אייל - האחד והיחיד

אני מהמר שבחיים לא ראית אפילו את

אייל. בטח קראת את השם שלו בעיתון כשחיפשת את מעריב היום לקרוא את הטור של מעריב לילדים... או אפילו צ´ופר...

tamar123

New member
אייל - האחד והיחיד../images/Emo39.gif

אמרתי כבר שלא ראיתי אל איילי מעולם (הוידוי שגיליתי לכם), אך אני מן הסתם (מין זה לא סתם) אני מאוד רוצה שכן. אני מעריכה את איילי כבר שנתיים וחצי - ואני משתדלת לעכוב אחריו ולדעת עליו כמה שיותר רק מכלי התקשורת - ולכן אני כל הזמן שואלת אותכם עוד מידע וחוויות עליו - כי מכלי התקשורת אין לי מספיק מידע. ביי לבינתיים, צ´או, תמר

tamar123

New member

כן, זה הוידוי שלי. הכל דרך כלי התקשורת. הלוואי ויכולתי לפגוש את איילי פנים מול פנים - זה חלום. אז מה יש לכם לספר לי עוד על איילי??? ביי לבינתיים, צ´או, תמר

איזו אהבלה!!!

אני שואל אותך אם אי פעם בכלל ראית את ברקוביץ משחק..... בטלויזיה גם, ברדיו לא!!

tamar123

New member

ברור. וודאי. כלי התקשורת - זה כולל טלוויזיה. מן הסתם. איך התחלתי להעריך את איילי ? מכישוריו המופלאים שבאים לידי ביטוי בכל משחק שלו. ביי לבינתיים, צ´או, תמר

התחלת להעריך אותו לפני 2 וחצי

בזמן שהוא היה שנוא סלטיק, ולאחר מכן נרקב שם על הספסל... ממש הגיוני.

ואת פשוט צודקת

איך הייתי כזה טיפש..... ברקוביץ משקיע לפחות 4 שעות כל יום בחדר כושר, בגלל זה הוא נראה כה שרירי וחזק.. מה זה המשפט הזה: "איילי האחד והיחיד צריך להתאמץ ולהשקיע- זה לא בא סתם ככה" ... מאיפה לך איך זה בא? ג´ורג´ בסט בילה את כל השעות שלו בשתייה וסקס(שזה גם כושר לעצמו...) זה הפך אותו לשחקן גרוע? ברקוביץ עושה שוק באימונים, קיגן אמר את זה, המאמן של ווסטהאם שדווקא עכשיו ברח לי השם אמר את זה, ובישראל הוא תמיד עשה את זה. מובן!?!? ביי בינתיים, צ´או

tamar123

New member

מה שבטוח איילי הוא קוסם - לאיילי יש קסם אישי וכריזמה שגם בין היתר עזרו לו להצלחה. עושה שוק באימונים? מאיפה לך ? כשהוא שיחק בארץ אני לא עכבתי אחריו, כי אני התחלתי, כאמור, להתעננין בכדורגל לפני שלוש שנים ובאיילי לפני שנתיים וחצי. אז ספר לי מה אתה יודע ומאיפה ? ביי לבינתיים, צ´או, תמר

Raanan *

New member
לא

הוא גולש באינטרנט כמו גם ברקוביץ´ ועידן טל בעצמם.
ואגב תמר, בת כמה את? זה לא ישנה את היחס כלפייך אבל מן הנימוס אחרי ששאלת אותנו את אותה השאלה לפני שבוע, נדע אותו דבר....זה כולה גיל, איך אמרו חכמינו? "זה לא הגיל אלא התרגיל". זה הכל ידידי, שלום ויאללה ביי

למעלה