איימר סאונד חוגגים 5 שנים בבארבי - 27/11/2008

הכוונה שלי בסופו של דבר

הייתה שפרפקט הוא מגדולי האומנים בשנים האחרונות - שהגיעו לישראל. ואני עדיין מאוד מחזיק ממנו ובכלל מאומני הרוטס המודרני שצוינו כאן. מעבר לזה, עדיין עומד מאחורי הדברים שנאמרו על ידי בשרשור. קצת הוצא מפרופורציה...

Carcass

New member
אם תשאל אותי,

אז הוא גם דרג אחד מתחת לפאנטאן מוג'ה,לוטאן פייה וכל הסינג ג'ייז שהזכרת..לכל אלה יש מינ' אלבום אחד שמתבלט מעל כולם,"ראויים" קראת לזה,לדעתי פרפקט אפילו לא שם. לצורך הענין אגב אני עדין נהנה מצ'ונים של פרפקט לעתים,מחבב אותו פלוס ונהנתי אחושקשוקה בהופעה שלו אז שלא תחשבו שאני מזלזל הא..

ב ז ו ק ה

New member
תראה אותם באירופה

יצא לך יותר זול ויותר וויבז ואתה תהנה באמת. לא שבארץ לא כיף, אבל בכל זאת - הבארבי נופל בכל פרמטר לעומת כל מקום ממוצע בחו"ל שמארח אמנים בסדר גודל שציינת, וגם ההאנגר שלנו, שהוא גולת הכותרת של ארוע "ענק" פה בארץ, נופל גם כן. ויותר מזה, במצב שבו פרומוטרים מפסידים פה כמעט על כל הופעה שמגיעה - לפעמים עדיף לעצור ולחשוב שניה: האם כדאי? ולכן, בכל פעם שמגיע מישהו לכאן צריך להגיד תודה על ההתמדה והנחישות של המאסיב פה שדואגים לארגן, להביא ולגרום לכל זה לקרות. כנגד (כמעט) כל הסיכויים. bless.

הלו שתחרר קצת ../images/Emo192.gif

אני לא מההפקה וגם לא הייתי באחת כזו שאני מסנגרת, אבל וואלה בוא לא נשכח את כל האמנים שכן הגיעו. אז סבבה.. קרה ולא הסתדר.. יאללה נזרום לאמן הבא ונחכה בחיוך לדמרקו בעתיד. זה לא סוף העולם! נכון זה באסה אבל בטוח זה לא בא ממקום רע. שיהיה אחלה ערב

למעלה