איזה פאק ניגמרו כל החופשים!!!!!!!!!

Jamming

New member
אוי לא...

אני מפחדת...not דינך לחטוף כאפה...כרגיל.... אתם לא יכולים להיות יותר אממ....נחמדים?

../images/Emo140.gif../images/Emo140.gif../images/Emo140.gif../images/Emo140.gif../images/Emo140.gif../images/Emo140.gif../images/Emo140.gif../images/Emo140.gif

נחמד מספיק בשבילך? (אני משער שכן) אז יאללה תפשטי מסיבבבבבבבה !!! אוצ'אוצ'אוצ' ....

scratch1

New member
איזה ילדים קטנים פה כולכם, היא

באה בכרמה טובה תתייחסו אלי יפה.... (יאלה נו תתפשטי כבר סעמק)

msn1

New member
ואני בכיתה י' ולא נוסע כמעט מחוסר

זמן! אבל לא בגלל לימודים לימודים זה מקסימום שעה בבית כל יום שיעורים וכל זה אני מדבר עבדה+אימונים_+שיעורים=חוסר זמן משווע

2sk8r

New member
זה שטויות מה שאתה אומר

אני כיתה ט' אני לא אומר שבכיתה י'א לא קוראים לכם את התחת אבל בכול כיתה זה ככה כול פעם שאני לא משנה באיזה כיתה אומרים לי אל תלמד חכה שנה הבא יקראו לך את התחת תבריז אתה לא צריך ללימוד בנתיים אז פאק מתיי צריך ללמוד ומתיי קשה אני שומע את זה משאני בכיתה א'

White Nazgul

New member
חחחחחחחחח

שטויות..... אני ב-י' ויש לי השנה 7 בגרויות!!!! XPP
וב-יא' יהיה לי רק איזה 3 או 5.... XDD שבח סאקס.... .... אה.... כן.... אגב... שלום... אני חדש פה....

lior sk8r

New member
אממ טוב אז ככה

אני ביא' ...ויש זמן לנסוע גם בי היה..וגם בט' אני לא יודע מה איתכם אבל אני נוסע כל יום..חוץ מיום/יומיים לפני מבחן..

skate hard

New member
ואני בטוח שככה יהיה לי גם..

כי עד היום זה היה ככה ולא נראה לי שיהיה שונה... ואחי המצב שלך זה המצב הכי סבבה שיש..

michaelsk8

New member
אני נוסעה גם יום לפני מיבחןןןןןןןןן

פשוט מיתכוננים לפני הנסיעה אוו אחרי אני לא מבין כמה צריך להיתכונן אני מיתכונן לכל מיבחן שעה ואני מצליח ואני כיתה י"א

JACKASS 4 LIFE

New member
אצלי זה במת באסה..

אבל גם עדין אין לי סקייט =\ ספרדים מחורבנים.. וגם יש ביציפר,מסימיים כל יום ב4 + ויש גם אימונים ומנסים לעבוד באסה!

למעלה