איילת שלי

איילת שלי

נכנסתי, עילעלתי, חצי הבנתי חצי לא. לא היה לי כוח להכנס לזה. החיים שלי, למרות שהם כבר לא אמורים, ואולי זה בגלל הביקורת הקרבה והבדיקות ואולי זה בגלל הקבוצה ואולי זה שאר האנשים סביבי שחווים את זה בדרך זו או אחרת (זה = גידי הגידול). אני יותר מדי "שם" בזמן האחרון ומרגישה שזה לא עושה לי טוב. אז אני מפסיקה. אבל תדעי ואת יודעת את זה כבר שאני בשבילך תמיד תמיד.. אוהבתותך ציפורלילה קטנה

אילת33

New member
ציפור לילה קטנה וטובה שלי../images/Emo24.gif

כל כך שמחתי לראות שבאת, שהיית פה, ושגם את יודעת שיש עוד מקום שתמיד פתוח, תרתי משמע לאנשים שכמונו.... אני גם "שם" - הווה אומר - מתמודדת עם הגידי שלי, לומדת עליו, לומדת אותו, וחיה עימו בשלום, היום יותר מאי פעם... מקווה שתשובי לפה אם תצטרכי, ואם לא לפה - אז אליי ציפור נחמדת!!! אוהבת אותך המון המון המון שלך, אילת

איילת שלי

רציתי לבוא לבקרך היום כמו שהבטחתי. התקשרתי ולא היית זמינה וגם לא היתה תשובה בבית. מקווה שהכל בסדר איתך ואצלך. היה משברון.. ועבר. אבל הבטן עדיין משתוללת. ביום ראשון אני אפילו אשקיע ואלך לקחת את התוצאות של הבדיקות. תדליקי את המסנג´ר שלך לפעמים, הא?

אילת33

New member
מזל שלא באת....

לא הייתי שם היום כי לקחתי יום חופש שכלל המון כאבי בטן שמקורם לא ידוע... ולכן גם הנייד היה כבוי. טוב שמצאתי אותך במסנג´ר היום אוהבת אותך

למעלה