון
וגם מה לעשות הענק חלק מהנוקמים

איך שכחתי?? כמובן המשפט בסוף הסרט ת'ור!

האמת הרסתי לעצמי את הפואנטה של כל הסרט כשבדקתי בעותק שהיה לי שהכתוביות תואמות לסרט, והקפצתי קדימה בכמה מקומות כדי לראות שיש סינכרון, והגעתי לסוף וחשבתי שיהיה את כל כתוביות הסיום ואני רק אבדוק את השורה האחרונה לפני הכתוביות לראות שיש התאמה, ואז ראיתי את כל הסצינה של אחרי הכתוביות עם well I guess that's worth a look וידעתי שלוקי חי בסוף הסרט, ככה שכשהוא "התאבד" לתוך החור שחור בחלל ידעתי שכלום לא קרה לו וסתם זה שיעמם אותי הקטע הזה ולא הבנתי על מה הביג דיל...

TDKR

New member
הוא לא שייך לסדרת הסרטים.

הוא גם לא אמור להוות הקדמה ל"ענק הירוק" מ-2008. אחת הבעיות הגדולות של הסרט מ-2003 הייתה סיפור המקור הארוך והמייגע, ולכן החליטו לדלג על זה ברימייק ועשו רק מונטאז' קצרצר.

חוץ מזה, הוא בכל מקרה סרט נורא משעמם.

Mor L

New member
הענק הירוק מ-2003 לא שייך לנוקמים

אבל הדמות של הענק הירוק עצמו כן נמצאת בגירסאות השונות של הנוקמים

ketrina

New member
גם אני לא הבנתי בהתחלה שלוקי

מת לאחר הצניחה לתהום, בגלל שחשבתי שלוקי היה קרוב לאודין ות'ור החזיק בלוקי ולא הפוך וכשלוקי שחרר את היד חשבתי שזה כדי להרוג אותו ואת ת'ור ולכן ת'ור צעק "לוקי, לא".
אז חשבתי ששניהם צנחו לתהום וכשראיתי את ת'ור שוב חשבתי שאודין משה את שניהם מהתהום.

מסקנה: לא לסדר את החדר ולצפות בסרט, זה גורם לפספס חלקים מהסרט.
כמובן שצפיתי שוב ואז העזיבה של לוקי מהמוט הרבה יותר קורע לב, כשהוא מתחתן שהוא יכל להצליח ות'ור מנסה לשכנע את לוקי לא לעזוב ...

למעלה